• db-izbjeglica
    12.6k
    navodno i gavranović upitan za četvrtak.

    tko će u špicu ako i petković ne bude spreman?
    lirim? beli? tolić? igrat će se bez napadača?
  • marcio amoroso
    31.9k

    Kao prvo moramo biti energetski na nivou. Imamo 5 dana između Šibenika i Villarreala i to mora biti dovoljno da se rekuperiramo i budemo na maksimalnoj fizičkoj spremi.

    Naprijed može igrati Tolić, može i Beli. Kastrati sumnjam. On ne zna zadržati loptu i pričekati da se ostatak ekipe priključi.

    Viktoria 3-0
    Benfica 1-0
    Krasnodar 1-0
    Tottenham 3-0

    Ovo su rezultati zadnje 4 eliminacijske utakmice na Maksu. To ne može biti slučajno. Idemo po pobjedu, bez primljenog gola bi bilo idealno.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ne sviđa mi se što se momčad dovelo u situaciju da na raspolaganju ima samo 2 napadača.
  • marcio amoroso
    31.9k
    A vidi, i da imamo trećeg napadača to bi ili bio neki perspektivni napadač ili netko na zalasku karijere. I dalje bi se razmišljalo da se u napad gurne nekoga tko nominalno nije napadač.
  • Eduardo
    17.2k
    Kasno je sad za žalovanje. Imamo dobru ekipu tako da vjerujem da se da nešto kvalitetno složiti.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Valjalo bi imat nekog tipa kaj je Budimir bio
  • Crusades1986
    9.5k
    Belog treba stavit gore, čovjek u svakoj utakmici zabije gol/asistira/nađe se u izrazitim šansama.
  • miro
    3.1k
    Tolić je najjači tehnički i ima odličan udarac, meni bi on bio u igri, ali opet s druge strane nema utakmica u nogama to me brine....moglo bi se stavit i Oršića u napad, Ivanušeca lijevo a Belog ili Kastratija desno....grdo bu bilo, ovi su ušli u formu, mislim da ćemo igrat prilično zatvoreno i na kontre, a prednja 3 Ivanušec, Oršić, Kastrati su za to idealni
  • db-izbjeglica
    12.6k
    beli puno bolje reagira kao joker s klupe.

    možda petković bude spreman pa je rasprava nebitna.
  • Eduardo
    17.2k
    Kastrati su za to idealnimiro

    Uh... koliko je ovo već puta napisano :chin:

    Ovo nije PlayStation i ISS pa da staviš najbržeg igrača u napad i rješavaš utakmice. Tako se to svojevremeno radilo u navedenoj igri. Uzmeš Brazil, staviš Roberta Carlosa u napad i trpaš golove. Ne bih se ja uzdao previše u Kastratija.
  • The Undertaker
    3.9k
    Hajro nije prijavljen ni za ovaj drugi dio EL?
  • marcio amoroso
    31.9k

    Nije. 2 mjesta su dobili Mišić i Ristovski.
  • miro
    3.1k
    Kastrati ne u napad nego na krilo, to sam mislio, ali tko god istrčao u biti neka se bore kao do sada i nemamo im kaj zamjerit
  • Carrasco
    4k
    Perića u napad. :grin:
  • Beowulf112
    301
    Ma nebi ja micao orsica sa njegove prirodne pozicije.Ova idena sa tolicem mi se svida.Ima i visinu.Nece biti problem manjak minutaze.Beli je opasni kad s krila dolazi.Nebi ga ja gurao u napad ali svakako je prva opcija za ulazak iz zamjene sto se tice ofenzivaca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.