• deda
    27.8k
    Bem ti dude, pa jel mali imao koju grešku uopće :scream:

    I dobro zapaženje kolege @imamo Dinamo. Epska greška će biti ako dopustimo da malog izgubimo za reprezentaciju.
  • Lynx17
    2.6k
    Bem ti dude, pa jel mali imao koju grešku uopće :scream:

    I dobro zapaženje kolege imamo Dinamo. Epska greška će biti ako dopustimo da malog izgubimo za reprezentaciju.
    deda


    Moj dojam (mozda sam totalno u krivu) je da bi on vrlo rado igrao za nas. Medutim, oni ga tamo vec guraju u "A" reprezentaciju. Hoce "riskirati" kao Ljubicic, ili ce ic vise na sigurno? To cemo tek vidjeti.
  • Patak
    2.2k
    Vidio sam onaj tvoj post gdje si vidio da je Sučić top talent debelo prije ostalih, mogu samo reći svaka čast na tom stručnom "oku".
  • Georg Koch
    3.5k
    Mislim da je sigurno da bi radje igrao za hrvatsku nego za bih. Broj hrvata iz bih koji bi nastupao/voli bih vise nego rh moze se mjeriti u mikropromilima. Mozda nije tema za ovo, ali je tako! I nemojte mi sad govoriti na stranu emocije, ljubav, ovdje se radi o poslu i karijeri.
    Pa decko je kroz vise izjava pokazao kako je ambiciozan i zeljan dokazivanja, tako da mogucnost da bi isao na siguricu da igra za bih(koja je usput dno dna od ustroja, do kvalitete i svega) a ne pokusao za hrvatsku, je po meni, objektivno, nikakva.
  • javolimtebejako
    657
    busquetovski izbacio ovog lika na centru za gol vidovica
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    sve potpisujem, osim da bi umjesto mikropromila dodao da nema nikoga tko bi igrao od Hrvata za BIH.
  • Patak
    2.2k
    S tim da mu je Luka Sučić bratić
  • jedan u nizu
    6k
    Nevjerovatno je kako su svi pljuvali ovog decka do ovog cetvrtka u 17:15. Jednu ili dvije tekme koje je usao, je digao malo, ostale je odigrao prosjecno, nije dobio kvalitetnu priliku i svi su ga pljuvali. I njega, i Biscana koji ga je prikljucio prvoj mmocadi i za kojeg je tvrdio da je pojacanje unutar nasih redova.
    Sada, nakon Astane je megazvijezda. Slazem se, odigrao je dobro. Onaj prodor prije prvog gola je dobar, i udarac isto, ali realno i ja bi prosao tih 5 igraca koji se micaju od mene bez problema, nije covjek Messi ztbog toga.
    Ovo dizanje u nebesa mi sad nije jasno. Mislim, i ja se slazem da je bio dobar i digao komplet igru na terenu. I ja smatram da treeba puno vise prilika, i da treba dijeliti minutazu sa Bulatom, a ne da ulazi kada Klopp vise nema ideja koga da ubaci.Vjerujem da sa jos par tekmi u nogama ce biti puno bolji od Bulata i da ce se dobro upariti sa Misicem.

    Samo ga necu toliko uzdizati dok ne odigra malo vise od jednog protivnika.

    Kao sto sam vise puta pisao, nemojte odbacivati i pljuvati igraca koji odigra jako malo minuta i ne pokaze se najbolje. I nemojte uzdizati igraca nakon jednog poluvremena. To se dokazalo sa puno igraca ove sezone. Jedino sto je konstanta ovdje na zoni je licemjerje kada je u pitanje pljuvanje po klubu i igracima.Samo prelistajte teme utakmica. Uvijek pljuvanje i sranje po svima i svemu, onda uzdizanje i hvaljenje skoro svih nakon sto smo okrenuli. Rijetki su clanovi koji se jave tek nakon tekme i hladne glave objektivno sude igrace i utakmie
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Sucic je na pripremama bio sjajan, pocetak sezone nije bio dobar. Bio je evidentan pad u igri svaki puta kad je igrao. S druge strane u zadnjih par nastupa nasa igra se dize svaki put kad ude. Nadam se da je to sad to i da ce samo uzlaznom putanjom.
  • Ban
    698

    Meni je bio jako dobar u to malo minuta što je dobio na početku sezone, ali Bišćan ga je koristio na osmici. Jako je uredno dijelio lopte kroz linije. Bilo mi je čudno da ga donedavno nismo više vidjeli, posebno s obzirom na Mišićeve probleme na šestici.
  • Zagi
    5k
    Bio je evidentan pad u igri svaki puta kad je igrao. S druge strane u zadnjih par nastupa nasa igra se dize svaki put kad ude.Efes Pilsen
    Trebalo bi reći da je u prvom dijelu sezone cijela momčad drastično padala oko 60. minute pa je bilo i teško za očekivati da klinac od 19 godina nosi na leđima one koji bi trebali njega.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Uvjeren sam da bi igrao za nas, ali isto tako sam uvjeren ako ne bude pozvan u nasu u21 da ce bit u njihovu A.
  • Ban
    698
    Jako smo dobro pokriveni za budućnost na zadnjem veznom s njim i Pavićem.
  • Krizy
    35.9k
    Mora biti u standardnih prvih 11 što se mene tiče :up:
    Baš mi je drago, pogotovo jer sam cijelo vrijeme vjerovao u njega i zbog posprdnih komentara o "kvoti bosanaca za 200 tisuća eura".
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Doktor. Uz Takija najveća snaga večeras. Prvih 11 obavezno :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.