• blackbully
    4.4k
    Hmmm najednom toliko članova... :roll:
  • BBBaranja
    1.9k


    Kakve su to mućke,to nisu istine..
  • Nino Bule
    11.5k
    Ma tko ce znat koliko je uopce karata za zapad u slobodnoj prodaji, ali ima logike da je vise clanova sad kad vide ljudi da clanovi imaju prvokup za lp nego prije prve utakmice
  • NitkoBitan
    12.2k
    Tko namjerava sutra na karatani uzet sjever dolje samo preko reda pa nekom "nasem" tko je naprijed dat novce i osobne... ne treba jbt zivu silu. Protiv Milana treba bit navijacina jer dolazi i preko 1000 njihovih, kakve zene, djeca i starcad...
  • Nino Bule
    11.5k

    odakle informacija da dolazi 1000 njihovih
  • criticus
    1.2k
    Ako neko ima ulaznicu viška za zapad dolje za utorak nek se javi u inbox, kupujem. Prijatelj mi dolazi, a već sve otišlo danas...
  • blackbully
    4.4k

    1400 dobili i rasprodali. Gazzetta objavila neki dan.
  • seljak86
    2.4k
    Ma bit će klasično europsko "navijanje"
  • NitkoBitan
    12.2k
    Ak ekipa nije nabrijana na navijanje kad im 1000 ljudi na jugu u Maksimiru vice Dinamo Dinamo vaffanculo onda fkt nezz... za pocetak se pobrinut da svi koji su spremni navijat dodu do karata
  • Mlađi referent
    10.6k
    Na facebooku stranica “Dinamo iznad svih”… mislim da su upravo jedni od tipova “navijača” zbog kojih fali ulaznica.. organizirana druženja, spava se u luksuznim hotelima na gostovanjima, nekakve večere, jučer s Poljuda se gleda utakmica iz lože.
  • Nino Bule
    11.5k
    Za sjever dolje ne moze falit ulaznica, mislim da se za nju ne djeli, nego ima ekipe koja bi navijala i ne kupi na vrijeme pa izvisi jer su neodgovorni, a i ovi koji dođu na utakmicu koji su redovni bi trebali potegnut malo vise kod navijanja.
  • Papastrumf
    9.8k
    Ja ne vidim tu nista cudno. Pa racunajte da samo igraci i stozer imaju pravo na nekih 400tinjak komada. Gdje su svi ostali, gdje su godisnjaci, sponzori, UEFA. Mozda bude 1500 u slobodnoj prodaji.
  • xavier
    11.1k
    Najveći problem je totalni nesrazmjer gdje više od pola trenutnog kapaciteta stadiona otpada na mjesta iza golova koja realno neki prosječni navijač smatra "manje vrijednima". Naravno da onda imaš problem na svakoj "većoj" utakmici.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Otišao i zapad gore, znači sutra će bit klaona za karte.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Do 8 ujutro trebaju doc oni koji oce ubost sjever dolje. A ovi koji dodu kasnije samo nekom naprijed dat osobnu pare i baksu za pivu. Inace bu nam sjever bio mix starackog doma i vrtica :meh:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.