• Jaro
    5.4k
    meni evo nije jasno "vrijedjanje novinara" kao nesto sto se mora sluzbeno sankcionirati...
    Koji k su "novinari" da bi bili sveta kasta - ni anticovid mjere ne vrijede za njih, nenovinara smijes izvrjedjat - par tisuca ljudi recimo moze i pozivat na Bebekovo ubojstvo, ali rec da je novinar ovakav ili onakav ne smijes... smijesno

    ja sam za 100% slobodu govora i verbalni delikt bih ostavio tamo gdje pripada - razdoblju prije 90e...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Baš... Ako se dotični novinar našao uvrijeđen, neka slobodno tuži bebeka. Najbolje od svega, čak su i hajdukovi treneri znali imati svakakvih opskurnih scena sa novinarima tih njihovih lokalnih portala.
  • reziser
    6.2k
    da li je Bebek s tim stavom izašao u javnost? NE. pričao je s nekim uz kavu ili preko mobitela, i netko je snimio njegov privatan razgovor, i prodao se za 500 kn indexu ili nekom drugom portalu.

    Koji prekršaj je Bebek napravio? i sad je hajka na njega.....

    to je svjesni pritisak na suce budućih utakmica prijatelja s juga, neće im biti lako....

    uostalom, tko može potvrditi da je to Bebek na snimci?
    uostalom, postoji kodeks ponašanja, koji članak je prekšio?!
  • deda
    27.7k
    Meni je to apsolutno besmisleno, pa šta koga briga što ja s nekim na kavi pričam. Pola bi nas bilo u bajboku zbog revolucije i rušenja državnog poretka u roku tjedan dana.
  • reziser
    6.2k
    tko drugi nego index : Kustić: Bebek je naštetio ugledu sudaca. Ispričavam se navijačima u Dalmaciji.

    da li je osudio navijačku mržnju i sve ostalo da ne nabrajam....

    nevjerojatno koji pritisak.......
  • reziser
    6.2k
    pa šta koga briga što ja s nekim na kavi pričam.deda

    o tom pričam...nije dao intervju novinama, nego je privatno pričao s nekime....

    baš me zanima tekma s osijekom....na kaj će to ličiti
  • deda
    27.7k
    Nek ode bilo tko na Pag. Pa tog Kustića ne vole ni ukućani. Prevarant, lopov, mutikaša i muljaroš. Cijeli otok to zna. On nije problem on je rješenje za HNL. Normalno da je kad HDZ osovina drma jače nego ikada. Uopće se ne bi čudio da je i lova tovarima kapala po naredbi vrhuške HDZ-a.
  • masacusec
    3k
    Da se tak neš slično dogodilo na Maksimiru, pola tribine bi već bilo na hlađenju u Oranicama...
  • xavier
    11.1k
    netko je snimio njegov privatan razgovorreziser

    Nije ga nitko snimio. Bebek je snimio glasovnu poruku i poslao nekom (ili vjerojatnije u WhatsApp grupu), taj je proslijedio nekom i došlo je do nekog tko je dao novinarima.

    I naravno da će dobiti nekakvu simboličnu kaznicu jer tako to ide kad ovako nešto dođe u javnost, iako nije ništa krivo rekao, ali s kakvim kaznama se barata, to je više nego smiješno.
  • reziser
    6.2k
    ne znam pojedinosti o snimci, hvala na info.....

    bjelica dobro kaze:
    U ovom trenutku u epicentru hrvatskog nogometa i dalje je sudac Ivan Bebek. Što kaže Bjelica na sve?

    - Mislim da je sve predimenzionirano, ali mi smo takvi, tražimo skandale gdje ih nema. Pa kada bi sve što se izgovara u VIP ložama izlazilo u javnost, a tamo su vodeći ljudi hrvatskog nogometa, neki bi dobili doživotnu zabranu da rade u nogometu. Ružan je taj atak na najboljeg hrvatskog suca i možemo samo izgubiti kvalitetnog suca, a nemamo ih u izobilju. Ali nekim interesnim skupinama to odgovara, kao što je bilo rušenje sudačke organizacije - završio je Bjelica.
  • reziser
    6.2k
    OSIJEK – HAJDUK
    Igor Pajač (Sv Ivan Zelina)
    Jerko Crnčić (Vrbovec)
    Vedran Đurak (Stupno)

    Ivan Vučković (Zagreb)
    VAR Ante Čuljak (Zagreb)
    AVAR Bojan Zobenica (V. Gorica)
  • Mali Zeus
    9.4k
    Bjelica brani Bebeka. :rofl:
  • Jaro
    5.4k
    pa svakom s pola grama mozga je ovo nebuloza...
    Bebak mos kaznit ako je sjebao na terenu...
    A to kaj je on komentirao ekipu koja, pazi sad, njega vrijedja na stadionu i "novinare" koji ga (u ovom slucaju) neosnovano napadaju za propuste na terenu ne moze biti kaznjivo ni u jednom normalnom sustavu...
  • Mali Zeus
    9.4k
    ↪Mali Zeus pa svakom s pola grama mozga je ovo nebuloza...
    Bebak mos kaznit ako je sjebao na terenu...
    A to kaj je on komentirao ekipu koja, pazi sad, njega vrijedja na stadionu i "novinare" koji ga (u ovom slucaju) neosnovano napadaju za propuste na terenu ne moze biti kaznjivo ni u jednom normalnom sustavu...
    Jaro

    Ma stvar je u tome da sad brani, a da je Osijek oštećen prvi bi skakao Bebeku ili nekom drugom sucu po glavi i bio neugodan. Već je imao izraze o tome da je liga farsa, korporacijama i slične mantre, a sad štiti sudačku organizaciju.
  • Derek Trotter
    338
    Ako ima netko od pravnika tu neka kaže jel' se po zakonu može/smije kazniti nekoga zbog iznošenja vlastitog mišljenja i to ne javno nego prijatelju na kavi npr ili gdje god da je bio !?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.