• jp23
    2.2k
    Ako izvučemo ovo pjevanje van, na dijelove melodija zvuči kao tema iz stare igre battlefield 1942 rekao bih :rofl:
  • deda
    27.7k
    Meni zvuči ok
  • og1986
    2.9k
    Meni stvarno ništa posebno. Nije niti bogata glazbena izvedba, a još gore kaj nije niti prepoznatljiva. Nikakve specifične teme.
    Ne znam tog kompozitora, ali im je lijepo pobrao lovu za osrednji rad.
  • Jaro
    5.4k
    ukusi su subjektivni, al meni je ovo uzas... zvuci kao da se ponavljaju 2 samplea iz neke sovjetske skladbe s vojne parade...
  • Neki tip
    19.1k
    Zvuči ko himna neke komunističke države.namodi grebza

    2 samplea iz neke sovjetske skladbe s vojne parade...Jaro

    Ak je ovo "Dinamov glazbeni identitet", onda možda možemo zaključiti da se klub ipak otklanja od "genkovštine" i priklanja najboljoj devetojunaškoj tradiciji.. :snicker:
  • Baneki
    717
    U glazbu se ne kužim, pa ne mogu nešto reći o kvaliteti, ali mi se ne sviđa. To je neka klupska himna? Kad će ju svirati? Nakon golova, prilikom ulaska na teren?

    Ima li neki drugi klub nešto slično?
  • Gorica86
    278


    "Dinamova glazba pratit će igrače prilikom izlaska na teren na stadionu Maksimir, na UEFA utakmicama bit će dio glazbenog programa, pratit će plave i klub na svim službenim događajima i aktivnostima."

    Po meni dosta glupo jer već imamo svoju himnu.
  • miro
    3.1k
    Užasno glupo i nepotrebno
  • ZGBhoy
    1.7k
    Nebo se Plvi je sasvim dovoljno ovo je bezveze
  • Pop corn
    4.9k
    Sve je ovo rezultat nekompetentnosti ljudi u klubu koji su nametnuti a ne izabrani. Samo čekam tko će idući pokušati na vrata i reci da ima ideju.
  • Draž
    1.1k
    Ja bi rekao da je ok da se malo promjene neki detalji oko glazbe i identiteta. Ne možemo živjeti u prošlosti. Bio sam na jako puno tekmi po Europi gdje se takvi uradci ( klasične glazbe) puštaju prilikom izlaska igrača na teren ili čak prilikom predstavljanja igraca. Meni je to zgodno i djeluje mi europski i gospodski.
    E sad, konkretno, ova pjesma mi još mora sjesti pa sam još ni vrit ni mimo kaj se tiče nje. Možda u konkretnom trenutku, na punom stadionu na tekmi pretkola LP bude potpuno (bolji) novi doživljaj.
  • Eduardo
    17.3k
    E sad, konkretno, ova pjesma mi još mora sjesti pa sam još ni vrit ni mimo kaj se tiče nje. Možda u konkretnom trenutku, na punom stadionu na tekmi pretkola LP bude potpuno (bolji) novi doživljaj.Draž

    Baš sam to pisao u privat s dečkima. Sa dobrim ozvučenjem, na punom stadionu bi moglo zvučati *eba*ki.
  • Zambatine škude
    2.1k
    Ja bi rekao da je ok da se malo promjene neki detalji oko glazbe i identiteta. Ne možemo živjeti u prošlosti. Bio sam na jako puno tekmi po Europi gdje se takvi uradci ( klasične glazbe) puštaju prilikom izlaska igrača na teren ili čak prilikom predstavljanja igraca. Meni je to zgodno i djeluje mi europski i gospodski.Draž

    Ovakva ideja možda, i to jako jako možda, ima smisla u klubu koji nema kvalitetnu himnu ili više pjesama s kojima su navijači i igrači stasali generacijama. Za Dinamo koji ima apsolutno najbolju navijačku himnu na svijetu ovakav potez je glupost bez presedana. Na Pipse ti dođe da se spustiš na teren i ukližeš suparničkom kapetanu, na ovo ti dođe da ugasiš ton na televiziji.

    Mi nećemo živjeti u prošlosti, pa ćemo rock and roll zamijeniti random newage-klasičnom skladbom koja se ne može pjevati i koja zvuči kao neka generička podloga za holivudski trailer.

    Čuj ti to, on je ušao u klub i dogovorio se za 10 minuta. "Dobro da si naletio, baš nam palo na pamet da nemammo himnu i razmišljali smo koga da cimnemo."

    Na kraju krajeva, identitet ičega pa tako i nogometnog kluba je takav kakav je uglavnom jer se ne mijenja previše. A i kad se mijenja, mijenja se kao produkt društvenih procesa unutar njegovog navijačkog tijela, ne tako da dođe netko i nasere novi grb ili himnu. Doduše, ovakav potez ne čudi od kluba koji poznaje kako razmišljaju i dišu samo oni navijači kojima sufinanciraju gostovanja ili općenito život.
  • LovroZG
    1.3k
    Muzika je zapravo ok, problem je šta to nije pjesma nego jedna tema koja se ponavlja 90 sekundi ko da si u meniju neke ratne igrice na kompu. Moglo bi brzo dopizdit ljudima, al bumo vidli.

    Ja sam oduvijek htio da igrače izlaze na Dinamo ja volim. To je jedna strašno energična i emocionalna pjesma, baš te nabrije pred tekmu, al jebiga, očito niš od tog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.