• Droljo
    5k
    Ja bih ga protiv belupa ostavio na klupi! I opet u drugom poluvremenu ubacio nevezano za rezultat. Mlad je. Griješiti će. Pola vas koji ga sada hvalite bacit ćete ga pod autobus nakon prvog poraza. I jakir bu napravio isto. Dobar je mali ali treba to polako..
    Ovo je moglo i u nepopularna mišljenja :snicker:
  • deda
    27.9k
    Mali je danas potpisao produljenje ugovora. :clap:
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Dan prije utakmice s Rapidom , idem s prijateljem na juniorsku utakmicu Zrinjski -Sarajevo, jer mu brat igra za Zrinjski . Dolazim na utakmicu, glavna zvijezda je desetka, druga odmah mali Šakota (u Belupu je sada). Ali ja primjetim zadnjeg veznog, okretanje strane, dueli, inteligencija. Pitam tko je, Sučić iz Bosne, kažu. Radišan, zahvalan, dobar dečko.

    Dvije godine kasnije, produženje ugovora s Dinamom. Pravi primjer kad ti se sve u životu vrati i odvije kako treba. Samo gazi, mali!
  • Eduardo
    17.5k
    Još jedan igrač kojeg je profa donedavno iz samo njemu poznatih razloga držao na ledu.Mali Zeus

    Sad baš da ga je držao na ledu i nije. Dao mu je 399' u XI nastupa, nije previše ali nije ni tolika mizerija u usporedbi s nekim drugim igračima. Bar je Petar igrač kojeg pozna i od kojeg zna što može očekivati s obzirom na to da ga je vodio u Zrinjskom i dao mu solidnu minutažu.

    nije Biscan njega bezze forsao.Jaro


    Isto tako ga ni Bišćan nije pretjerano forsirao, dao mu je cijelih 186' - jedan nastup od 90' i jedan od 59', ostalo su bile mrvice.

    Realno je da je kod obojice dobio nešto vremena s obzirom na to da im staž na trenerskoj klupi i nije nešto pre dug.
  • Krizy
    35.9k
    Devetnaestogodišnjak otpisan nakon 180 minuta u 6 utakmica. Čestitam!
    Gojak u najboljim godinama grije klupu u Ferencvarosu.
    Krizy

    Bilo ih je par koji su nakon pokoje minute u utakmicama pisali da nam ne može pomoći i da bi bilo bolje da vratimo Gojaka.
    Sučić je jedini pravi zadnji vezni u klubu i mora igrati više. Naravno da će biti grešaka ali definitivno zaslužuje još veću minutažu.
  • Lynx17
    2.6k
    Ja neznam zasto su takvi "link-up" igraci toliko tesko prepoznati nekima. Sjecam se samo Brozovica. Cak su neki navijaci (i dinamovci i interisti) nazivali ga "lijenim" (iako je uvijek najvise trcao :lol: ). Tako je bilo i sa Badeljom. Dugo je uzelo da bi ga neki prepoznali.

    Meni to nikada nije bilo jasno, jer takvi su bas oni koji odskacu za mene. Ti koji dodavanje mozda na prvi pogled ne izgledaju nista posebno, ali koji sa ti sitni dodavanje kontroliraju igru/tempo. A uz to stalno su u pokrecu, stalno se otvaraju. Neki ce misliti da je to lako, ali nije. To je vjestina. A nije samo prepoznati taj prostor, nego trebas i biti spreman stalno trcati tamo. I zato ti igraci skoro uvijek imaju najvise trcani km po utakmice. Jer stalno pratu igru i uvijek pruzaju opciju svojim suigracima.
  • deda
    27.9k
    Ja neznam zasto su takvi "link-up" igraci toliko tesko prepoznati nekima.Lynx17

    Zato što taj dio publike nema pojma o nogometu uglavnom. Pa ovog se dečka ovdje toliko pljuvalo ljetos isto da je bilo strašno.
  • Lynx17
    2.6k
    To je ono sto je falilo Kranjcara, naprimjer. Nije bio u stanju pratiti taj ritam. Znao je sa prstima prikazati suigracima gdje bi trebali dodati loptu umjesto da on sam trci u taj prostor da bi on uzeo loptu/kontrolu.
  • Lynx17
    2.6k
    Zato što taj dio publike nema pojma o nogometu uglavnom.deda

    Nazalost, ima i u tome istina. Ali postoji i ti koji opcenito znaju barem neke stvari, ali kada gledaju utakmicu nisu u stanje prepoznati taj dio. To pada po taj "watch the game and you won't see Busquets, but watch Busquets and you'll see the whole game." Ne da sada usporedujem, naravno, ali to si ti specificni igraci.
  • Jaro
    5.5k
    Broz je posebna prica. On svojom pojavom, cudnim drzanjem tijela i izrazom lica uvjerava sve oko sebe da mu se bas i neda igrati. Dok je bio u Dinamu to je ovako preko tva ili s tribine izgledalo cak i bahato i arogantno... Dodatno, nikad nije imao neki signature potez (jer mu je signature zapravo kompletnost), takvi ne zapinju za oko siroj publici. Znaci igrac koji nije neki razbijac, nije neki brzanac, nije "haler", igrac poteza, a svaku momcad je cinio 20-30 % jacom. Sucic podjeca na njega. Badelj mi je enigma - on je imao i potez, i kilometrazu i udarac i ovaj efekt za momcad (ne ko Broz), a opet je toliko osporavan cijelu svoju karijeru valjda...
  • Zagi
    5k
    Badelj je spor i upečatljivo je kada ga netko pretrči na širokom prostoru.
    To ostane u sjećanju, sitni vez i promjene strane i ne baš.
  • miro
    3.1k
    Badelj je jedan od najboljih veznjaka koje smo imali
  • Lynx17
    2.6k
    Petar Sucic vs Astana:

  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Brutalno je bitno da Sucic zavrsi na sljedecem u21 popisu. Ne smijemo njega propustit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.