• andrija91
    610
    vidim da kreće i medijsko lešinarenje nad perom. jbg prešao je u dinamo pa ćemo sad sve negativno što znamo o njemu u medije . sud, nesreće, zatvor, ajoooj.
  • Nino Bule
    11.3k
    Kog boli penis, o bockajevim manama se sve zna. Ako takvi clanci utjecu na bockaja onda i nije za dinamo.
  • Mali Zeus
    9.3k
    vidim da kreće i medijsko lešinarenje nad perom. jbg prešao je u dinamo pa ćemo sad sve negativno što znamo o njemu u medije . sud, nesreće, zatvor, ajoooj.andrija91

    Pa nije da se o tome nije prije pričalo.
  • andrija91
    610
    je kad se dogodilo ali od onda baš i ne. više mislim u smislu da je otišao u hajduk kakvi bi naslovi famozni bili , a kad je kod nas ajmo negativu naći neku. nebitno u biti, ništa novog.
    nadam se samo da je peri brak , kao i svima nama naravno, donio sreću, mir i blagostanje :)
  • LovroZG
    1.3k
    Ne znam šta reć na ovo...

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/dinamo-je-platio-milijune-za-njega-ali-on-ce-se-uskoro-vratiti-u-osijek-mozda-i-u-zatvor-15138957

    'Hvala svima u klubu, od teta čistačica do predsjednika, posebno svim trenerima i suigračima. U nogometnom klubu Osijek sam proveo pet sjajnih godina, Osijek je grad u koji sam se zaljubio, ali došao je trenutak za korak naprijed. Hvala i svim navijačima koji su me bodrili i podržavali, s moje strane ovo nije zbogom nego samo doviđenja, poručio je Petar Bočkaj na oproštaju od Osijeka.

    Na Badnjak je ranio srca brojnih navijača, osobito onih najmlađih koji su u njemu vidjeli uzora (?!?). Neće mu to navijači samo tako oprostiti ni zaboraviti, ma koliko on želio da bude suprotno. Sigurno je, pak, da će se u Osijek vraćati, jer je ovdje zasnovao svoju drugu obitelj.

    No, osim toga u Osijek će se morati vratiti 2. veljače 2022. i to na Općinski sud, gdje će mu ponovno početi suđenje za toliko puta prepričano razbijanje benzinske postaje u Kanižlićevoj ulici, kada se pijan vraćao s koncerta Saše Matića. Bilo je to 1. ožujka 2019. godine, a 25. rujna iste godine Općinsko državno odvjetništvo u Osijeku protiv njega je podiglo optužnicu za kaznena djela dovođenja u opasnost života i imovine općeopasnom radnjom te nepružanje pomoći ozlijeđenoj osobi.

    Podsjetimo, Bočkaj se vraćao s koncerta Saše Matića kada je stao na benzinsku INA-e i onda, vjerojatno nenamjerno, svojim Mercedesom AMG E 43 uletio u prodajni prostor benzinske i potpuno je demolirao. Silina uleta automobila bila je takva da je prodavačica koja je bila iza pulta ostala prikliještena između pulta i zidne police te je u tom događaju ozlijeđena.

    No, umjesto da se suoči s posljedicama onoga što je učinio Bočkaj je pobjegao s mjesta nesreće. Policija ga je naknadno, iste noći, pronašla u stanu i utvrdila da je imao najmanje 1,86 promila alkohola u krvi. Tadašnji predsjednik Osijeka Ivan Meštrović odmah ga je suspendirao, proglasio izdajicom i udaljio iz prve momčadi, ali ga je vrlo brzo u nju vratio na zamolbu trenera Dine Skendera, nakon što je ovaj preuzeo momčad od Zorana Zekića.

