• Neki tip
    19.6k
    Žuti je nogometni Irfan Smajlagić.

    Mitsko biće koje je u tajnosti vuklo specijalne poteze zbog kojih je "zapravo" Hrvatska dobro igrala na EP 2008.

    Nema veze što je igrala dobro i na EP 2012. (na kojem nije bio jer je ranije otišao u - Crvenu zvezdu). Igrala je dobro, jer je on, valjda, postavio temelje. :roll:

    Nema veze što nikad poslije nije dobio ozbiljnu ponudu (za razliku od Bilića čiji fan nikad nisam bio pa ga nemam ni razloga ni potrebe veličati).

    Nema veze ni što nigdje gdje i jest radio nije postigao neki zapaženiji rezultat.

    Mitsko biće pa su i mitski razlozi zašto bi ga itko htio na klupi Dinama - u stvarnosti nepostojeći.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Žuti je nogometni Irfan Smajlagić.

    Mitsko biće koje je u tajnosti vuklo specijalne poteze zbog kojih je "zapravo" Hrvatska dobro igrala na EP 2008.

    Nema veze što je igrala dobro i na EP 2012. (na kojem nije bio jer je ranije otišao u - Crvenu zvezdu). Igrala je dobro, jer je on, valjda, postavio temelje. :roll:

    Nema veze što nikad poslije nije dobio ozbiljnu ponudu (za razliku od Bilića čiji fan nikad nisam bio pa ga nemam ni razloga ni potrebe veličati).

    Nema veze ni što nigdje gdje i jest radio nije postigao neki zapaženiji rezultat.

    Mitsko biće pa su i mitski razlozi zašto bi ga itko htio na klupi Dinama - u stvarnosti nepostojeći.
    Neki tip sa Zapada

    Sve si rekao. Nije mi jasna ta njegova reputacija nekog stručnjaka. Realno, nije neka trenerska karijera, ali njegovo ime se stalno vrti. A o tom mitu i njegovim potezima iza Eura 2008. neću ni pričati..

    S druge stane ove spike da je četnik, više voli Srbiju itd.
    Možda za neku drugu temu iako mi se čini da ljudi pretjeruju.
  • xavier
    11.3k


    Ma sve jasno. Ja sam ovdje želio istaći samo stručne razloge zbog kojih ne mogu shvatiti zašto ga netko želi na klupi Dinama. No naravno da ne želim ni nekog koga valjda 2/3 navijača Dinama smatra nekom "legendom kluba", a on izjavi da je igrao "u 3 velika kluba" misleći na Zvezdu, Real i Barcu.

    Daj mi onda bolje bilo kojeg stručnog hajdukovca koji ne krije da navija za Hajduk, ali dolazi ovdje stručno odraditi posao nego našu "legendu" koji ne spomene Dinamo među velikim klubovima u kojima je igrao. Malo OT, ali imam dojam da bi Olmo da do kraja karijere zaigra još u Barci, Realu i Bayernu, svaki put spomenuo Dinamo.
  • xavier
    11.3k


    Meni je Smajlagić svaki put u glavi kad netko spomene Prosinečkog kao trenera. Njih dvojica, ali daleko od toga da su jedini, glavni primjer teorija zavjere kako uvijek ima neki trener u sjeni koji zapravo radi sav posao, a ovaj glavni ne radi ništa nego samo pametuje.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Meni je Smajlagić svaki put u glavi kad netko spomene Prosinečkog kao trenera. Njih dvojica, ali daleko od toga da su jedini, glavni primjer teorija zavjere kako uvijek ima neki trener u sjeni koji zapravo radi sav posao, a ovaj glavni ne radi ništa nego samo pametuje.xavier

    Da, pošizim kad čujem za Pipu. Lik je nakon Hrvatske trenirao Egipat i ne znam koga još. Ajd da je ostvario neku karijeru pa bi se dalo pričati, ali ne on je bio čovjek u sjeni repke kad je osvajala najsjajnija odličja i on tako valjda u sjeni najbolje radi. Što je najgore te priče su krenule dok je još bio pomoćnik Linu da se valjda Lino što više ponizi.
  • Neki tip
    19.6k
    Što je najgore te priče su krenule dok je još bio pomoćnik Linu da se valjda Lino što više ponizi.Mali Zeus

    Pa samo zato i jesu krenule.

