• reziser
    6.2k
    naravno da nije ozbiljan... Ali će se uvijek naći neki idiot i ponovit će se napadi po restoranima i kafićima....

    Ali te pitam... Tko određuje jel to 'ozbiljan' ili neozbiljan poziv?
    Kako je tanka granica... . Ljudi su tanjih živaca...i ovo doba pogotovo... I malo treba za sranje....
  • badjibadara
    1.7k




    Ivan Bebek je u noći s nedjelje na ponedjeljak napadnut ispred jednog noćnog kluba u Sinju. Kako je sam rekao, napadači su mu prišli s leđa dok je napuštao noćni klub i udarcima ga srušili na pod.

    Bebek%20masnica.jpg
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Jel stvarno itko dozivljava tzv. pozive poklice za ubojstvo za ozbiljno?Tom Hanks

    zašto se ne bi doživljavalo ozbiljno?
    jel vidiš stvari koje se događaju u našoj okolini? jel misliš kako je realno da otac golim rukama zadavi troje vlastite djece? stvarno misliš da pojedinca iz skupine ljudi u atmosferi linča (koju ovi očito proizvode) nešto ne može prebrejkati? ne mora biti ubojstvo, ali fizički obračun, materijalna šteta...

    uostalom, zašto uopće treba biti ozbiljno?
    misliš li da je ozbiljno kad ljudi huču tamnoputom igraču?
    jesu li ti ljudi rasisti koji bi tog čovjeka bičevali? naravno da nisu, al jednostavno postoje nekakve granice. ne možeš na stadionu pozivati na ubojstvo nekoga, to jednostavno NIJE NORMALNO!
  • Tom Hanks
    2.5k
    Koja usporedba nekog psihopata koji ubije dijete od navijackih poklica..
    Da se htjelo bilo bi vec 50 mrtvih kroz sve ove godine otkako je HNLa ocea sudaca oces vladajucih u klubu oces navijaca nebitno,a to ako neko i dobije po nosu jebiga nije od secera.Ne preuvelicavajte gdje ne treba
  • db-izbjeglica
    12.7k
    OK, znači normalno je vikati "ubij, ubij, ubij bebeka"...
    krasno društvo!

    jesi siguran da u mnoštvu od par tsuća ljudi također nije neki psihopat?
  • og1986
    2.9k
    jesi siguran da u mnoštvu od par tsuća ljudi također nije neki psihopat?db-izbjeglica

    Po statistici na svakih 20 ljudi se nađe jedan psihopat.


    A ovi povici su se definitivno trebali ozbiljnije shvatiti. Pa majko mila to je poziv na ubojstvo protiv pojedinca od skupine koja je ga već fizički napala.
  • Tom Hanks
    2.5k
    U drustvu smo gdje nema ubijenih u nogometu od strane navijaca.Meni dovoljno da znam sto shvatiti ozbiljno a sto ne.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    za sve postoji prvi put...
  • vjeko1701
    5.9k
    A ja bi radije živio u društvu u kojem se takva sranja ne skandiraju bez ozbiljnijih posljedica. Poziv na ubojstvo, ozbiljan ili ne, bi trebao biti ozbiljnije shvaćen od nazivanja nekog "ciganom" ili raznih drugih ispada radi kojih su se praznile tribine, plaćale masnije kazne itd...a nije da južne vertikale nisu recidivisti po tom pitanju. Udari 2 utakmice prazne tribine pa neka plaču.
  • Markelo
    2.5k
    Nije to samo do ovoga penala, tovari kmeče i za prekršaje koji im se nisu sudili na sredini terena dok na greške koje su njima išle u korist šute kao pizde. Više su i sucima dopizdili. Ponašaju se kao kakav narko kartel iz Latinske Amerike
  • Mali Zeus
    9.4k
    A ja bi radije živio u društvu u kojem se takva sranja ne skandiraju bez ozbiljnijih posljedica. Poziv na ubojstvo, ozbiljan ili ne, bi trebao biti ozbiljnije shvaćen od nazivanja nekog "ciganom" ili raznih drugih ispada radi kojih su se praznile tribine, plaćale masnije kazne itd...a nije da južne vertikale nisu recidivisti po tom pitanju. Udari 2 utakmice prazne tribine pa neka plaču.vjeko1701

    Na hrvatskim tribinama se općenito viče svašta. Nisu ni boysi imuni na to, kao ni ostale navijačke skupine. I naravno bilo bi ljepše da se to ne viče ni kod nas ni drugdje po svijetu. Pri tome ne mislim da je to kaj su vikali imalo normalno, dapače suludo je.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Meni fakat nije jasno što je to Bebek toliko skandalozno napravio? Jedino vrijeđanje novinara, što treba sankcionirati, ostalo fakat ne kužim.

    Što je ponašanje skupine ljudi koja poziva na njegovo UBOJSTVO nazvao "mjaukanje"?

    Također, vidim da se naveliko piše "Bebek više ne smije suditi hajduku". Ma vidi molim te, kakva je to debilana, ako ne može suditi hajduku onda ne može nikome. Sad bi se posebna "prešutna pravila" donosila za naše mimoze s juga.hoće li onda svaki klub moći tražiti "prešutno izuzeće" jednog suca.

    ovo stvarno više nema veze sa mozgom.
  • SAS1987
    13.3k
    Od kada pamtim tovari rade pritisak na suce ali ove godine su stvarno pretjerali. Jednostavno se nadaju da ce im zbog straha suci pomoci pri osvajanju naslova a ako ga nece osvojiti ce svu
    odgovornost prebaciti na lose suđenje.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    mene fascinira da praktički nitko nije osudio skandalozno skandiranje bebeku.
  • xavier
    11.1k
    Ma Indexu pitanje "kako bi trebalo kazniti Bebeka"...50% odgovora je "doživotnom suspenzijom" :cheer: :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.