• DrawTube
    2.9k
    Mogli bi i preći 4000 ljudi, nadam se da neće sve rasprodati sutra kad kasnije dođem po karte
  • Nino Bule
    11.4k
    poslije 3 da
  • NitkoBitan
    12.1k
    Klinci do 12 godina imaju besplatan ulaz odnosno roditelj treba podic besplatnu kartu. Za one koji nisu znali...
    Btw. za zapad prodaja ide dosta brzo, ne traze osobne podatke (barem mene nisu); das kes i kazes koliko karata trebas i ovaj ti za par sekundi isprinta karte (koje vise lice na racun iz trgovine, bas retro haha).
  • Zagabria
    206
    Ja sam bio na istoku prije corone i htio sam uzeti sjever za jednu tekmu. Rekli su mi da nemrem kupit.
  • Stihl
    3k

    Ako imam godišnju za sjever, je li moguće uzeti za zapad jednu tekmu?

    Možeš na nečiju osobnu, tj.na drugo ime.
    Sad nedavno, ovaj kup sa lokomotivom isto tak pajdo htio kupit kartu, a godisnja mu ostala kod drugog frenda i nisu mu htjeli prodat kartu jer kao ima godišnju, pa je kupio na osobnu trećeg frenda koji taj dan nije išel na tekmu.
  • deda
    27.9k
    Ne pričajte gluposti. Možeš kupit kartu za tribinu koju hoćeš. Tko te pita za godišnju.
  • Papastrumf
    9.7k

    Ako pricamo o Maksimiru, ne mozes. Ako imas godisnju za sjever, ne mozes kupiti kartu za zapad.
  • deda
    27.9k
    A ako imaš godišnju za zapad možeš uredno kupiti za sjever. Ja sam to napravio 3 puta ove sezone.
  • Sljeme
    1.8k
    Možda su ti se smilovali radi godina.
  • Mlađi referent
    10.5k
    A zna netko tko i što bi me zaustavilo da kupim? Kakva je tu barijera?

    Ako kupujem online i jedino me traži datum rođenja, ne vidim kako ne bi prošao?
  • Sljeme
    1.8k
    A zna netko tko i što bi me zaustavilo da kupim? Kakva je tu barijera?Mlađi referent

    Pa ne buju ti prodali na blagajni jednostavno jer im je tvoje ime već u sustavu navedeno na godišnjoj ulaznici. Za online ne znam, ali mislim da je dovoljno da "slučajno" jedno slovo imena krivo napišeš i sve bu ok.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Hvala vam ekipa :clap:
  • deda
    27.9k
    Ma ljudi tko će vas online provjeravat. Možda to na blagajni rade.
  • deda
    27.9k
    Možda su ti se smilovali radi godina.Sljeme

    To nije isključeno :blush:
  • GZomanid
    572
    Jedino online to prolazi, na karatani nedaju..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.