• nkdz
    825


    U preckom smo gledali repku i zatvorili su tocno u 10, rekli su da su vec popili kaznu pa ne smiju riskirat opet
  • NitkoBitan
    10.6k
    Pa i kod nas su "formalno" zatvorili. Ugasili svijetla, zakljucali blagajnu i to sve, samo su nam ostavili upaljeno telku na terasi i rekli da ce rec da svi odemo ako negdje prolazi policija. Pretpostavljam da nece bit patrola za ovu tekmu jer ce bit masa ljudi u kaficima oko stadiona, ipak je povjesna tekma, a i izbori su uskoro tak da ne vjerujem da ce bit ekscesa, zna se ciji kadrovi kontroliraju policiju....
  • nkdz
    825


    I ja se tome nadam, da ce se moci na miru pogledat do kraja.
  • Nolifer
    5.9k
    Kaj se taktike tiče, pada mi neka misao, da bi Orša mogao igrati u sredinu naprijed nešto kao lažna 9tka, jer je on krilo, pa bi se od tud onda ubacivao i on u sredinu, a lijevo bi igrao Beli, desno Kastrati ili Ivanušec, a sredina Majer... nešto ovako

    -Livi-
    -Ristovski-KTC-Lauritsen-Leovac-
    -Jakić-Ademi-
    -Ivanušec-Majer-Beli-
    Orša
  • marcio amoroso
    31.4k
    n8nlbc1we2yj6uxb.jpeg

    Ovo najavljuju kao opcije, po meni je opcija broj 1 najrealnija i najbolja.
  • Nolifer
    5.9k
    Ovo najavljuju kao opcije, po meni je opcija broj 1 najrealnija i najbolja.marcio amoroso

    Pa to je to da, tak sam nešto razmišljo da bi moglo bit, nek nas iznenade
  • NitkoBitan
    10.6k
    Nisam baš upućen, zašto ne igraju Petković i Gavranović? Za Petkovića znam da je bio ozlijeđen, ali se pričalo da će bit spreman za ovu tekmu...
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Nikako opcija jedan, vidjeli smo kako je to izgledalo u mladoj repki... idemo igrat, a ne se povuć i šta bude nije Villareal Real ;)

    Po meni opcija 3 ili opcija dva s Belim u napadu (koja je možda i najizglednija jer vjeruju Belom i već je par puta igro napadača)
  • Crusades1986
    9.3k
    Igrači Dinama istrčat će 8. travnja na maksimirski travnjak u povijesnoj utakmici četvrtfinala UEFA Europa lige protiv Villarreala.

    U ovom povijesnom trenutku za sve dinamovce, naši igrači nažalost neće moći imati podršku navijača s tribina. U trenucima epidemije koronavirusa i posebnih propisanih mjera u gotovo svim djelatnostima na razini zemlje, ali i svijeta, a primarno s ciljem očuvanja zdravlja i sigurnosti svih osoba uključenih u održavanje nogometne utakmice, povijesni nogometni susret Dinamo - Villarreal bit će zatvoren za gledatelje.

    Sigurni smo da će igrači Dinama u obje utakmice četvrtfinala imati veliku podršku navijača diljem Zagreba, Hrvatske i inozemstva te da će svi navijači, upravo zbog činjenice da ne mogu uživo bodriti svoj klub, još više biti uz Dinamo u tim trenucima.

    Klub je iz tog razloga pripremio ekskluzivnu priču za navijače - ulaznicu za utakmicu Dinamo - Villarreal kao uspomenu na ovaj povijesni trenutak i utakmicu četvrtfinala UEFA Europa lige.


    Ova ulaznica ne omogućava ulaz na stadion Maksimir, već je samo memorabilija za uspomenu na veliki uspjeh momčadi.

    Na ovaj način svaki će navijač imati priliku sačuvati uspomenu na trenutak kojem ćemo se svi uvijek rado vraćati, a kupovinom ulaznice svaki navijač postaje dio povijesnog uspjeha s Dinamom.

    Posebno dizajniranu ulaznicu u atraktivnom pakiranju moguće je po cijeni od 50 kuna kupiti na sljedećim lokacijama:

    1) Fan shop stadion Maksimir

    Ponedjeljak - petak, od 9 do 20 sati

    Subota, od 9 do 15 sati

    2) Fan shop Jurišićeva 2a

    Ponedjeljak - petak, od 9 do 20 sati

    Subota, od 9 do 15 sati

    3) Ticket point, stadion Maksimir

    Ponedjeljak - petak, od 10 do 15 sati

    WEB SHOP

    Kako bi uspomenu na utakmicu mogli imati i navijači izvan Zagreba, ovu posebnu ulaznicu moguće je kupiti i u web shopu Dinama na shop.gnkdinamo.hr.

    KUPOVINOM ULAZNICE SUDJELUJETE U LIJEPOJ PRIČI

    Pozivamo navijače da kupovinom ulaznice postanu dio povijesti. Ujedno zahvaljujemo svima koji će na ovaj način sudjelovati i u jednoj lijepoj akciji.

    Naime, iznos prikupljen prodajom ovih ulaznica namijenjen je Zakladi Nema predaje, službenoj zakladi GNK Dinamo koja se bavi humanitarnim aktivnostima, donacijama i društveno odgovornim projektima.

    Novčana sredstva bit će donirana kroz rad zaklade u jednoj konkretnoj akciji u dogovoru s kapetanom momčadi Arijanom Ademijem i prvom momčadi, a nastavak akcije moći ćete pratiti na www.zakladanemapredaje.hr.
  • Crusades1986
    9.3k
    Evo, dobra ideja, kad se hoće nije tak teško nekaj smislit :up:
  • Neki tip
    18.3k
    Odlična ideja (nije jedinstvena, ali dobra primjena)!

    Kupujem.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Ajde da i oni naprave nekaj kvalitetno.
  • gio
    101
    130kn postarina za Austriju... steta inace bi odmah uzeo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.