• IstinaZaDinamo
    1.3k
    gxz1e6b5slelwbme.jpg
    Jos jedna provokacija :lol:
  • deda
    28k
    Klub će na tekmi protiv Slavena organizirati punkt za brzi test. Koštat će 99 kuna, pa tko voli nek izvoli. Ulaznice će biti 30 kuna sjever i 50 kuna zapad.
  • NORTE
    9.3k
    Klub će na tekmi protiv Slavena organizirati punkt za brzi test. Koštat će 99 kuna, pa tko voli nek izvoli. Ulaznice će biti 30 kuna sjever i 50 kuna zapad.deda
    Zonaši kažu da je nabavna cijena testova 20-30 kn. Slovenski trgovci i država testove rade besplatno.
  • Eduardo
    17.6k
    mi (Zonaši) i Slovenci trenutno imamo dvije zajedničke stvari. Prva i ona bitnija je kolega @SAS1987 , a drugu dijelimo sa ostatkom svijeta - COVID. Tako da besplatni testovi nisu među tim stvarima.
  • Infinity
    15.3k
    Ja sam evo sad dobio pet brzih testova. U Njemackoj euro :lol: Trazio vise iz zezancije, a onda skontao da ce dobro doci da se prvo sam testiram za slucaj ako mi bude trebao 'pravi' test :grin:
  • Miro93
    2.7k
    Opet. Roko može, Dinamo ne može. Znači, sutra u Roko testirat se i do utakmice vrijedi hahah

    jw2zh0fbc19gj87b.jpg
  • flexXy
    1.9k
    Opet. Roko može, Dinamo ne možeMiro93

    Ma ne testira se tamo nitko doslovno, bilo je par frendova prosli tjedan. :lol:
  • Miro93
    2.7k

    Ono, dodeš na ulaz i kažeš da bi se testirao. Testiraš se i odeš doma hahah
  • Majki2111
    2.6k
    Vidim da se sprdate vi tu, ali jel se smije to?? Neko pragmatičan bi to i napravio. Bez obzira kaj bi ga gledali ko debila. Da nebi bilo da swe ovi iz kluba prave grbavi.
  • SAS1987
    13.5k
    Slovenci trenutno imamo dvije zajedničke stvari. Prva i ona bitnija je kolega SAS1987Eduardo

    Upravio si "zaradio" pivu :joke: :cool:

    Da sam ja u klubu bi navijači trebali platiti samo covid test a ulaznica bi sa testom bila 0kn. Prvi sam protiv toga da su ulaznice prejeftine ali jebi ga, takva su vremena.
  • Nino Bule
    11.5k
    Vidio dobar post na snetu pa ga prepisujem tu:

    Najsjevernije Dinamovo gostovanje u povijesti, za jedan stupanj geografske širine sjevernije od dosadašnjeg rekorda (Trondheim). Dugo su rekord držali Farski otoci, gdje smo igrali 1993. po prvi put u Europi kao predstavnici HNL-a. Tražeći podatke o toj utakmici slučajno sam nabasao na ovaj biser od reportaže na YouTubeu.

  • Kwedi
    3.8k
    https://we.tl/t-fPC2UwMdPT

    Sportske, Sportske!


    14.7.21.
  • Olmic
    2.7k
    Na tekmu u petak moguće za 30 ili 50 kn. Također omogućeno testiranje po cijeni od 99kn
  • marcio amoroso
    32.5k
    Krznar najavljuje dosta promjena za Slaven.
    Možda ovako nešto.
    Zagorac- Ristovski, Theo, Šutalo, Štefulj- Franjić, Mišić, Tolić- Kastrati, Gavran, Menalo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.