• Neki tip
    19.4k
    :lol: :lol:

    Od ive-lucije-revolucije nisam vidio bolji uvodni post na Zoni. :rofl:

    Dinamo je namjerno odobrio osobno ime Duje na dresu samo da bi provocirao. :rofl:

    P.S. Theophile je samo druga verzija Bogoljuba.
    A jedini Bogoljub za kojeg znam je Bogoljub Karić, srpski tajkun.

    Jesu nam ga uvalili.. em Srbin, em tajkun, a sve na leđima crnca.
  • r1oma
    1.5k
    jwr9zwtapncm5q1r.jpg
    ix0c0cm3v47cl1a7.jpg
    Standard Liege, Sporting Gijon i Dinamo = PROVOKATORI
  • Infinity
    15.3k
    Duje Cop je nosio na ledjima u Cagliariju, Malagi, Gijonu, Liegeu, Valladolidu i sad u Dinamu.
  • Eduardo
    17.6k
    Duje Cop je nosio na ledjima u Cagliariju, Malagi, Gijonu, Liegeu, Valladolidu i sad u Dinamu.Infinity

    Bome ih je naslagao. Zanimljiva karijera u svakom slučaju.
  • Mate Dukovac
    1
    Edin Mujčin, Tin Jedvaj, Ivo Pinto, Luka Ivanušec, Amer Gojak, Luka Menalo itd itd svi oni imaju manji ili isti broj slova u imenu pa, koliko me pamćenje služi, nisu stavljali ime i prezime.

    Čak niti kod prvog angažmana u Dinamu nije pisalo ime Duje, nego samo prezime. Ali očito je ovo preslika našeg kluba i većinskog dijela puka(ne cijelog) koji ga prati.

    Onda se sljedeći put neću buniti, kada na svetom dresu bude pisalo Svetozar Pribičević
  • markoli
    1.7k
    Ne kužim iskreno gdje je tu problem.. I u kojem kontekstu je SP u priči o Dinamu?
  • Kwedi
    3.8k
    Za ovakve bitne teme da li piše Duje ili Čop ili ne daj Bože recimo Duje Čop - može li moderatura reagirati ili čeka se Juru i Navijača (kad izađe iz pržuna) da također zajašu pa da se doslovno cijeli forum svede na pizdarije?
  • vjeko1701
    5.9k
    Edin Mujčin, Tin Jedvaj, Ivo Pinto, Luka Ivanušec, Amer Gojak, Luka Menalo itd itd svi oni imaju manji ili isti broj slova u imenu pa, koliko me pamćenje služi, nisu stavljali ime i prezime.Mate Dukovac

    Ok, nećeš dugo ovdje ali

    Duje Čop - 7
    Tin Jedvaj - 8
    Amer Gojak - 9
    Edin Mujčin - 10
    Luka Menalo - 10
    Luka Ivanušec - 12

    Nijedan od navedenih nema manji ili jednak broj slova, neki skoro duplo xD Aj ajde, teško je brojat, lakše se zastrašivati srbizacijom, si ti možda saborski zastupnik?

    Ivo Pinto, poprilično sam siguran da mu je to bilo na dresu, ne mogu naći sliku iz Dinama ali evo iz drugog kluba

    ivo_pinto_cluj_579199S1.jpg
  • xavier
    11.1k


    Stvarno osjećaš potrebu na ovakav način objašnjavati nekom tko je na Zoni krenuo postom da je "Čopu na dresu dozvoljeno ime i prezime kako bi provocirao" (novi kolega i dalje nije objasnio koga se time provocira i zašto) :worry:
  • Eduardo
    17.6k
    one4b7sldwrccbq4.jpg

    Mene više brine Lee Addy. Zašto je nosio l. Addy - čemu ta točka? Zašto ne samo Lee ili Addy?

    s55hommv7fid8mgl.jpg
  • deda
    28k
    Mate, ajd probaj neki relativno normalan post upisat jer ovaj ulet ti nema blage veze s ničim.
  • vjeko1701
    5.9k
    A jbg imam problem, priznam to, al kad čujem gluposti, jednostavno moram...makar oni od kojih te gluposti proizađu nikad ne slušaju.
  • xavier
    11.1k
    Mene više brine Lee Addy. Zašto je nosio l. Addy - čemu ta točka? Zašto ne samo Lee ili Addy?Eduardo

    Nemojmo se lagati, mislim da nam je svima jasno da se i ovdje radi o provokaciji :cool:
  • IstokKa96
    557
    Hoce mozda biti danasnje SN?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.