• xavier
    11.1k


    Što to znači? Što s ljudima koji su članovi 10 godina i istekla im je članska recimo u 9. mjesecu? Oni isto sad ne mogu uzeti ulaznice kao članovi?
  • Captain America
    13.9k
    Evo što su meni neki ljudi rekli nakon što su izvisili za Chelsea. "Ne da mi se." (očito mu se da stajat par sati u redu i ostat bez karte) "Proces učlanjenja je kompliciran." "Ne želim bit član nijednog kluba." "Odradit ću to ovaj tjedan." (normalno nije odradio)
  • xavier
    11.1k
    stara članstva su produžavali. Istina, sporije nego inače, ali jesu.Miro93

    :up:

    Iako mi je stvarno suludo da postoji klub koji ne želi nove članove :yikes:
  • Bosna86
    11.6k
    Za stara članstva ne znam… Za nova znam jer sam ljudima preporučio da se učlane i da je to najlakši način da dođu do karte
  • Efes Pilsen
    6.9k
    meni se cini da se radi postenije nego na jugu. Imali su svi i vise nego dovoljno vremena i izbora, hoces clansku, hoces godisnju. Za razliku od vecine europskih gostovanja sve se znalo debelo unaprijed. Mislim da je posteno od kluba nagradit one koji su mislili na vrijeme i ostavit ostatak da se bori s klikanjem.
    Broj clanova je bitna stavka kod sponzorstva, no ne i presudna. Na limitiranom trzistu Hajduk se time moze busat u prsa, ali cisto sumnjam da imaju osjetno jace sponzorske ugovore na osnovu toga.
  • SAS1987
    13.5k
    Ulaznice kupljene :cool:

    Tip... ak vam se pojavi ova poruka nemojte tiskati F5 jer je redirect napravljen natrag na poruku. U browseru potrebno obrisati ovaj dio "/poruka.jsp".

    ...Na portalu za prodaju ulaznica, za odabrani događaj, trenutno je dosegnut maksimalan broj korisnika koji se može nalaziti u procesu rezervacije/kupovine. ...
  • Captain America
    13.9k
    And it's gone. :lol:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ma nije se jos sigurno sjever rasprodao, ostavili su karte za karatanu samo.
  • Klenx
    4.1k
    Na ulaznice.hr piše sve rasprodano
  • Papastrumf
    9.8k

    Ma vjerojatno su ostavili dio za ove koji cekaju u redu na TP.
  • Bosna86
    11.6k
    Obrisani svi komentari koji nemaju veze s temom
  • Crta
    40
    Ima još karata na ticketu, čak se priča da i zapad opet ima neš....Ljudi su dost nervozni, više neg inače. Bilo je par napetih situacija...
  • Ivan B
    47
    Hoće li se pustiti jos ulaznice za online prodaju?
  • Klenx
    4.1k
    Nema događaja više na ulaznice.hr

    Al ovo što sam malo kliktao da probam vidit nisam ni jednu kartu vidio u prodaji.

    Te ulaznice.hr treba ugasit, beskoristan portal, samo zajebavaju ljude
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.