• Mali Zeus
    9.1k
    Realno nije rekao ništa krivo.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Realno je snimio poruku i poslao nekom u povjerenju, a to smeće za šaku dolara prodalo medijima. Jadan je ovaj svijet postao. Baš jadan.
    I da, naravno čovjek ništa krivo nije rekao.
  • Keyser Soze
    8k
    Naravno da nije, fino kaže da bi svaku tekmu na Poljudu trebali započeti s 2:0 za Hajduk da ovi ne mijauču. To će se dole naravno shvatit upravo suprotno i Bebek će bit public enemy number 1... Možda bi mu ovo bilo i najbolje jer sumnjam da će sudit ponovno u St.
  • xavier
    11.1k
    Možda bi mu ovo bilo i najbolje jer sumnjam da će sudit ponovno u St.namodi grebza

    Ovo je i meni palo na pamet. Ne treba mu u životu suđenje na Poljudu, a sad i neće :cool:
  • Mali Zeus
    9.1k
    Kakvo suđenje na Poljudu, neće moći dalje od Sv. Roka.

    Baš gledam na netu, od Bebeku je 2019. pisao i Miljenko je.eni Jergović.
  • Keyser Soze
    8k
    Al nije mi jasno kako se uspjela dići takva prašina oko penala koji više nije nego je, u tekmi koju si dobio? I onda na to zagrizu svi mediji? Ovo je pritisak na suce za iduće utakmice, pogotovo iduće kolo gdje tovari igraju s Osijekom.
  • Ali
    1.9k

    Pa tamo smo do proslog tjedna imali samo jednog, a sad imamo tri igraca. Nije mi to bas B ekipa.
    Mislio sam na Sloveniju, marketinski je isplativije, umjesto u loksi, rijeci, belupu, gorici, sibeniku ili u dinamu 2, da ne spominjem Omoniu i slicne egzotike... da su rastrkani i da svatko radi po nekom drugom planu i programu . Bolje je da su svi u jednoj ekipi i zasto se nebi uigravali medjusobno i realno se mozda borili i tamo za naslov.
    Kazem nije to novo, RedBull je najbolji primjer, madjari, alavez... itd
  • db-izbjeglica
    12.5k
    ljudi božji, par tisuća ljudi je pjevalo "ubij, ubij, ubij bebeka" to je skandalozno.
    čovjek je bio sasvim umjeren i normalan u ovoj glasovnoj poruci.

    kažem, meni od početka nije jasno čemu to, DOBILI SU UTAKMICU, zaluđenu masu netko orkestrira, sad zašto, s kojim ciljem, nemam pojma.

    znate što je ovo?

    Untitled.png

    uzeo sam si 5 min vremena i na snimci gola s iste utakmice zaustavio sliku djelić sekunde nakon onoga što su VAR suci uzeli kao referentno! kao što vidite, lopta je još uvijek na zemlji i nema razloga zbog čega ovaj trenutak nisu mogli uzeti kao referentan za povlačenje linija. U njemu je livaja u malom zaleđu, malo ramenom, malo koljenom, malo stopalom.

    ne, ne kažem da su suci pogriješili, situacija je jako rubna i ne možemo biti sigurni jel bilo minimalno zaleđe ili je situacija regularna - jer je jako teško odrediti točan trenutak upućivanja lopte, praktički nemoguće.

    poanta je da ako te netko želi pokrasti, ako je zlonamjeran, ako postoji urota koja te namjerno zakida pa onda će i ovu situaciju prikazati na ovakav način, zamrznuti sliku u trenutku kad hajdukov igrač uđe u minimalno zaleđe i poništiti gol. što je najbolje, bili bi jednako u pravu kao i kod situacije koja je predočena javnosti i zbog koje je gol priznat.
  • Carrasco
    4k
    da je lokomotivi priznat ovakav gol i da im je sviran sličan penal za ono što su tovari trazili na Livaji sutra bi bila sjednica u saboru i raspravljalo bi se o otcjepljenju Dalmacije od Hrvatske.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    da je lokomotivi priznat ovakav gol i da im je sviran sličan penal za ono što su tovari trazili na Livaji sutra bi bila sjednica u saboru i raspravljalo bi se o otcjepljenju Dalmacije od Hrvatske.Carrasco

    apsolutno!
    već sam rekao, totalno zaluđen narod, to nije normalno na više razina.
  • reziser
    6.2k
    slabo tu pišem, ali moram komentirati, ovo sve je sramotno kaj se događa!
    kmeče za nepostojeći penal (Bruno Marić- šef sudaca je lijepo objasnio) ali to portali uopće nisu prenijeli! Rečeno je da penal, NE postoji!
    ovo je čisti pritisak na buduće suce hajdukovih utakmica, pogotovo na slijedeću protiv osijeka.
    i skreće se s bitne teme, a to je ponašanje publike!! vikanje, ubij Bebeka,, bebeku turčine ..... kazenjeno samo s 50000 kn?!?!? znači poziv na UBOJSTVO zbog potencijalne greške suca u sportskom dvoboju?!?!?

    evo kaj piše na NET.hr : Valja istaknuti kako je sudac Bebek imao i jednu diskutabilnu odluku na samom početku utakmice ?????? ko tu mene jebe.....imao 1 diskutabilnu odluku i treba ga UBITI?????
    O zaleđu iz kojeg je postignut gol..skoro ni slova
    ajmo okrenut situacije da je to sve lokomotivi dosuđeno?!?

    i koja faca mora snimati razgovor i pustiti to u javnost?!?!? i uostalom, kaj je bebek krivo rekao? eve točno!

    gdje je osuđeno ponašanje publike, na kom portalu????? to se ne spominje
    očito je takav pritisak da oni moraju bit u vrhu da prelazi sve mjere...
    bas su mi digli zivac....
    pozdrav
  • Ludovic IX
    5.1k
    Jedino dobro iz ovoga što dobivamo natrag derbi kojeg nije bilo dobrih 10 godina. Možda onaj kad im je gavro zavaljo dva komada dolje jer bi sa pobjedom došli na -1 ako se ne varam..
  • Carrasco
    4k
    Bit će oni do derbija jedno 7,8 bodova u minusu
  • Tom Hanks
    2.5k
    Jel stvarno itko dozivljava tzv. pozive poklice za ubojstvo za ozbiljno?
  • marcio amoroso
    31.8k

    Sumnjam da netko doživljava ozbiljno, ali je ipak razlika kad se sa standardnog “ubij tovara” ili “ubij purgera” pređe na nekog osobno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.