• xavier
    11.1k
    ja bi najrađe Bišćanareziser

    I ja bih, ali bojim se da je on jako nerealna opcija u ovom trenutku.
  • SAS1987
    13.4k
    odakle ti info? Samir Toplak? :roll: Samo jos fali Pamic
  • Fanboy
    2.2k
    Bišćan ima problem sa promijenom ritma utakmice, kod njega one dobivene jako lako uđu u dramatične jer kasno mijenja. Barem meni, dobro vodi mladu ekipu, no pri padu ritma svoje momčadi dosta sporo reagira. Sad smo imali 3-1 protiv Austrije i oni napravili presing od 70-te, imali su mislim dvije stative dok je on prvu zamjenu napravio tek u 83 ili tako nešto. Dobar mi je osobito sa pripremom, samo ne znam koliko bi nas herc durao sa takvim vođenjem igre...
  • blue heart 72
    1.3k
    Daj nemojte me zezati da su treneri poput Toplaka i Žutog ozbiljne opcije. Kak ste već i spominjali, onda može komotno i Krznar ostati
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Ovo sam vidio protiv Austrije i protiv Svicarske na u21 euru, a ne sjecam se najbolje kako je to izgledalo u Rijeci.

    Treba uzeti u obzir da nije isto voditi reprezentaciju, pogotovo mladu i klub kao Dinamo. Znanje ima i pokazuje ga, vjerujem da bi bio uspjesan jer bi radio sa igracima svaki dan a ne par dana u mjesecu. Kek ili on su jedini izbor po meni.
  • SAS1987
    13.4k
    Kek ili on su jedini izbor po meni.IstinaZaDinamo

    Toplak nam skoro pa sigurno garantira da nećemo ispasti iz lige.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Što sad specijalci iz kluba ne naprave tablicu sa pinokijem.
  • marcio amoroso
    32.1k
    U 9 utakmica je Dinamo ove sezone prvi primio pogodak. Od tih devet utakmica Dinamo je uspio okrenuti samo Rapida u Zagrebu. Protiv Osijeka jučer, Istre u Zagrebu i Rijeke u Rijeci smo izvukli neriješeno. 5 puta je protivnik slavio.
    Nažalost je praksa takva da ako prvi primimo gol da pobjede nema. To je također jedan od pokazatelja koliko smo pali mentalno, a sigurno i fizički u odnosu na prošle sezone.


    Dinamo-Osijek 1-1
    Lokomotiva-Dinamo 1-0
    Dinamo-Rapid 3-1
    Dinamo-Istra 1-1
    Rapid-Dinamo 2-1
    Rijeka-Dinamo 3-3
    Dinamo-West Ham 0-2
    Sheriff-Dinamo 3-0
    Dinamo-Slaven 0-2
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Ako bude netko od prve dvojice, onda ne moraju ni mijenjati Krznara što se mene tiče :grimace:xavier

    praktički sve je napredak u odnosu na krznara.
    čovjek je najlošiji trener u HNL-u, ja čisto sumnjam da će on poslije dinama voditi bilo koju HNL momčad. toplak - može! gori od krznara neće biti 100%.
  • NORTE
    9k
    Odmah poslije utakmice s Osijekom, ljudi iz kluba su dogovorili sastanak na kojem će se odlučiti ko će biti novi trener

    Videokonferencija?
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Videokonferencija?NORTE

    100%
  • superhik
    10.2k
    Zvuči kao zagonetka, a zapravo i nije:
    Zašto Slovenac da bi došao u Zagreb prvo mora proći Međugorje?
  • Olmic
    2.7k
    Pročitao sam negdje komentar i slažem se.. Uglavnom u zadnje dvije utakmice Lokosi i Osijek mi smo razvalili jedne i druge, protiv Lokomotive penal promašili, protiv Osijeka stativa, nemogući promašaji Gojaka i Petka, tako da ne mogu prigovorit Krznaru u ove dvije tekme ništa, osim zamjene jučer u produžetku.. Da je tu bio Jurić ili Čop kakav god da pričali da je, mislim da bi Dinamo glatko uzeo 6 boda u dvije tekme.. Nema smisla sad smjena, neka odradi Genk i da ponovimo prezentaciju kao protiv Osijeka mislim da nemamo šta brinut, uz naravno bolju realizaciju koja kad tad mora se pojavit..
  • marcio amoroso
    32.1k

    Dinamo u HNL-u ima 28 bodova iz 14 utakmica.
    To je jednostavno premalo. Apsolutno je nebitno tko je koga “razvalio”. Meni Dinamo Osijeka uopće jučer nije razvalio. Osim gola smo imali još jednu i pol šansu.
    Protiv Lokomotive također nije bila nikakva rapsodija. Lokomotiva nas je pojela u prvom poluvremenu. U drugom smo bili ok, da, ali nikakvo razvaljivanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.