• Infinity
    15.2k
    Protiv Hajduka su pustili sve u prodaju i nisu rasprodali. Ovo su sad vjerojatno uradili malo iskusnije, tj. pustit ce sve ako bude potrebe, a ako ne bude onda ce postaviti banere.

    Ne znam, nekako mi je bilo prakticnije pustati sektor po sektor, nego ovako sve 'rezati'.

    Oni tu planiraju postaviti krov, pa mi je to s banerima smijesno, tj. bit ce ako im krov bude sluzio kao zastita za te banere.
  • DrawTube
    2.9k
    a06jtgdowibxrzs4.jpg

    Izgleda da puštaju sve u prodaju tj neće biti banera, a što se tiče onih karata koje nisu puštene u online prodaju, te se karte mogu kupiti na blagajni stadiona ,a online kontigent za Istok iznosi nekih 1200 mjesta. Moglo bi do kraja dana biti kupljeno nekih 100ak karata, tako da bi do tekme Istok trebao biti dobro popunjen.

    Samo nek poprave brojače karata i mogla bi brojka ići i do 5000.
  • deda
    27.9k
    Ulaznice za Varaždin kreću u prodaju od 11 sati.

    Cijene ulaznica za utakmicu Dinamo – Varaždin:
    Tribina sjever dolje 5€
    Tiribna sjever gore 5€
    Tribina zapad dolje 10€
    *Napomena: vlasnici godišnjih i jednokratnih ulaznica za tribinu zapad gore će utakmicu Dinamo - Varaždin moći pratiti s tribine zapad dolje (pri dolasku na utakmicu predviđen je standardni ulazak kao u slučaju dolaska na tribinu zapad gore, pri čemu će zaštitari pozicionirani na stadionu navijače preusmjeriti prema unaprijed određenom sektoru na tribini zapad dolje).
    Prodaja ulaznica počinje u utorak 25. travnja u 11 sati.
    Prodaja će biti organizirana na Ticket pointu kod stadiona te online na servisu https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo/ctl_evt.jsp...
    Ticket point:
    Utorak 25.04. od 11 do 19 sati
    Srijeda 26.04. od 11 do 17:50 sati
    Online prodaja
    - https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo/ctl_evt.jsp...
    - od utorka 25.04. u 11:00h do srijede 26.04. u 17:05h
  • superhik
    10.3k
    Hajduk - Dinamo ulaznice


    Dinamo je na raspolaganje dobio 1463 ulaznice za gostujuću tribinu jug.

    Cijena ulaznice iznosi 5 €.

    Prodaja ulaznica bit će isključivo na Ticket pointu u Zagrebu.

    PRVOKUP ZA VLASNIKE GODIŠNJIH ULAZNICA

    Pravo prvokupa ulaznica na Ticket pointu imat će vlasnici godišnjih ulaznica GNK Dinamo za sezonu 2022/23., a to pravo navijači mogu iskoristiti u četvrtak, 27.04. od 11 do 14 sati.

    Pravo prvokupa moguće je isključivo na Ticket pointu kod stadiona Maksimir, uz predočenje važeće godišnje ulaznice.

    Slobodna prodaja preostalog dijela ulaznica za ostale navijače bit će u četvrtak, 27.04. od 14 do 19 sati i u petak, 28.04. od 11 do 19 sati na Ticket pointu.



    Radno vrijeme TICKET POINTA

    Prvokup za vlasnike godišnjih ulaznica

    Četvrtak 27.04. od 11 do 14 sati

    Slobodna prodaja za sve navijače

    Četvrtak 27.04. od 14 do 19 sati

    Petak 28.04. od 11 do 19 sati

    U slučaju da se rasprodaju sve ulaznice klub će obavijestiti navijače o završetku prodaje.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Jel se moze nekom uzet karta ak slika svoju godisnju ulaznicu da se iskoristi pravo prvokupa?
  • Crusades1986
    9.7k
    Da, slike uvijek mogu. I osobnih i godišnjih.
  • deda
    27.9k
    Danas svi članovi mogu na zapad dolje :victory:
  • seljak86
    2.3k
    Jel se predviđa navala na ulaznice za Hajduk?
  • blackbully
    4.4k
    Jel se predviđa navala na ulaznice za Hajduk?seljak86

    Ne znam koji je bolji povod za napuniti cijeli kavez od potvrde naslova usred Splita. Očekujem da će u petak već sve otići.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Očekujem da će u petak već sve otići.blackbully

    U cetvrtak je do 14 prodaja za godisnjake a od 14 pa na dalje za ostale. Otici ce sve vec u cetvrtak.
  • blue heart 72
    1.4k
    Kaj mislite, ima li šanse da eventualno klub zatraži dodatne ulaznice, te ima li volje da nam oni odobre recimo dodatnih 500-1000 komada?

    Mislim, znam i sam odgovor, ali svejedno pitam pošto mi njima uvijek damo više karata nego bi trebali. Bilo bi fer, ako je veliki interes da naprave iznimku i da nam daju dodatni kontingent
  • seljak86
    2.3k
    Problem je u tome što oni brzo rasprodaju sve.
  • Nino Bule
    11.4k

    Vidim i po njihovoj temi na snetu da ne ocekuju rasprodan stadion, dakle moglo se ostavit na zapadu jos tih 300 stolica da dobijemo 5% ali em ne zele, em im je zajebancija zbog ulaza i tampon zone, tako da se ne bi nadao tome
  • Boysica
    447
    Znam da je rano , al jel mozda tko nacuo sta ima kakav organizirani prevoz do Splita (busevi) mozda bi i isla al nebi solo
  • blackbully
    4.4k
    ne ocekuju rasprodan stadionNino Bule

    Sjever su rasprodali jučer ujutro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.