• seljak86
    2.3k
    Jel se zna kolko se prodalo?
  • plavi67
    920
    e ne znam, za tu info je deda relevantan :D
  • Joza
    345
    500tinjak karata je otislo
  • seljak86
    2.3k
    Po meni je to dobro. Na prošloj tekmi na Poljudu nas je bilo oko 500, a sad će biti samo godišnjaka toliko.
  • Salva
    2.3k
    Potencijalna proslava naslova i utakmica na radni dan nije isto, ja ocekujem pun kavez. Treba prodat jos 900 karata…
  • seljak86
    2.3k
    Samo da napomenem, red za slobodnu prodaju je sve duži.
  • marcio amoroso
    32.3k
    Sve je ok :cool:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Moglo bi biti za karte ko i za derbi u 3. mjesecu prošle godine, trazit ce se jedna više. :cool:
  • ZGV
    3.1k
    DInamo bi trebao tražiti dodatni kontingent, barem da nas je 2000 dolje
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Trenutno nema guzve al svi uzimaju po više karata...
  • blue heart 72
    1.4k
    to sam i ja jučer rekao. Tražit 2, 5 soma i gotovo. Uvjetovao bi im ako od njih ne dobijemo potvrdan odgovor, da će od sada za jug dobivati isti postotak kao i mi za jug školjke. Znači, mi tamo ne dobijemo ni 5% kapaciteta isti postotak bi im dao u budućnosti na Maxu, i ni kartu više
  • ZGV
    3.1k
    Ne kužiš...naš klub treba tražiti za nas da nam daju povećani kapacitet. Oni u Zg imaju pravo na cijeli jug jer je fizički odvojena tribina, a naš je problem što se naš klub ne zalaže dovoljno za to da nas bude pun jug na poljudu. Također i naš problem kao grupe je što možda i ne bi napunili 2,5 somova i da nam daju te karte...
  • Tin
    1
    Mislim da je ovih 1450 sto nam daju dovoljno s obzirom koliko puta smo napunili taj kapacitet i kakva je infrakstruktura poljuda... mi njima mozemo dati veci kapacitet jer imamu vecu gostujucu tribinu koja je prakticki odvojena dok su oni nama dali cijelu gostujucu i jos ulaz B od zapada koji realno uopce nebi trebali ni dat al eto dali su nam da ne ispadne.... oni koji stvarno zele ici ce svakako stici do karte s obzirom da je samo 500 godisnjik kupljeno bolje da se na nista ne zalimo..
  • Oluja
    3.6k
    oni nama dali cijelu gostujucu i jos ulaz B od zapada koji realno uopce nebi trebali ni dat al eto dali su nam da ne ispadneTin

    Duzni su dati 5% i tu nema rasprave da su nesto dali da ne ispadne... to sto im je stadion takvog oblika da su dali i dio zapada to nista ne znaci i tu se ne radi o njihovoj dobroj volji
  • kinfa95
    488
    Kakav ulaz B od zapada o cem pricate?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.