• xavier
    11.1k
    Zanimljivo kad pogledamo trenerske smjene zadnjih godina...Bjelicom smo svi bili zadovoljni, oni ga smijene uz dobro poznato objašnjenje da sad opet ne krenemo u objašnjavanje oko toga. Stave Jovićevića samo kao prijelazno rješenje i tampon zonu da ne dođe odmah Zoki. Jovićević odradi "svoje" i programirano ga zamijeni Mamić koji je bio tu dok ga presuda nije potjerala...i zamijeni ga čovjek od povjerenja Krznar koji nam svima već mjesecima diže tlak, ali on je i dalje trener...

    Bojim se da kad Krznar napokon postane bivši, opet nećemo imati čime biti zadovoljni kad saznamo ime novog trenera.
  • Eduardo
    17.6k
    Ovo je treći autogol koji su si protivnici zabili ove sezone. Čistih 6 bodova su nam donijeli - Doka i Perić zabili za pobjedu dok je Ivušić zabio za vodstvo od 2:0.

    [*] x1 Albi Doka | Gorica - AG | 05.Kolo - HNL - Dinamo Zagreb 1:0 Gorica
    [*] x1 Ivica Ivušić | Osijek - AG | 07.Kolo - HNL - Osijek 0:2 Dinamo Zagreb
    [*] x1 Stefan Perić | Šibenik - AG | 17.Kolo - HNL - Šibenik 1:2 Dinamo Zagreb
  • Mali Zeus
    9.8k
    Moram priznati da me brine u kakvom stanju dočekujemo derbi.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Dosta toga će ovisiti o kup susretu u srijedu.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Dosta toga će ovisiti o kup susretu u srijedu.marcio amoroso
    I to isto, kako pristupiti tome. Poznavajući Krznara bit će bučkuriš od postave u obje tekme. Čista lutrija.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Pa protiv Rijeke možda i bude, ali mislim da će u derbiju ići najjači sastav.
  • NORTE
    9.3k
    Eventualni žuti karton u kupu ne zbraja se za prvenstvo?
  • blue heart 72
    1.4k
    Ja protiv tovara očekujem najjači mogući sastav, znači sa Franjićom na beku i Menalo na krilu. Tko zna možda ih Krki poštedi napora u srijedu protiv Rijeke, tako da ih sačuva od eventualnih ozljeda
  • deda
    28.1k
    Meni je Franjić već par tekmi naša uvjerljivo najslabija karika.
  • NORTE
    9.3k
    Nevjerojatno je da si nuklearna raketa dinamo uopće dopušta ovakvo srozavanje rezultata i ugrozu od ekipa koje bi trebao dobivat 3 razlike, treći na tablici u prosincu, a sve zbog držanja poslušnika na klupi.
  • BBB Sibenik
    4k
    Meni je taj Franjić najbolje igra pod Bjelicom na zadnjem veznom. Pored toliko livih bekova koji su po meni nelosi i dalje se njega forsira na toj poziciji!
  • Krizy
    36.5k
    Nije Franjić nikako igrao pod Bjelicom.
    Pod Krznarom 36 utakmica, Mamićem 24, sitno Jovicevic i Peternac*.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Štefulj je korektno jučer odigrao. Možda bi ga trebao i protiv Rijeke staviti. Barem mu je to prirodna pozicija za razliku od Franjića.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Mislim da si ga zamijenio sa Đirom
  • jp23
    2.2k
    Kad smo već na spomen Đire, zašto je on tako lako odbačen i poslan u Lokomotivu? I šta je s njim trenutno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.