• Krizy
    35.1k
    DATUM ROĐENJA: 25.10.2003.
    MJESTO ROĐENJA: Livno
    VISINA: 175cm
    TEŽINA: 70kg
    NOGA: Desna
    BIVŠI KLUBOVI: NK Sportprevent Bugojno, NK Iskra Bugojno, HŠK Zrinjski Mostar
    POZICIJA: Zadnji vezni
    BROJ: #25
    UGOVOR: 18.01.2027.
    6ybptx5l65uv8ix0.jpg
  • Draž
    1.1k
    Piše Ničota za Sučića da je najjači i gdje se razlikuje od većine suigrača, jest upravo ono što je istaknuo Bišćan. Velika je 'radilica', pokriva sredinu terena i puno trči. Recimo, protiv Kopera je pretrčao 12,5 kilometara! Što je za jednu pripremnu utakmicu, pogotovo u ovoj fazi priprema, uistinu puno.
  • Zagi
    4.8k
    Vidjelo se još u juniorima da ima čelična pluća.
  • Sajla
    3.2k
    Novi Broz?
  • miro
    3.1k
    Ne znam, ja nisam nešto impresioniran onim jučer. Doduše mlad je još, ali ne vidim ga ove godine u Dinamu ni u rotaciji
  • plavi devet
    130
    Meni se svidio, ima nešto zanimljivo. Glupo je suditi po jednoj utakmici, ali s obzirom u kakvoj je Bulat formi čak mi je Sučić i zanimljiviji trenutno. U svakom slučaju bi mu dao priliku, ima vremena do kraja prijelaznog roka, ako se ne pokaže lako ga je posuditi negdje.
  • dinamo u srcu
    1.2k
    takvi igrači nam uvijek trebaju, meni se svidio
  • Majki2111
    2.6k
    Nisam uspio popratit ovog momka. Vidim da ga seovelo iz Zrinjskog. Jel ima iskustva seniorskog nogometa?
  • Rex Ramae
    2.3k
    Da, jednu sezonu tj prošlu je igrao za Zrinjski.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Nisam uspio popratit ovog momka. Vidim da ga seovelo iz Zrinjskog. Jel ima iskustva seniorskog nogometa?Majki2111

    Bio je ponajbolji igrač sada u prijateljskim, svakako igrač za kojeg se može čak i ozbiljno računat u HNL-u
  • Lynx17
    2.6k
    Definitivno igrac za Dinamo.
  • Nino Bule
    11.3k
    Je, opet odlican, zao mi je sto mu danas nije dao pola sata
  • Krizy
    35.1k
    "Osjećaj je fenomenalan. Moja prva utakmica za Dinamo i odmah trofej. Sretan sam zbog pobjede, zbog cijele ekipe, ovo nam jako puno znači. Mislim da smo zasluženo pobijedili. Ovo je najljepši osjećaj u mojoj dosadašnjoj karijeri. Slijedi nam nova utakmica u petak. Hajduk će sigurno pokušati doći do pozitivnog rezultata, no vjerujem da ćemo pred svojim navijačima upisati novu pobjedu. Iza mene je dobra prva senizorska sezona u Zrinjskom, u kojem sam osvojio duplu krunu. Evo, sada sam nastavio s osvajanjem trofeja. Je li mi Brozović uzor? Nemam posebnog uzora, no Brozović je veliki igrač od kojeg svakako pokušavam uzeti što više dobrih stvari".
  • Dinamosaur
    927
    Definitivno igrac za DinamoLynx17


    Definitvno igrac manje za Dinamo.

    Mozda za 2 ligu ili Bosnu/Sloveniju(trenutno, naravno)

    Alibi igra, ne kuzim zasto ga Biscan gura pogotovo ako mu treba jos gol-dva, a isto mu je bio igrac manje i protiv Gorice.
  • Fićo1986
    972
    upravo to,Gojak je za njega televizor u boji
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.