• SAS1987
    13.3k
    Livaja će s druge strane u reprezentaciji morati pogledati tim Dinamovcima u oči...Sramota, velika !!!Fanboy

    Kojim Dinamovcima? Koliko ih recimo objavi na ig bilo šta o Dinamu nakon transfera?
  • superhik
    10.2k
    koliko sam vidio, jedino je Majer objavio jučer na Instagramu podršku.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Klinac njih boli za Dinamo. Koliko ih nakon karijere gleda Dinamo bar jednom mjesečno? Ona stvar su to, a ne Dinamovci! Čast izuzetcima naravno.
  • xavier
    11.1k


    Već vidim Tomića i odštetu Rijeci od milijun eura :rofl:
  • Smotanihaker
    592
    Ma ne, Tomić i lijevi bek za 3 milijuna. :lol:
  • Captain America
    13.3k
    Zekić? LOL Jel to mumijin pick?
    Treba nam neko ko će od obrane napravit bedem, a Tomić to ne pokazuje da može.
    Jakirović bi mogao bit interesantan.
  • serbus
    3.5k


    Više jedan Olmo prati dinamo i događaje u gradu nego svi ti "naši" dinamovci. Slažem se sa tobom da je nevjerojatno da i oni koji vole dinamo igrači se to iz nekog razloga boje, srame reći u odnosu na busanje u prsa tovara pa čak i jedan Perišić koji nije odigrao ništa već pobjegao za Francusku izigrava tovara.

    Olmo je primjer onog što izumire zahvalonsti gradu koji ti je dao sve.
  • Blue98
    722
    Od trenutnih reprezentativaca sam jedino od majera čuo da se izjašnjava kao dinamovac, ispravite me ako griješim
  • Mali dioničar
    14k
    Od trenutnih reprezentativaca sam jedino od majera čuo da se izjašnjava kao dinamovac, ispravite me ako griješimBlue98

    A Kovačić se izjašnjava...?
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ovo postaje plačipičkasta zona. Boli nas kurac što pjeva. Njemu na dušu. To igračima u Splitu za par mjeseci treba pustiti i pa naslove iz novina di ih svi nazivaju pičkama i bezmudims.
  • deda
    27.5k
    Gvardiol, Sosa, Lovren?
  • Neki tip
    19k
    Drago mi je što sam u prevelikoj gužvi na poslu da bih ovih dana išta po portalima stigao pročitati, a i kući se vraćam prekasno da bi mi se pizdarijama koje se sad drobe po medijima dalo baviti, ali evo s malim odmakom imam potrebu primijetiti par stvari.

    1. Nismo isti? Nismo i onda se ne ponašajmo tako. Ništa kod tovara ne mrzim toliko kao to što su prvorazredni licemjeri pa bi mi bilo jako drago da ne glumatamo uvrijeđene frajle jer nam je rival zapjevao da mrzi naš klub.

    Pa kaj bi trebali, voljeti ga? Poštovati? Je, mi smo ovdje na Zoni puni poštovanja prema njihovom.

    Reprezentativac je pjevao o "srpskom" imenu Dinama? Livaja je glupan, ali on jučer nije bio "reprezentativac", nego igrač Hajduka. Koji se sa svojim navijačima na posprdan način odnosio prema najvećem rivalu nakon pobjede u gostima.. big deal u pm! Pa i naši su s nama pljeskali na ubij tovara. I oni će se s tim tovarima sutra vidjeti u reprezentaciji.

    Temu smo cijelu imali sa svim mogućim i nemogućim poveznicama kako im klub ismijati i omalovažiti. I ok, to je navijački folklor pred derbi, neka bude tako, ali nemam šta poslije kmečati jer je netko sa suprotne strane, o grijeha li, pjevao kak nam mrzi klub.

    Pa fala Bogu, žao bi mi bilo da s likom poput Livaje dijelim ljubav prema ičemu.

    2. Tovari se kompleksaški vesele običnoj HNL pobjedi.

    Ma nemoj.. pa svršio bih da smo ih jučer nakantali.
    5 dana se tu nabrijavamo i sad ćemo im se kao svisoka rugati kak su jadni jer se valjda prekomjerno vesele, šta li..

    Jebote, pa pola bi nas trofej dalo za pobjedu jučer, za Europu nam se jebe, samo da nam je pobjedu jučer.. ali ne, kompleksaši su jer slave pobjedu u derbiju.

    Nama treba jedna lijepa, sjebana sezona. I na najboljem smo putu da je imamo. I dvije ako treba. Da naučimo što je to željeti naslov, što je to veseliti se pobjedama svog kluba, da na derbi i na tribine i na teren izlazimo gladni i žedni.

    Oni su u kurcu, jer 15 godina ne uče iz poraza, nego kmeče. Pa im se, s pravom, rugamo zbog toga.

    Nadam se da nismo isti.
  • badjibadara
    1.6k
    Pa i naši su s nama pljeskali na ubij tovara. I oni će se s tim tovarima sutra vidjeti u reprezentaciji.Neki tip sa Zapada

    Ovo jednostavno nije istina. Pljeskalo se na mi smo Purgeri. Nasjedas na tovarsku masineriju.
  • Neki tip
    19k
    dajme najme.. bio, vikao, vidio. Kako na treningu, tako i poslije tekme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.