• Jaro
    5.4k
    Decko je limitiran i ocito nije igrac za dinamo, ali on je iste mane/vrline imao i u Osijeku pa je tamo izgledao kao svemirski brod za HNL.
  • xavier
    11.1k
    pa je tamo izgledao kao svemirski brod za HNL.Jaro

    Pa baš i nije. Stalno je bio u ratu s Bjelicom. Malo je igrao, a malo ispadao iz sastava. Mislim izgledao je bolje nego sad, ali nije bio nikakav svemirski brod.

    Ja sam napisao kad je dolazio da ne razumijem što ćeš nam i na žalost nije pokazao da nisam bio u pravu.
  • Krizy
    35.1k
    Koliko me Špikić razočarao pokazuje i podatak da bolju statistiku u dosta manje minuta ima Bočkaj na beku...
    Bočkaj kao (većinom) bek ima 6 golova i 9 asistencija u 2810 minuta.
    Špikić kao krilo ima 8 golova i 7 asistencija u 4129 minuta.
  • maddaddam
    2.9k
    11.01.2023.

    - Živim skroz sportski. Rekao sam zbogom tulumarenju, zbogom alkoholu! Nisam popio kap alkohola od 1. siječnja prošle godine. Dosta je bilo mladenačkih gluposti. Prerastao sam to. Imam divnu obitelj, krasnu djecu, imam se za što boriti. Ne smijem nikad više priuštiti sebi i njima ono što sam radio kad sam bio mlađi.Posvećen sam osim obitelji samo nogometu. Nogomet mi je jedino bitan, želim napraviti nešto veliko.

    21.04.2023.

    Za njega je najbitnije da bude u dobrom treningu, da je motiviran i da osjeća da je dio ekipe. Moramo biti iskreni, daleko je od forme, on to zna i bio je jako iskren u tom razgovoru. To jako cijenim.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Vjerojatno zato što se na treninzima nije radilo nikaj a utakmice nije igrao. Nije sve crno bijelo
  • maddaddam
    2.9k

    …i tako cijelu karijeru…
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    To tek treba vidjeti, ali po meni nije u redu vaditi ovakve zaključke kada nije mogao napredovati. U ostalome, znači li to da cijela momčad tako ništa ne radi? Malo tko je u dobrom kondicijskom stanju
  • Mrvica
    3.1k
    Nek mu je sa srećom, volio bi da se probije i da ga vidimo češće na terenu. Po Bišćanovom komentaru mislim da si je dao zadatak vratit Peru.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Pero se izgleda ozbiljno sprema

    2n60ri9sv66yler1.jpeg
  • deda
    27.5k
    U Boga ti pa šta mu se dogodilo, presto jest ćevape i burek :scream:
  • plavi67
    920
    svaka čast ,samo tako, ne treba ga omalovažavati deda...
  • Rex Ramae
    2.3k
    Pola ga nema. Eto nama lijevog beka @marcio amoroso
  • marcio amoroso
    31.9k

    Kriste smiluj se
    Gospodine smiluj se :pray:
  • Sajla
    3.2k
    to se očekuje od svakog igrača koji se bori za minute, da na pripreme dođe u boljem stanju nego kad je otišao na pauzu. naprijed, Pero!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.