• The Undertaker
    4k
    Kamo sreće da je Dinamo funkcionirao na taj način ali nije. Funkcionirao je kao privatno poduzeće Zdravka Mamića u kojem on radi praktički što hoće. Pa odluka Skupštine da Dinamo nije oštećen ti najbolje govori kako je Dinamo funkcionirao tj. još uvijek funkcionira.
  • vjeko1701
    5.9k
    I to ti je argument zašto je mamić dao, mamić uzeo? Dal je primao plaću od kluba? Eto, onda mu je lijepo nadoknađeno sve kaj je dobro napravio za njega, a za sve ilegalno ga treba kazniti i oduzeti mu TOČKA
  • marcio amoroso
    32k
    Taj Mamić je i sebe sjebao do kraja života. Svoju obitelj također. Sad nek trune, ko ga jebe.
    Sigurno nebi ovo sve ponovio da je znao šta ga čeka, ali je bio toliko bahat da mu želim sve najgore.
  • The Undertaker
    4k
    Pa slažem se. ZM se naplatio i prekoviše. A za ovo sranja neka odgovara. Ali pričamo o LM.
  • vjeko1701
    5.9k
    I ja sam ti rekao svoj stav o Luki, prema njemu sam daleko blaži nego prema mafijašima jer je geneza ovoga svega doba kad je bio klinac bez neke love.

    Ti si krenuo sa Mamić dao, Mamić uzeo (isprika ako je netko drugi) i samo sam na to odgovorio relativno nevezano uz Luku, iako ima nekih argumenata koji su primjenjivi na oboje,
  • Jaro
    5.4k
    Ovo da LM nije jadan imao pojma o nicemu ne pusim ni milimetra...
    Tko i sto mu je punica?
    Kako i preko cega je rjesavao porez u Spanjolskoj?
    Jedna spranca u njegovoj karijeri nevezana za nogomet postoji...

    LM je Dinamu ukrao 10 milja eura! - pravomocno
    Sta ne s njima napravio - potrosio na kurve, kupio vile, dao Mamicu - nebitno...

    Sretno mu, drzava ga ne dira jer ima status nac.heroja, al u dinamo nikad vise ni blizu...

    A stav ZM stvorio, ZM uzeo necu ni komentirati... to je cak i HR pravosudje dalo komentar...
  • superhik
    10.2k
    Bez da branim LM, ja mislim da on stvarno nije možda ni znao pozadinu svega. Mislim, uostalom bez nekih predrasuda, on ni nema neko posebno obrazovanje ni kapacitet da bi to shvatio i razumio.
    Mislim da su mu objasnili na lijep način, on je potpisao i to je to.
    Što se tiče tog financijskog dijela, nevezano uz "ne sjećan se" na sudu. To je ponavljao naučeno kao papiga kako su mu odvjetnici rekli znajući da će pogodovati Gazdi.
  • SAS1987
    13.3k
    Mislim, uostalom bez nekih predrasuda, on ni nema neko posebno obrazovanje ni kapacitet da bi to shvatio i razumiosuperhik

    Neobrazovanje i neznanje ne znači da prema zakonu nisi kriv. Prema toj logici bi se i Horvatinčić mogao braniti da "nije znao da nije ok gaziti talijane".
  • superhik
    10.2k
    Naravno, ja nisam ni pokušao sa njega skinuti krivnju ni pravno ni moralno
  • xavier
    11.1k
    Bez da branim LM, ja mislim da on stvarno nije možda ni znao pozadinu svega.superhik

    O kojem dijelu govoriš? Nije znao da je za Mamića izvukao 10 milijuna eura iz kluba kako bi se time oslobodio obveze plaćanja doživotnog postotka od plaće na što se obvezao građanskim ugovorom? Kad bi postojala osoba koja nije svjesna svega toga, taj stvarno ne bi trebao imati ni poslovnu sposobnost i netko drugi bi mu trebao biti skrbnik.
  • superhik
    10.2k
    Pa on ni nema poslovnu sposobnost. Nema je ni sad, a nije je imao ni onda. Sad ima tim od 10 odvjetnika i savjetnika koji mu prevedu što potpisuje i to je to.
    Onda, kad je to bilo imao je nešto gori tim skrbika kao Maminjo i Punica koji su mu vjerojatno objasnili nešto tipa: "To ti tak svi rade. Evo pitaj Lovrena i ostale dečke"
    Kažem, ne skidam krivicu sa njega, sigurno je bio svjestan što radi, ali mu je to u tom trenutko izgledalo kao prava stvar koju radi za nekog tko se brinuo o njemu.
    Isto je i sa svjedočenjem na sudu.
    Ali to sve ne znači da bi mu vrata kluba ne bi trebala biti zauvijek zatvorena.
    Pljunuo je i bacio ljagu na klub koji mu je dao sve i tu je po meni priči kraj.
    Čak ga i vraćanje love ne oslobađa te ljage.
  • xavier
    11.1k
    Pa on ni nema poslovnu sposobnost. Nema je ni sad, a nije je imao ni onda. Sad ima tim od 10 odvjetnika i savjetnika koji mu prevedu što potpisuje i to je to.superhik

    Kakve veze odvjetnici imaju s tim? Nema to nikakve veze s poslovnom sposobnošću.
  • NORTE
    9k
    Da je prijenos na državnoj televiziji Sjeverne Koreje i tamo bi nas dočekao stalni komentator.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.