• NORTE
    8.9k
    Tužiteljstvo za Bočkaja traži jedinstvenu kaznu zatvora u trajanju od 11 mjeseci, koja se može zamijeniti radom za opće dobro. Sljedeća rasprava zakazana je za 17. ožujka

    Može li Hns kako intervenirati da kazna ide više u korist Hajduku? Sarkazam, naravno.
  • serbus
    3.4k


    Nevjerojatno koja smo zemlja, a Pero isto nije kriv kaže, a tko je? Navodno je imao još jednu prometnu iza ove ja bi ga na godinu bez zamjene za rad bez problema. Plus ostavio ženske prignječene ko i obično izvuku se sa dobrim vezama.
  • Eduardo
    17.2k
    Bockaj je bio kriminalno loš večeras. Inače ne pruža igre kakve smo očekivali od njega( barem ja ), ali ovo večeras je bilo baš baš loše. Ne znam radi li se samo o lošem danu ili je jednostavno podlegao pritisku povratka u Osijek. Imam osjećaj kad bi primio loptu da je pokušavao što prije odigrati samo da bi prestali zvižduci s tribina što ga je vodilo iz greške u grešku. Ako je tako onda bojim se da nije igrač koji može funkcionirati pod pritiskom jer ovo je bila kamilica s obzirom kakve stvari navijači znaju prirediti svojim bivšim igračima i miljenicima.
  • GZomanid
    572
    Vidio sam njegovu objavu na IG prije tekme, znao sam da ce biti pod pritiskom ali sam mislio da ce uspjeti odigrati bolje..
    Danas sam pogledao Sevillu na miru i zakljucio da je Pero odigrao odlicno, do sada sam osporavao njegov navodni talent koji nije iskazivao otkad je dosao kod nas.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Da kažem da je ovo zapravo bila katastrofa od transfera tj. do sada se tako čini malo bi rekao. Vrhunac su zadnje 2, 3 tekme. Prodori koji ne vode nigdje, tj. ni on sam ne zna što namjerava, gubi loptu, kriva dodavanja, nabacivanja nikome ili Nevistiću u ruke jučer. Iako je cijela momčad bila slaba s njim igrati je bilo kao s igračem manje. Igra kao da je pijan ili kao jedan od onih koji, kad se skupi ekipa, moraju igrati, jer je njegova lopta ili oboje.
  • SAS1987
    13.2k
    Sa njim je treba dodatno raditi na fizicki i pogotovo psihološki pripremi.
  • Ludovic IX
    5.1k
    sreo ga neki dan u areni i uopće ne izgleda da ima viška kilograma uživo.. on nikad nije bio bek koji je prolazio igrača, on dobije loptu i odmah nabaci i to je jedini forte njegov uz slobodnjake ali mi nemamo baš previše igrača koji mogu njegove ubačaje ugurat u mrežu..

    sve u svemu, po meni se moglo i bolje nać za 3 milje eura..makara među slobodnim igračima kojem daš milju eura plaću i opet si u plusu
  • Mr Anderson
    5.3k
    Bočkaj nije bek...u ovom sustavu s 4 iza on se ne snalazi. Doveden je za sustav 3-5-2, a sad mora igrat beka jer od svih silnih lijevih bekova ostali smo samo na njemu.
  • miro
    3.1k
    to je fakat najveća istina, ali svejedno, Pero ne igra dobro. Par puta mu se lopta odbija suparniku u kontru, gubi duele u koje nepotrebno uopće ulazi....mora se sabrat i ozbiljno shvatit pripreme za sljedeću sezonu, jer mislim da ga više nitko neće čekat
  • Mali dioničar
    14k
    Bočkaj nije bek...u ovom sustavu s 4 iza on se ne snalazi. Doveden je za sustav 3-5-2, a sad mora igrat bekaMr Anderson

    U svakom slučaju ni na jednoj drugoj poziciji nema mjesta u sastavu. U 4-2-3-1 nema mjesta naprijed lijevo gdje je Oršić, a naprijed desno je Emreli koji mi isto izgleda bolje od Bočkaja.
  • Captain America
    13.2k
    Naša ekipa treba novog pravog kondicijskog trenera (to je u razini trenera i SD kad se gledaju potrebe kluba). Imamo previše ozljeda i likova koji izgledaju zapušteno. Dovoljno je vidit kolko je bolje stanje u Realu bilo ovu sezonu jer je Carlo doveo Pintusa sa sobom. Momčad je starija godinu dana, a Carlo nije poznat po rotacijama, a ozljeda srećom nije bilo.

    Ko zna, možda će Peru trenirat Bjelica kroz mjesec dana pa opet bude izgledao ko najbolji bek u ligi. :cool:
  • Nousername
    610
    Pero iduce godine nebi smio igrati lijevog beka vec mi moramo naci novog pravog beka koji moze igrati obranu.Skauti ako se dovoljno potrude mogu naci kvaltetnog igraca kao Leovca one prve sezone, a ne Moubandjea.Za primjer u Liverpool je iz Hulla dosao Robertson i postao najbolji lijevi bek na svijetu.Za tu poziciju ne trebas bas biti neki majstor sa loptom.
  • Mali dioničar
    14k
    Za primjer u Liverpool je iz Hulla dosao Robertson i postao najbolji lijevi bek na svijetu.Za tu poziciju ne trebas bas biti neki majstor sa loptom.Nousername

    ?
  • xavier
    11.1k
    Bočkaj nije bek...u ovom sustavu s 4 iza on se ne snalazi. Doveden je za sustav 3-5-2, a sad mora igrat beka jer od svih silnih lijevih bekova ostali smo samo na njemu.Mr Anderson

    Ovo si napisao kao da je inače bio odličan u 3-5-2. Slažem se sa bek za sustav s 4 iza definitivno nije. Kad igra bočnog u 3-5-2 malo su bolje maskirane njegove mane, ali ne vidim ni kako tu može igrati europske utakmice. A krilo opet nije svakako...

    Kad je dolazio, ja sam rekao da ga ne vidim kao pojačanje i da nemam baš neka očekivanja...najgore je što me je čak i uz tako nisku razinu očekivanja uspio razočarati.
  • NORTE
    8.9k
    Očekujem barem 3 zabijena slobodnjaka Bočkaja u ovoj polusezoniNORTE
    Bole top u najvažnijem trenutku. Preostala dva koja nedostaju neka zabije Var-ovcima u zadnjem kolu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.