• vjeko1701
    5.9k
    Ja sam oduvijek htio da igrače izlaze na Dinamo ja volim. To je jedna strašno energična i emocionalna pjesma, baš te nabrije pred tekmu, al jebiga, očito niš od tog.LovroZG

    Meni osobno naj*ebenija navijačka pjesma, nikad me niš drugo ni približno ne nabrije prije tekme. Meni je šteta i da ju boysi (po mom mišljenju) onako izmasakriraju tokom skandiranja.
  • Pop corn
    4.9k
    Čuj ti to, on je ušao u klub i dogovorio se za 10 minuta. "Dobro da si naletio, baš nam palo na pamet da nemammo himnu i razmišljali smo koga da cimnemo."Zambatine škude

    Baš to. Pa samo čekam sada da lik uđe u Vladu i veli Plenkovicu: imam sjajnu ideju za novu himnu, odjebi Runjanina i Mihanovica.
  • Nolifer
    6.5k


    I još se poslije hvalisa kako je on taj koji je "uglazbio" Dinamo....
  • Nolifer
    6.5k
    U avionu za Island tako se neće naći Amer Gojak, Sandro Kulenović, Dario Špikić, Mario Ćuže, pa ni mladi Martin Baturina. Naravno, na ovom popisu nema niti Komnena Andrića, Iyayija Atiemwena, Marka Bulata i Dominika Livakovića koji nisu niti prijavljeni za ovu fazu Lige prvaka. No, neki od njih, pogotovo Livaković bit će prijavljeni za sljedeću fazu europskih natjecanja.

    U Maksimiru su još u subotu odradili posljednja testiranja na koronu, a niti jedan prvotimac "modrih" nije bio pozitivan.

    Damir Krznar na put prema Islandu vodi sljedeće igrače: Zagorac, Nevistić, Čavlina, Ademi, Theophile, Stojanović, Lauritsen, Ristovski, Franjić, Majer, Jakić, Tolić, Moubandje, Kastrati, Oršić, Mišić, Perić, Ivanušec, Štefulj, Petković, Gavranović, Menalo, Čop i Vasilj.
  • Nino Bule
    11.3k
    Zagorac - ristovski rasmus teo stefulj - jakic ademi majer - ivanusec orsic petkovic ?
  • Pop corn
    4.9k
    Moubandje bu u prvih 11 navodno. Tako piše droljivari
  • Nolifer
    6.5k
    Vidjet ćemo... Možda to ovako bude

    Zagi - Stojke - Lauritsen - Teo - Mouba - Jakić - Mišić - Majer - Ivanušec - Menalo - Čop
  • Nino Bule
    11.3k
    Nadam se da nece tako izgledat haha
  • Krizy
    35.5k
    Zagorac - Ristovski, Theophile, Lauritsen, Moubandje - Jakić - Majer, Mišić, Ademi, Menalo - Gavranović
  • Mate Dukovac
    1
    ln632gyhkoneg81j.jpg

    Molim upućenije od mene da mi navedu kada je neki igrač imao ime i prezime na dresu. Smradu su namjerno stavili/odobrili stavljanje i imena na dres, samo da bi provocirali.
  • markoli
    1.6k
    Provocirali koga?
  • Dudu
    2.6k
    Niti je zaslužio broj 10Mate Dukovac

    broj je 90 :yum:
  • Mate Dukovac
    1
    isprike, ispravljeno!
  • vjeko1701
    5.9k
    Provocirali koga? Zašto je smtrad? Koji je problem da ima puno ime pošto je kratko?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.