• SAS1987
    13.5k
    Daj ne zezaj SAS, imam info da ti je Kek u gepeku i da ste već prešli Macelj.deda

    Pozdrav iz sunčanog Zagreba.
    eztw8ria5cotn0np.jpg
  • NORTE
    9.3k
    Uefa kažnjava financijski i zabranom gostovanja ako je u gostima bilo i malih problema. Kazne za tekme s Rapidom još nisu stigle. Novčane sigurno, a nadam se bez utjecaja na London.
  • Fanboy
    2.2k
    Kada su ispitivali stare ljude za kojim stvarima najviše žale, rekli su za neispunjenim potencijalom, da su mogli neke stvari bolje ostvariti.
    E sad, mene najviše boli kada se nestručnim ljudima u našem sportu da kvaliteta koju vode je nekoliko puta veća od njihovog dosega. Zamislite da napravite najbolji(najbrži) auto na Svijetu da ga vozi Mate koji u slobodno vrijeme vozi Golf 2. jer on ima tu i tu vezu. Nažalost, kod nas to tako funkcionira . Dinamu treba trener koji iz ove momčadi može izvući potencijal i talent koji ti dečki imaju. Vjerujem da Kek to može, Krznar baš i ne...Vidjeti ćemo njegovo znanje protiv Bjelice koji je opet podigao Osijek nakon one mini krize.
  • xavier
    11.1k
    Vidjeti ćemo njegovo znanje protiv Bjelice koji je opet podigao Osijek nakon one mini krize.Fanboy

    Dinamo tu realno ima puno bolje igrače i čak i ako pobijedimo, to ne znači nužno da je Krznar odradio dobar posao. To je ono o čemu je @Mali dioničar pisao. Biti trener Dinama je pomalo nezgodna pozicija jer u HNL-u nemaš što "dobiti" nego možeš jedino izgubiti ako ne osvojiš naslov ili ako ga osvojiš jako teško. Pozornica na kojoj se trener Dinama mora dokazati je ona europska.
  • Nino Bule
    11.6k
    Netko na snetu napisao da su iz kluba pitali bobana da predstavi copin retro dres i da je on odbio. Ne znam jel istina samo prenosim i ovdje.
  • Jaro
    5.7k
    tak pise i u medijima, samo ne pise nacin i razlog, jedino da podrzava akciju te da ce mu klub poslati primjerak doma na adresu...
  • Mali dioničar
    14.3k
    Netko na snetu napisao da su iz kluba pitali bobana da predstavi copin retro dres i da je on odbio. Ne znam jel istina samo prenosim i ovdje.Nino Bule

    Poznavajući (iz medija) Bobana, vjerojatno mu ide na živce i ona priča o muralu na školi pa pretpostavljam da su ga već i zbog toga novinari zvali pa je odšutio. Bilo bi čudno da ga novinari NISU zvali za mišljenje o muralu.

    Tako da mi je jasno da je u ovom trenu ignorirao klub po pitanju predstavljanja dresa. Ali Boban klub ignorira u kontinuitetu. Čini mi se da je Boban osoba koja u nečemu želi sudjelovati samo i isključivo ako u tome vodi glavnu riječ. Jednostavno misli da mu put treba biti trasiran i ne želi stići do cilja (ako ga ima) prljajući svoje cipele.

    U recimo Niki Kranjčaru (iako je Niko otišao u Hajduk, a Boban nije nego je samo prijetio da će otići kad je Dražen bio u Hajduku) vidim ono ponašanje kakvo sam očekivao od Bobana. Nadam se da će Niko imati neku ulogu u klubu jer svi njegovi govori (i verbalni i govor tijela) govore da voli klub sa svim dobrim stranama i svim manama koje klub ima. Njegovo govor pri imenovanju terena Cice Kranjčara je impresivan. Na videu od 11:00 na dalje.



    Ne znam čime se Bobanu klub zamjerio da se ne može ponašati kao Niko. Iz onoga što sam ja vidio prateći klub 40 godina, klub je bio nepravedniji prema Niki nego prema Zvoni.
  • Fanboy
    2.2k

    Slažem se, no po nastupima zadnjih sezona se mora odlučiti što je korak naprijed, a što nazad i za Europu. Jednako kao što prije je bio recimo neuspijeh ispadanje u pretkolima, vjerujem da sada nakon zadnje 3 sezone gdje se dva puta prošla skupina EL, a jednom smo bili nadomak proljeću u LP ta ljestvica podigla, a dobar dio kostura te momčadi( Ademi, Livi, Petković i Oršić) su i dalje ovdje.

    Vidjeti ćemo kako će to izgledati sa Osijekom, imaju u zadnjih 5 tekmi HNL-a 4 pobjede i remi, te gol razliku 9-1.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Bobana Dinamo zanima ko mene Stade Reims.
    Njegov glas se daleko čuje i mogao je pomoći na milijun načina.

    Meni osobno nije dovoljno to što je onomad igrao na humanitarnoj tekMi u organizaciji FD. On je mogao puno više od toga, ne mogao nego morao.
  • Krizy
    36.6k
    Nisam htio u navijačku temu, Rama - Hercegovina:
    4fboj9k4rpcs0f2s.jpg
    dd69vt2vaqow1gax.jpg
    v78v17yzvhy62lly.jpg
    ewdszm81q1st4e5x.jpg
  • Neki tip
    19.4k
    Pogledam i imam kaj vidit, ponos tatin! :love:Neki tip sa Zapada

    Ok, fotka domaće zadaće mog sina u kojoj spominje Dinamo (i Hrvatsku) je izgleda jedan od 2, možda 3 najlajkanija moja posta na Zoni uopće.. a napisao sam ih prek 4 i po tisuće.. :yikes:

    Drugim riječima, zonaši misle da (i) devetogodišnjak piše bolje od Nekog tipa. Hvala vam! :joke: :lol:
  • Krizy
    36.6k
    Pregazilo te vrijeme :grin: :joke:
  • deda
    28.1k
    Pozdravi maloga i reci da ću ga ja vodit na tekmu ak tata neće :razz:
  • Neki tip
    19.4k
    fala, al tata uvijek hoće.. ;) ide li ili ne ide na tekmu ovisi samo o njemu i tome ima li priliku igrati nogač s ekipom.. ak ima, uvijek bira igranje ispred gledanja, a to podržavam. :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.