• Dinamosaur
    958
    Bome
    Nek mali uspije al trenutno bi ga poslao na posudbu
  • Droljo
    4.9k

    Dečko igra kruno jurčić nogomet. Prvom do sebe i ogromna količina trke. Ne znam koliko to prolazi u modernom nogometu. Ok, mlad je, naš je i treba ga podržati te postepeno uvoditi u igru. Ali za prvu ekipu nije. Još.
  • Krizy
    35.9k
    Devetnaestogodišnjak otpisan nakon 180 minuta u 6 utakmica. Čestitam!
    Gojak u najboljim godinama grije klupu u Ferencvarosu.
  • deda
    27.8k
    Ne znam po čemu ovaj dečko zaslužuje tolike kritike. Meni je bio sasvim solidan u utorak.
  • Nousername
    613
    Dečko igra kruno jurčić nogomet. Prvom do sebe i ogromna količina trke. Ne znam koliko to prolazi u modernom nogometu.Droljo

    Sta ovime oces rec?
  • Droljo
    4.9k
    Da ne znam jel bi kruno jurčić mogao biti pro igrač u 2023. godini.
  • Teofil Kateran
    852
    Smatram da i Sučić zaslužuje pohvalu za jučer. Bio sam skeptičan oko njega, ali stvarno je odigrao skroz korektno i smatram da bi trebao češće dobivat priliku od prve minute, za početak protiv Rudeša, Slavena, Istre i slabijih ekipa, a kasnije tko zna…
  • bbb medimurje
    2.9k
    Definitivno ugodno osvjezenje
    Misic podignut malo gore
    Fino je to izgledalo
  • Jaro
    5.5k
    Ovaj decko nije ni jednom razocarao kad je dobio priliku. Samo treba ocekivanja staviti u realnost, ali bolje rastereti Misica kad igra nego bilo koji drugi igrac u ovoj momcadi...
  • Orc123
    5.1k
    Dobar Sucic...
  • Droljo
    4.9k
    Dosta sam srao po njemu ali danas je pokazao da ima nešto. Možda je ono prije bilo iz grča nekog ili straha.
    Treba mu davati prilike češće.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Ljudi, nisam bespotrebno govorio da dečko zna nogomet. Izuzetno je moderan, motoričan, tehnički solidno potkovan. Pogotovo mu odgovara Dinamo jer se bolje snalazi s igrom na posjed, što znači da je inteligentan. Naravno da prijelaz Dinamo - Zrinjski nije lagan, ali do sada sve odradio prilično korektno i zaslužuje biti tu.
  • Captain America
    13.6k
    Osobno bi volio vidjeti kombinaciju s Mišićem bliže golu, a Sučić kao korektor.
  • Crusades1986
    9.7k
    Nametnuo se odmah čim je ušao... jako dobro mijenja strane i daje ritam. Davat mu prilika :up:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    On je dobro poceo, pa je odjednom pao tj. igra nam je osjetno padala kad je on ulazio i sad opet krece tom nekom uzlaznom putanjom. Daj Boze novi Jakic, al sa malo vise sezona kod nas :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.