• Mr Anderson
    5.7k
    Ni u Lokomotivi nije standardan. A bio je i ozlijeđen neko vrijeme.
  • Bosskovitz
    7.9k
    Bjelica je smijenjen iz pizdarije i ega, nije postojao niti jedan racionalan argument zašto bi ga se smjenilo. Jovićević je bio baš to kaj veliš, tampon zona, a Zoki je, jebiga, dobar ili barem okej trener. Smeće od osobe, kriminalac i lopov, ali za Krznara trenerski mastermind.

    Realno, mislim da neće dovoditi Čačića ili tako neki cirkus, vjerojatno će to biti Kek ili Tomić, možda čak neki stranac. Nesposobni su do bola, ali debelo svjesni da bez naslova prvaka nema love, a bez love više nemaju motiva biti u klubu.
  • xavier
    11.2k
    Bjelica je smijenjen iz pizdarije i ega, nije postojao niti jedan racionalan argument zašto bi ga se smjeniloBosskovitz

    Naravno, to sam i želio reći, samo sam htio napisati da nema potrebe ponavljati cijelu priču koju svi znamo.
  • masacusec
    3.2k
    Na zorana mamića ću potrošiti samo par riječi. Makar mi se gadi, on je u svlačionici dosta veliki autoritet imao. NIje ni on bogzna kakav nogometni znalac.
  • Blue98
    723
    Krki zato nema ni znanja ni autoriteta
  • xavier
    11.2k
    Krki zato nema ni znanja ni autoritetaBlue98

    Vidiš, ja uopće ne mislim da on nema znanja, ali jedno je imati znanje u teoriji, a sasvim nešto drugo imati autoritet, nositi se s pritiskom te to pretočiti u uspješnu igru na terenu.

    Rekao bih da je on zapravo dosta dobar pomoćni trener, ali jednostavno nisu svi za glavnog trenera.
  • Blue98
    723


    Pa svaki prosječni pratitelj nogometa ima znanje u teoriji. Džabe mu znanje ako ga ne zna pokazati, pogotovo u Dinamu.
  • Baneki
    731
    Novi trener bi mogao biti Peternac ili Mikić prije nego Kek ili Tomić. U obzir dolazi i Cvitanović, jedan ili drugi, a ako će se razmatrati ozbiljnija europska imena s iskustvom a još pravi Dinamovci onda Jurčić, Čačić, Jovićević.
  • deda
    28.7k
    Nemrem naći smileya koji se smrzava :rofl:
  • masacusec
    3.2k
    U nogometu je bitan pragmatizam i primijenjeno znanje, jer nogomet nije znanost ni filozofija kojom postavljaš postulate, već jednostavna praksa kako brže i lakše zabiti gol.
  • Ludovic IX
    5.8k
    iskreno, čak mi se sviđa što daju 2500 ulaznica tovarima.. nekak mislim da BBB i oni koji vole bit na sjeveru neće dozvoliti da ovih ima više nego njih i da će sjever grmit
  • Olmic
    2.8k
    Momci jel sudjelovao tko u snimanju kalendara za Dinamo?
  • Nousername
    626
    Hajduku i Rijeci su dali 2400 karata na prodaju.Iskreno ne znam jel pravom navijacu treba ista pisati ali na ove dvije tekme pogotovo protiv Hajduka trebali bi ocekivati barem 10000 ljudi na tribinama jer su ovo dvije najbitnije tekme dosadasnje sezone.
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Rijeci su dali 2400 karataNousername

    Doće ih ko i Kohorte.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.