    Červar je iritantni, patetični, populistički domoljub, javno iskazanog političkog opredjeljenja i to se naprosto nikad nije moglo posve gurnuti u stranu kad mu se ocjenjivala stručnost i priznavale zasluge.

    Kako mene kod izbornika isključivo rezultat (uz igru, mada manje) zanima i boli me ona stvar za koga glasa, kakvu kosu ima ili nema, otkud mu naglasak, je li simpatičan i koju glazbu sluša, nosi li rinčicu ili medaljon Sv. Ante (ili oboje), kako me uopće ne zanima voli li on našega Zlaju, Livu, Peru ili Ivicu, već što je napravio s onima koje ima i slijede li ga i taj Zlajo i Pero i Xy, tako mi je Lino naš najveći rukometni trener ikad.
  • marcio amoroso
    33.5k

    Da je Lino imao Hvidta ili Omeyera umjesto Alilovića i Šole imao bi 10 zlatnih medalja.
  • Mali Zeus
    10.4k
    tako mi je Lino naš najveći rukometni trener ikad.Neki tip sa Zapada

    Što objektivno i jest.
  • marcio amoroso
    33.5k
    Jel živi netko blizu stadiona osim Čačića da pogleda ima li neki auto sa slovenskim registracijama na parkingu?
  • SAS1987
    13.8k
    Mario Cvitanović
  • deda
    29.1k
    Daj ne zezaj SAS, imam info da ti je Kek u gepeku i da ste već prešli Macelj. :rofl:
  • Fanboy
    2.3k


    Diskutabilno, Seleš iz Bjelovara ne samo da je osnovao klub, već je ušao u prvu ligu tada i osvojio ju 9 puta, a još 6 puta bio viceprvak tadašnje lige, 6 puta osvojio kup i 3 puta igrao finale LP te jedom osvojio LP...Mi govorimo o gradu tada koji je imao manje od 20 tisuća stanovnika, a dečki nisu imali dvoranu i trenirali su vani...To je sve napravio, znači od osnivanja do naslova prava Europe i još dva finala za 17 godina. Malo je off topic, no imali smo mi genijalnih trenera, Lino je novija povijest, pa se uzdiže daleko više. .
  • Neki tip
    19.6k
    Mario CvitanovićSAS1987

    Nemoj to raditi, čovječe, u ovim stresnim vremenima kad se radi o treneru Dinama.. :lol:

    Na trenutak, srećom kratak, pomislio sam da je MC novi/stari trener Dinama, a ne da odgovaraš Marciju pa mi se noge oduzele.. srce ubrzano kucalo, želudac se stisnuo.

    Kad imaš 13, onda su to znakovi zaljubljenosti, a na pragu 40. mi malo bacalo na srčani udar.. :yikes: :lol:
  • Mali Zeus
    10.4k
    Diskutabilno, Seleš iz Bjelovara ne samo da je osnovao klub, već je ušao u prvu ligu tada i osvojio ju 9 puta, a još 6 puta bio viceprvak tadašnje lige, 6 puta osvojio kup i 3 puta igrao finale LP te jedom osvojio LP...Mi govorimo o gradu tada koji je imao manje od 20 tisuća stanovnika, a dečki nisu imali dvoranu i trenirali su vani...To je sve napravio, znači od osnivanja do naslova prava Europe i još dva finala za 17 godina. Malo je off topic, no imali smo mi genijalnih trenera, Lino je novija povijest, pa se uzdiže daleko više. .Fanboy

    Onda bar od samostalnosti? :)
  • Oluja
    3.8k
    @xavier
    Cak me i ne smeta toliko sto Dinamo ne svrstava na listu najvecih jer je to njegov subjektivni dojam koliko mi se gadi njegovo ulizivanje Zvezdi i epizode dok je tamo bio trener pri cemu se klanjao delijama. Nije zaboravio lijepe trenutke i uspjehe koje je sa zvezdom ostvario ali je zato zaboravio da su zvezda i delije institucije cetnistva i izvrsitelji velikosrpskog zla po Hrvatskoj koje jos i dan danas slave i promoviraju. Taj covjek mi se jednostavno gadi uz sve postovanje koje imam prema njemu sto se tice nogometnog znanja. Kao nogometas odlican, kao trener prosjecan, kao covjek govno s dna septicke jame.
    Ovime ce zavrsiti pricu o njemu da vise ne trujem prostor na forumu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.