• Nolifer
    6.7k
    Zato nam to mora bit dodatni motiv, da se dođe u što većem broju i nedopustit im priliku da budu bolji
  • NitkoBitan
    12.3k
    Bit ce bolja posjeta protiv Hajduka neg protiv Genka. Jeftinije karte, navijacki (a moze se rec i nogometno konkurentan) derbi i vikend. Samo da vrijeme kolko tolko posluzi.
  • reziser
    6.4k
    bolji nikad nemogu biti..
  • NORTE
    9.3k
    Bit ce bolja posjeta protiv Hajduka neg protiv Genka. Jeftinije karte, navijacki (a moze se rec i nogometno konkurentan) derbi i vikend. Samo da vrijeme kolko tolko posluzi.NitkoBitan
    Da, sve si rekao. Igra se u nedjelju u 17:30 (idealno), a ne radni dan u 18:45.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Sa dvije pobjede u ove dvije utakmice manje koje ima dolazi na prvo mjesto.... Samo, treba pobijediti te dvije utakmice
  • marcio amoroso
    32.5k
    Dinamo ima 28 bodova iz 14 utakmica.

    Nismo pobijedili u 6 od 14 utakmica.
    Slaven Belupo poraz
    Rijeka remi
    Rijeka remi
    Istra remi
    Lokomotiva poraz
    Osijek remi

    Mislim da je ovo jednostavno previše i da za neki remi protiv Istre ili poraz protiv Lokomotive i Slavena nema opravdanja. Pa ne možeš to opravdati prodajom ako su ovi prodali još više. Ne možeš opravdati jer smo neuigrani ako su oni promijenili još više igrača.

    Upravo na tim utakmicama je Dinama godinama gradio prednost i osiguravao mirno osvajanje prvenstva. Dinamovi igrači koji ne igraju ni minute kao Tolić, Špikić ili Dilaver moraju biti dovoljni da se protiv Slavena i Istre kući umjesto jednog boda uzme 6 bodova.

    Krznaru se kao bumerang vraća nepovjerenje tim igračima. Počelo je sa onim glupiranjem protiv Valura, a završit će njegovim otkazom. Sam si je kriv.

    Jedan Ivanušec ima 2006 minuta, a Tolić 235.
    Jedan Oršić ima 1951 minutu, Špikić 476.
    Franjić ima 1954 minute, Štefulj 172 minute.
    Mišić ima 1845, Bulat 526.

    Izraubao je maksimalno igrače nepotrebno jer nije vjerovao kadru koji je on napravio. Platiti će to otkazom i treba da plati.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    on nikada nije trebao biti ništa više od privremenog rješenja. amen!
  • marcio amoroso
    32.5k

    A jbg. Prva utakmica je bila Tottenham kojeg je pregazio. Nakon toga je osvojio prvenstvo i kup. Teško mu se nakon toga mogao dati otkaz.
    Po meni je otkaz trebao doći nakon Sheriffa, a ako ne tada onda najkasnije nakon Rapida u Beču.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    pa nije se tottenham pregazio zbog krznara, ta utakmica je došla doslovno dan-dva nakon što je kovrčavi smećar (ali pristojan trener) otišao...
    čak i poslije toga, vidio se osjetni pad, već protiv villarreala je bilo lošije, u prvenstvu je bilo lošije...čovjek nije za trenera kluba poput dinama, to se vidi iz aviona.

    trebalo se pričekati kraj prvenstva i angažirati kvalitenog trenera sa nekakvim iskustvom.
    ovo je žalosno, svaki dan više s njim na klupi je gubljenje vremena. čak je i za njega bolje da ode...
  • Fanboy
    2.2k
    Krznar nije odgovoran za Tottenham, no definitivno se njegova trenerska ruka vidjela na Villarealu i što više sam gledao shvaćam da se ono moglo proći. Mi smo se povukli i igrali nogomet bez smisla kao sada. Ta razlika se jasno vidjela jer je bila reprezentativna stanka između Tottenhama i Villareala.
  • Armagedon13
    958
    Ako je istina da je alternativa RTV mehaničara,naj..... smo
  • SAS1987
    13.5k
    alternativa RTV mehaničaraArmagedon13

    Dinamo će dovesti (na papiru) odličnog trenera, u to sam siguran. Dinamu bi s Krznarom ili nekim polovnjakom opasno visio naslov što bi rezultiralo golemim financijskim gubitkom i nema šanse da će se uprava upustiti u taj riziko. Vjerujem da će Krznar ostati do kraja polusezone a tada će biti smijenjen. Eventualno bi prije mogao popiti otkaz tek ako izgubi u Šibeniku.
  • Neki tip
    19.4k
    Dinamo će dovesti (na papiru) odličnog trenera, u to sam siguran.SAS1987

    Pa i Čačić je, na papiru, odličan trener. Toga se i plašim.
  • SAS1987
    13.5k
    Da su htjeli Čačića uzeli bi ga na ljeto nakon što ih je Kek odbio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.