• deda
    27.6k
    Vau. I Kule im utrpo. Slaven u banani
  • Nino Bule
    11.3k
    Nek su oni klafurica otjerali
  • deda
    27.6k
    Opa Istrijani na Španjolski pogon udaraju :grin:
  • Carrasco
    4k
    Misli li Rijeka produžiti ugovor Pavičiću? Istječe mu sljedeće godine... kad završi u Hajduku na kraju :lol:
  • Dudu
    2.6k
    Istra 3 - 6 Rijeka, koji show :lol:
  • deda
    27.6k
    Najefikasnija tekma sezone. Show. #SamoHNL :clap:
  • deda
    27.6k
    Zadnja tekma s 9 pogodaka u HNLu je bila Dinamo - Rudeš 7-2. Odigrana je 2.2.2019. Orša zabio hat-trick
  • vjeko1701
    5.9k
    Iskreno, Rijeku je ove sezone baš zabavno gledati. Sve njihove utakmice su poslastica za neutralne promatrače.
  • xavier
    11.1k


    Za neutralne da, ali ne vjerujem da su navijači Rijeke baš presretni kad prime 3 gola od Istre.

    Ok, reći će netko "ali i zabili su 6". I jesu i znam da se većina neće složiti sa mnom, ali ja ću uvijek uzeti 1:0 pobjedu radije nego 6:3 (govorim naravno o ligaškoj utakmici, a ne o drugoj utakmici knockout faze gdje si prvu utakmicu izgubio s 2 razlike).
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Iskreno, Rijeku je ove sezone baš zabavno gledati. Sve njihove utakmice su poslastica za neutralne promatrače.vjeko1701

    Slažen se u potpunosti. Nadoda bi još da Rijeka za razliku npr od Osijeka ne puni naslovnice sa naslovima “bicemo prvaci”, “srušit ćemo Dinamo”. Oni šute i rade.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Rijeka je jednostavno potentna prema naprijed. Ima brzinu, a ima i lisce naprijed. Za HNL uslove jako jako opasna momčad.
  • Dudu
    2.6k
    Prince i Drmic bi imali mjesta i kod nas, Drmic sigurno u vrhu napada, ovisno o formaciji Prince desno kad je Ivanusec u sredini
  • marcio amoroso
    31.9k

    Mislim da Prince ipak još nije nivo Dinama, posebno ne prvih 11. Za Drmića se slažem iako mi je on nešto mlađi Gavran. Taj tip napadača i ta klasa.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma to mi je jasno, zato i kažem, kao neutralni promatrač svako kolo baš volim pogledati njihovu utakmicu. Da sam njihov navijač, vjerojatno bi bila druga priča. Realno, da imaju samo jednu pravu klasu u obrani to bi bilo jako jako opasno. Ovako će se teško izvlačit svaku uktamicu iz minusa.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Jel moguće da je taj Katić toliko propao? Pa on je rezerva jednom Simiću :monkey:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.