    Imao je Bočkaj u kolovozu 2019. još jedno izlijetanje s istim Mercedesom, kojega uzgred i danas vozi, kada je u Reisnerovoj ulici udario u drvo i parkirani automobil, zaustavivši se udarcem u zgradu Šibicare, ali tada nije bio pijan. U međuvremenu se drugi put oženio, dobio dijete, smirio, a čini se da ga je najviše u red doveo upravo Nenad Bjelica, koji ga je sada prodao Dinamu.

    Mnogi se pitaju može li Bočkaj i kod Željka Kopića nastaviti biti tako profesionalan. No, to je neka druga tema.

    Ova pravosudna trebala bi se nastaviti 2. veljače 2022. za kada je zakazano novo ročište i kada će suđenje krenuti ispočetka, jer je zadnje održano još 31. ožujka 2021. Prije toga bila su još dva. Jedno se trebalo održati u svibnju prošle godine, ali je odgođeno, pa je novi susret zakazan za 2. veljače.

    Bočkaj se na njemu mora pojaviti kako bi se ponovno izjasnio o krivnji. Prošli put je na početku suđenja u studenome 2020. kazao da se ne smatra krivim. Za prvo kazneno djelo koje mu se stavlja na teret predviđena je kazna zatvora od šest mjeseci do pet godina, a za drugo do tri godine zatvora.

    Ako bi, pak, Bočkaj bio osuđen pravomoćno na bezuvjetnu zatvorsku kaznu od 6 mjeseci ili više, prema Zakonu o sportu bilo bi mu zabranjeno sudjelovanje u sportskim natjecanjima.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Diamanti, nećeš na more.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    tolika moć da u najbolje postave upadaju igrači koji nisu odigrali ni minute za dinamo :blush:
  • Nino Bule
    11.3k
    Potom je Bjelica progovorio i o Badnjaku u kojem su navijači Osijeka ostali bez svog ljubimca.

    “Mogu pojasniti kako je išao posao. U ovih godinu i pol nismo imali upit za njega. Zvao me njegov agent i u dva, tri sata smo ispregovarali sve uvjete. Sve je išlo preko agenta. Isto tako, Pero je odustao od svojih 30 posto i agent je odustao od 10 posto provizije. Dakle, cijela suma ostaje klubu. Da, nezgodno je bilo da se objavi na Badnjak, ali to je bila njihova želja. Iako, mislim da vrijednost Badnjaka mora biti puno veća od toga je l' Pero potpisao ili ne. Za kraj, Bočkaj je dosegao limit u Osijeku, ulazio je u zadnju godinu ugovora i mislim da smo bili profesionalni u tome”.

    Inače kaze bjelica da su se raspitivali za spikica, ali da dinamo nije htio uopce pregovarati o njemu.
  • NORTE
    8.9k
    Dolazak Bočkaja meni je vratio nadu u jaki i europski dinamo.
  • NORTE
    8.9k
    Očekujem barem 3 zabijena slobodnjaka Bočkaja u ovoj polusezoni i barem jednog od njih Sevilli.
  • LovroZG
    1.3k
    Kak puca slobodnjake zadnjih godinu dana, i 1 gol će bit puno.
  • andrija91
    610
    općenito prekidi s njim u ekipi će bit puno opasniji. ne samo slobodnjaci nego i sva moguća ubacivanja, a to se vidjelo već u 45 min protiv olimpije. mora malo i ekipa na njega naviknuti.
  • Stjepan
    479
    imam neki osjećaj da će Perić zabiti gol protiv Seville nakon nekog prekida Bočkaja sa strane ili kornera.
  • NORTE
    8.9k
    općenito prekidi s njim u ekipi će bit puno opasniji. ne samo slobodnjaci nego i sva moguća ubacivanja, a to se vidjelo već u 45 min protiv olimpije. mora malo i ekipa na njega naviknuti.andrija91
    Morat će se i naši rivali i protivnici naviknuti na opću opasnost kad Pero zaigra natjecateljske tekme s već i prije jakom ekipom koja sad jednostavno mora proradit i proigrat. Nadamo se i još se pojačat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.