• Crusades1986
    9.5k
    pa nisi spomenuo da nisi u Zagrebu. Kolko ima ostale ekipe van Zg kojoj ljudi iz Zg kupuju karte u pretprodaji. Opet kažem, za svaku utakmicu ima online prodaje, samo za ovu nije bilo zbog opcepoznatog razloga. Javi se na forum da ti treba karta, netko ce ti uzet par dana prije.
  • MM17
    221
    Gdje je uostalom ta naša famozna skautska služba?
  • Play11HB
    19
    Pjesnik je time htio reći da se svi oni bude i seru protiv Mamića (da se razumijemo, ja sam također protiv njega da ne bi bilo zabune) ali šta je Mamić svih ovih godina radio? Iz pozicije moći koju je imao, uz sve ostalo, potkradao je klub i radio razne pizdarije od kojih nam je svima muka- Pozicija mu je dala snagu da iskorištava klub za svoju dobrobit. A šta se desilo na ticket pointu? Isti klinac - Dolazile su ekipe od 20ak ljudi, galamdžije, preguravali se, naravno da im nitko ništa nije rekao, kaj da im kaže kad možeš samo najebati. Iskorištavali su svoju poziciju moći/snage da dođu do svog cilja/ dobrobiti. Nije baš ništa različito osim što je Mamić radi na puno većem nivou jer je u mogućnosti. Nadam se da sam ti uspio objasniti, lp
  • Play11HB
    19
    Hvala ti, nisam toliko aktivan, manje upućen. Za drugi puta ću znati. Cijenim zaista gestu ali valjda razumiješ šta želim reći
  • Mališan
    1.7k
    Ma nikakvi poluigrači, nama treba golgeter i to pod mus.MM17

    Navedi ga, koji je tvoj prijedlog? A da je realan
  • vjeko1701
    5.9k
    kolko je realno vratiti Gavrana?
  • Mališan
    1.7k
    Jednom smo ga već vratili, zašto ne bi još jednom :lol:
  • MM17
    221
    Jebiga frende nisam taj, ali za 2 milje npr možeš sigurno ubost nekaj kvalitetno. Samo treba raditi svoj posao.
  • og1986
    2.9k


    Frende ja 70 minuta prije tekme bio na tribini, a ti tek stao u red za kartu pa se čudiš gužvi.

    S tim floskulama "pozicije moći" ostavi za Jelenu Veljaču i slične. Sam si sebi sjebo tekmu, i kada sam prolazio pored ticket pointa i vidio sve te ljude niti malo me nije bilo briga hoće li svi ući. Ti se malo smiri i frustracije liječi, a ne projiciraj na druge.
  • Play11HB
    19

    Na kraju krajeva odgledao sam tekmu u kafiću s prijateljem, opet dobro. Ali očito je teško nekim ljudima za objasniti ovdje moju poantu. Uspkos personaliziranim ulaznicama karte se prodaju relativno brzo. Ali ja sam očito idiot a pijana ekipa koja dođe 15-30 minuta pred tekmu i gura se, oni su jebeni.
    Moja greška je što nisam došao ranije, to je točno. Ali očito su svi ti frajeri super a ja idiot. A da ne govorim kak smo jedini ozbiljan klub na planeti koji nema godišnje (koju, btw imam svake godine)
  • Mališan
    1.7k
    U krivoj Crkvi si našao Boga moliti
  • deda
    27.5k
    Nažalost Play11HB je u pravu što se tiče bahatosti, sebičnosti, bezobrazluka i kurčenja dijela ekipe pri kupnji karata. Istu stvar sam vidio milijun puta i od tad kupujemo karte isključivo u pretprodaji ili online. Vi ste kolega kažem nažalost tu školu prošli jučer, vjerujem da ste izvukli pouku i da ćete drugi put pronaći bolji način.
  • MM17
    221

    Sjetio sam se jednoga, danas mu je imendan Sv. Nikola Kalinić :wink:
  • Ludovic IX
    5.1k
    Zimska pauza - nešto najbolje što se sad može dogoditi. Naravno prije toga, dobit ove tri prvenstvene i izgledati će to puno bolje neg zapravo je ali onda zasukat rukave i na proljeće odigrati kako dolikuje.

    West ham mi je najmanja briga u ovom trenutku. Možda kl i bolja solucija od el
  • Fanboy
    2.1k
    Danijel Subašić koji je postao veliko ime tijekom sp-a, čovjek koji je bio dio prelijepe priče sa svima nama te 2018 godine, simbol naše ekipe i borbe je danas svoj ugled sveo na nulu i to čistu nulu...
    Kao golman mi nikad nije bio nešto, oni penali u dvije tekme su mu obilježili karijeru, no ovim činom se pošteno osramotio i sam sebe izblamirao.
    Livaja će s druge strane u reprezentaciji morati pogledati tim Dinamovcima u oči...Sramota, velika !!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.