• Tin
    1
    nisu duzni gdje i pise to da su duzni to sto nama dodje jedanput u 10 godina napunit malo vise na poljudu pa se odma razbahatimo to je nas problem... treba biti realan nismo ni ovo rasprodali ti bi soma ulaznica vise
  • blue heart 72
    1.4k
    imaju pravo na cijelu tribinu (fizički), ali dinamo im nije dužan prodati više od 5% kapaciteta stadiona. I zbog toga jer smo mi prema njima uvijek i više nego korektni u tom pogledu, smatram da ih možemo stisnuti u slučajevima kada je sa naše strane povećan interes. Nije to u pitanju svake godine, to je prosjeku nažalost jednom u deset godina
  • Nino Bule
    11.4k

    Po propisima uefe, lige, svih, duzan si osigurat 5% ulaznica ukupnog kapaciteta stadiona za goste
  • miro
    3.1k
    Da se mene pita - samo reciprocitet, vi nama x% kapaciteta, mi vama x% i bok
  • Salva
    2.3k
    Treba prvo prodat ovih 1400 i nešto karata. Zna li netko kako stojimo s brojkom?
  • seljak86
    2.3k
    Dajte, kog briga... nadglasamo ih i s 500 ljudi a di nećemo s 1400
  • Nolifer
    6.6k
    Jbt, pa Štuke su ih nadglasale, teško njih nadglasat u pm
  • Svi na Sjever
    1.9k
    oni koji stvarno zele ici ce svakako stici do karte s obzirom da je samo 500 godisnjik kupljeno bolje da se na nista ne zalimo..
    1h
    Tin

    To sto je do 14 sati kupljeno 500 karata ne znaci da poslije toga nijedan godišnjak nece kupiti kartu,evo ja prvi sam kupio prije pol sata a godišnjak sam,ne mogu svi godisnjaci izaci u 11 sa posla.

    Malo smiriti doživljaje,hoce 1500 otici u dva sata vremena ili u dva dana po meni je manje važno...
  • Tin
    1
    poljud ima cca 33 000 kapaciteta i 5% od tog je 1600 ulaznica oni su nam dali 1450... ne kuzim kaj nije jasno?
  • deda
    27.9k
    Dečki uvijek ista rasprava. Novim članovima opraštam.
  • NORTE
    9.1k
    Po propisima uefe, lige, svih, duzan si osigurat 5% ulaznica ukupnog kapaciteta stadiona za gosteNino Bule
    Kao što je Hns nakon pritiska dao navijačima Walesa sektor van kaveza, jer je kavez manji od 5%.

    nama dodje jedanput u 10 godina napunit malo vise na poljudu pa se odma razbahatimo to je nas problem..Tin
    Ne znam čiji si ti, ali te fore jednom u 10 godina ostavi za neki drugi forum.
    Ajmo se pravit da nije bilo bojkota, crnih lista, loših odnosa s klubom, covid potvrda, odgođenih derbija, igranja u tjednu.
    Navijači dinama su se ukidanjem covida i mamićevim padom vraćaju brojku u stanje normale pa i bolje od toga.

    poljud ima cca 33 000 kapaciteta i 5% od tog je 1600 ulaznica oni su nam dali 1450... ne kuzim kaj nije jasno?Tin
    Poljud ima 33.987 stolica, 5% od toga je 1.695, a isporučuju 1450.
    Kaj ti nije jasno?
  • Nino Bule
    11.4k

    Dakle fali ulaznica, 5% je minimum koji su obvezni dat a oni se svercaju, i prosle sezone je bio interes da idemo preko 1450 pa su to rjesili tako da su dali za "delegate i prijatelje kluba" na zapadu koje nisu smjele u prodaju, jedini u citavoj ligi izmisljaju toplu vodu po pitanju 5% za goste a od drugih (nas) traze 20%. Da 5 ulaznica fali ganjo bi ih do iznemoglosti za njih a kamoli 300 ulaznica kojih fali.
  • Tin
    1
    mislim da se uvijek trazi problem tako gdje ga nema jednostavno takvo je tamo gostovanje kada obnove poljud i tamo gdje je semafor naprave stolice onda ce valjda biti svi zadovoljni.. zna se da na poljud ide 1500 najvjernijih i tako je za sada nece nama 150 ljudi nista pomoc da budemo glasniji...
  • Nino Bule
    11.4k

    Nije stvar izdanja grupe i glasnoce, stvar je da 300 ljudi koji bi htjeli otic i imaju po svemu pravo otic ne mogu jer se suti (tu je klub najodgovorniji) dok oni dizu revolucije i pljuje se po medijima danima jer bi oni 20% maksimira (usput budi receno nemam nista protiv da im se da citav jug).
  • Tin
    1
    oni su sada cijeli b sektor na zapadu zatvorili i da puste cijeli b sektor u prodaju onda bi trebao i c sektor zatvoriti koji je odma do vipa i tamo delegata i ne daj bože da nastanu neredi, nije njima problem dati više karata nego im je problematicno to organizirati.... bilo bi najbolje da odstrane ogradu prema semaforu i tamo sagrade montaznu tribinicu sa dodatnih 500 mjesta .
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.