• reziser
    6.2k
    Krznaru OSTANI....

    ..ori se s tribina Poljuda, Rujevice i Gradskog vrta..... :joke:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ne znam kako vama, ali meni se nekako čini da je Kek bila medijska patka i da se Krznaru tek sad pocela trest stolica malo (i to jedva) Mislim da je vjerojatnije da budemo dobili Tv servisera ili Toplaka AKO uopce budemo mjenjali trenera. Ne znam jel me pesimizam uhvatio, ali ako Krki preživi do zime, prilično sam siguran da ostaje onda...
  • pencilneck
    638
    Naravno da je patka. Obična predstava da se umiri duhove koji zazivaju Krznarovu smjenu. A nije imalo ni sportskog smisla u klub koji živi od transfera mladih talenata stavljati trenera koji bi radije umro nego istrpio mladog igrača. Ako/kad Krznar ode, realni kandidati su Ante Čačić i Igor Cvitanović.
  • Armagedon13
    958
    Sinoć na utakmici 6800 gledatelj,pa mi će mo 5.12. igrati na "gostujućem" terenu
  • reziser
    6.2k
    mislim da će ta tekma ipak izazvati puno veću zainteresiranost naših.... bar se nadam.

    ako njihova euforija ne potakne da naši dođu na tekmu, e jbg onda

    tu očekujem čak 10000.... ako nebude kiše
  • Markelo
    2.5k
    Pa nek dovedu Čačića i Cvitanovića pa će popušit prvenstvo. Stječem dojam kao da fejk pričom o Keku a stvarnim imenovanjem nekog od te dvojjice misle kako će oni nekoga zajebat, pa sami će sebe.
  • Armagedon13
    958
    Ako im dozvole cijeli jug ....
  • reziser
    6.2k
    Ako im dozvole cijeli jugArmagedon13

    ja bi im dao 5% trenutnog kapaciteta i bok..pa nek se žale
  • marcio amoroso
    32.1k

    Nemaju se šta žaliti. Takva su pravila.
  • reziser
    6.2k
    samo što, na žalost, uvijek dobiju cijelu jug, bez obzira na 5%....
    koliki je uopće trenutni kapacitet maxa?
  • marcio amoroso
    32.1k

    26 tisuća mislim. Puni kapacitet je 35, a tribina istok prima 9 tisuća. Zato mislim da je 26 trenutni kapacitet.
  • deda
    27.7k
    Oko 23.500 jer se na zapad gore pušta 2000 manje ljudi
  • reziser
    6.2k
    idemo tekmu po tekmu, sredit šibenik, a s ovom ANTIigrom nam neće biti lako
  • NORTE
    9k
    26 tisuća mislim. Puni kapacitet je 35, a tribina istok prima 9 tisuća. Zato mislim da je 26 trenutni kapacitet.marcio amoroso
    Par tisuća manje. Zapad gore je prepolovljen već par godina. 35 je bilo nakon šminkanja stadiona. Istok je primao 9.5 tisuća mislim.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Pa nek dobiju cijeli jug di je problem? Ak nas ne moze doci toliko ili vise to nije njihov problem niti na njima za mozgat
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.