• reziser
    6.2k
    130kn postarina za Austrijugio
    nemres rec da je 24 eura neka velika lova za austriju....
    iako je to samo suvenirska karta....
  • vjeko1701
    5.9k
    Kakva je kvaliteta karata? Mogu preživjet desetke pijanih partija?
  • reziser
    6.2k
    Kakva je kvaliteta karata?vjeko1701

    prosječna, zavisi, dal igraš s masnim rukama od ćevapa, dal igrači bacaju karte okolo...hahaha
  • vjeko1701
    5.9k
    Hahahaha, ajde, moji znaju pazit na karte, igramo svašta od raznih društvenih igri.

    EDIT: Vidim da imaju kao dva tipa karti za kupit,

    KARTE-ZA-BELOT-272x272.jpg

    karte-bela-2334x2334.jpg

    Ove prve su mi ljepše ali njih mi neće otvori da dodam u košaricu.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    koje rame je problematično kod petkovića? vidim da desnom nosi bebu, lijevom pokazuje srednji prst fotoreporteru. :sweat:
  • puxigadjurdja
    1.4k
    2 karte kupljene. Malo d privjesak me oduševio. Koliki potencijal leži u tom jednom malom slovu to je strašno
  • Eduardo
    17.2k
    Ne spamajte temu s glupostima. Ne znam koliko još puta pojedincima treba pojašnjavati da je ovo forum, a ne neki chit-chat ili neka Wapp grupa. Teme su razvrstane i kategorizirane s razlogom.

    Imate cijeli forum pa pucajte koliko želite, ali ne po cijelom forumu i ne po temama koje nemaju veze s onim o čemu pišete. Također, uključujem tu i nesuvislo ispisivanje postova po drugim temama koje rade neki ljudi.

    Tko god se prepozna mora znati da ne primam žalbe u inbox :victory:
  • reziser
    6.2k
    Gavranović teško da će konkurirati, Petković je odradio dva treninga. Nije to još stopostotno, u razgovoru s doktorom ćemo odlučiti. Da li s blokadom ili bez nje. Ako će igrati, to će biti 15-20 minuta,
  • Majki2111
    2.6k
    Petković ako če igrat, igrat će pod blokadom, 15-20 minuta, nije još odlučeno. Gavranović valjda 99% izban konkurencije za utakmicu. Gvardiol spreman. Bit će defanzivnih rola i zadataka koji nisu uobičajeni za nas. Pokušat će suzit međuprostore. Zanimljivo niko nije pitao kako će nadomjstit Petkovića i Gavru...
  • Yery
    72
    Vjerovatno Oršić u vrhu napada. Nadam se samo da nećemo posezati za Kastrattiem.
  • Majki2111
    2.6k
    Iskreno skeptičan sam da Oršić može odigrat solo špicu. Ne znam na kaj će to sve ličit.
  • Neki tip
    19k
    Dan prije jedne od najvećih tekmi u povijesti Dinama mi drvimo o jednom srednjem prstu (čemu sam i sam pridonio).

    Pa da pokušam pridonijeti i vraćanju fokusa..

    Nadam se da će Petko odigrati koliko može i zabiti, npr., hattrick.. pa nek pokaže i tri prsta - oprostio bih. :cool:
  • reziser
    6.2k
    pa nek pokaže i tri prstaNeki tip sa Zapada

    zavisi koja tri prsta...neki su ipak neoprostivi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.