• vjeko1701
    5.9k
    I opet pitanje, da li je ijedan od igrača s njima zapjevao?
  • NORTE
    9k
    Pa i naši su s nama pljeskali na ubij tovaraNeki tip sa Zapada
    A jesu li u transu pjevali to? Zapljeskali kao i na druge pjesme, njima je sve to navijanje više-manje isto.
  • Nino Bule
    11.3k
    Dobro kog boli kurac vise, takve snimke di vrjeđaju klub bi nasim igracima trebao bit samo veci motiv da ih sljedeca 3 derbija staru na terenu, sve ostalo nebitno
  • Neki tip
    19.1k
    Hvatate se na najmanje bitan dio posta. Jesu li pljeskali ili su pjevali..

    Pa jebemu.

    Pljesak je obično znak odobravanja, pohvale, podrške.

    Mislim, kaj ćemo sad raspravljat jesu li pjevali ili samo otvarali usta ili pljeskali?

    Podržali su nas, ukratko, u našem nabrijavanju i, bar smo se tako nadali, dijelili našu nabrijanost. Jel može tako?

    Ono što želim reći je da se ponašamo ko dečko koji bi htio jebati pa kad bude odbijen priča okolo "ma kurva ružna, kaj će mi ona".
  • xavier
    11.1k
    Baš ste postali mimoze. Gdje je ovo vrijeme?

    wiqiu3dbpensf2cf.jpg
  • NORTE
    9k
    Gdje je ovo vrijeme?xavier
    Prošlo prije 20 godina.
  • Crusades1986
    9.6k
    Ja bi iskreno htio da nas cijela njihova momčad javno vrijeđa i pjeva te pjesme. Možda bi to nekom počelo ić na živce. Možda bi se onda još 2, 3 tisuće ljudi udostojilo doć na stadion jebat njima sve živo. Ili bi se igrači napalili pa bi ih pomeli na terenu.

    Kolka je granica potrebna da se šminkerska ZG publika pojavi na stadionu protiv najvećeg rivala?
  • The Undertaker
    4k
    Dopizidilo je i ovo komentiranje publike. Tko će doći neka dolazi, tko neće ne mora. Mene na terminu nitko ne gleda pa opet krepam trčeći. I ovo sa besplatnim kartama ako kupiš kondom u Konzumu ili se voziš taksijem treba prestati. Za Sjever simbolične cijene od 10 kuna a ostalo kao i do sada. Sponzorske maknuti na Zapad gore da ne rade propuh na Zapadu dolje.
  • NORTE
    9k
    ovo sa besplatnim kartama ako kupiš kondom u Konzumu ili se voziš taksijem treba prestatiThe Undertaker
    To ti je nesposobnost. Nemaš godišnje jedini u ligi, dižeš cijene karti u nebo iako mnogi plaćaju i testiranje kako bi ušli na stadion, a onda okolo dijeliš šakom i kapom podobnima ili ovakvim 'akcijama'. Gnk ne zna drugačije nego antinavijački.
  • Nousername
    613
    Nama treba jedna lijepa, sjebana sezona. I na najboljem smo putu da je imamo. I dvije ako treba. Da naučimo što je to željeti naslov, što je to veseliti se pobjedama svog kluba, da na derbi i na tribine i na teren izlazimo gladni i žedni.Neki tip sa Zapada

    E sa ovim se najvise slazem u potpunosti.Ljude ne zanima HNL ni malo jer se naviklo na dominaciju jednoga kluba 20 bodova ispred svih.Iako ako bi se ta sezona vec dogodila nikad nebi volio da je uzmu ovi iz Splita vec bolje nek trofej uzme Bjelica i popisa se po citavoj upravi.
  • Markelo
    2.5k
    Šta bi im ja sve ovdje napisao da smo ih dobili. Jbg, nismo, zato me više ni nema na temi Dinamo-hajduk. To je završena priča za nas. Izađeš ko zadnji papak u derbiju, tovari ti zabiju dva komada i uzmu sva tri boda. Naravno da su "dole", ljudi van sebe
  • Captain America
    13.4k
    Ne bi reko da ljude ne zanima HNL. Pa gledanost na Areni je veća nego LP i liga petica. Nemamo kulturu odlaska na stadion, stadion nam je smeće, braća imaju svoj udio u tome i imamo ovo što imamo. Popušili smo naslov 2017. pa kad smo ga 2018. osvojili ponovno, na proslavi nije bilo 10k ljudi. Sjećam se da smo frend i ja došli 20 minuta prije početka uzet karte za istok i taman smo ušli na početak. Toliko o gužvama i želji Zagrepčana da gledaju Dinamo. I ovo malo interesa za odlazak na stadion što ima bi splasnulo da ne osvojimo naslov 2, 3 godine.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Neusporedivo je jedna sezona bez titule i 5 ili vise takvih sezona.Da je dulja suša ljudi bi se napalili vise nego sada,to je svuda tako
  • Ludovic IX
    5.2k
    Sezona poslije lige za bedaka..nema Europe a u prosjeku 11000 ljudi..nije da želim ligu za bedaka ali ima i tome nešto
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.