• Krizy
    35.1k
    Gerard Moreno sudjelovao je u 17 od 32 (53%)
    golova Villarreala u ovoj sezoni. Sa 12 golova i 5 asistencija učinkovitiji je od svih suigrača iz Villarreala zajedno ove godine. Opasan je dosta ali riješit će to Theophile i Lauritsen :strong:
  • NORTE
    8.9k
    Dakle, četvrtfinale zvano "Derbi najružnijih stadiona"deda

    Stvarno? Stadion kojem su sve 4 tribine uz teren uspoređujete s najružnijim stadionom na svijetu, našim. Navijači su im doslovno 3 metra od terena. Stadion im je usred kvarta pa je nadograđivan kako su mogli, a naš je okružen ogromnim sportskim kompleksom bez ikakvih građevina pa svejedno stoji ružan kakav je.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    pa kad se pogledaju osdtali stadioni u 1/4 finalu, ovo je fakat derbi najružnijih stadiona.
    s tim da je maksimir iz 99 od 100 kadrova ružniji i nije na divlje izgrađen, nego su se poštivala nekakva minimalna urbanistička pravila.
  • Krizy
    35.1k
    Negdje sam pročitao da se Torres vraća tek za nekoliko tjedana.
    Ozlijeđeni su i golman Rulli (vraća se sredinom travnja), zadnji vezni Coquelin (krajem ovoga mjeseca), veznjak Iborra (za nekoliko tjedana). Lakše je mladi napadač Nino.
    Krizy

    Večeras se ozlijedio i najvažniji igrač Villarreala, Gerard Moreno. Sutra će se znati na koliko dugo.
    "Već je ove sezone imao problema sa ozljedama mišića, a bilo koja ozljeda mišića udaljila bi ga s terena na dva do četiri tjedna. Slijedi stanka koja je dobra za nas jer imamo još jedan tjedan za oporavak", rekao je Emery nakon meča.
  • deda
    27.4k
    Uh, ovo bi bila zanimljiva stvar ako se Moreno ozlijedio. Praktički bez dva najjača igrača bi išli na nas. Kao da nama fali Petko i KTC npr.
  • Crusades1986
    9.5k
    ipak lakša ozljeda Morena, igrat će za reprezentaciju u druge dvije utakmice.
  • Keyser Soze
    8k
    Sportske pišu ga postoji velika mogućnost da Petković propusti prvu tekmu s Villarealom. Ako je tako onda veliki udarac za nas.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Koliko sam vidio na fotografijama sa okupljanje reprezentacije, gdje ih je Petković došao pozdraviti, on ima imobiliziranu ruku, znači da nije nešto bezveze.
  • Papastrumf
    9.3k
    Zadnje informacije kažu 2 mjeseca out.
  • Majki2111
    2.6k
    Ništa konkretno nisu rekli. Ja sam lratio prvo poluvrijeme protiv Cadiza. To je ekipa koja je slučna Krasnodaru, ali puno izbalansiranija. Igraju pozitivno, desno krilo im je opasno. Stvarat će nam šanse. Prvu manu kj sam primjetio je to da nemaju klasičnog destruktivca ala Šunjić u veznom redu. Nego plemenite igrače. Cadiz ih je unakazio igrom između linije i razigravanjem. Na prvu bi rekao da smo dobili ekipu koja nam leži, ali samo na prvu. Nije dovoljno samo jedno pokuvrijeme.
  • The Undertaker
    3.9k
    Hoće li sad krenuti priča da nam je utakmica protiv Šibenika važnija od Villarreala?
  • Majki2111
    2.6k
    Bacio sam oko malo na ELO. Mi smo ovom pobijedom protivGorice dostigli razinu na kojoj nas je Bjelica ostavio. Ili mrvicu niže jer na grafu na stranici ne vidim dobro. Imamo 1720.

    Villareal ima 1790 i prema tome su prema stranici 21. klub u Europi.

    Šanse za tekmu prema ELO sistemu su 38.8%-61.2% u korist Villareala.

    Drugim riječima imamo 10 puta više šanse u odnosu na Dinamo-Tottenham 3:0 (tamo smo imali 3.9% šanse za pobijedu), ali i dalje smo autsajderi.

    Ali ne smijemo se osloniti samo na statistiku. Prema osobnom dojmu, nakon samo 1 poluvremena odgledanog Villareala rekao bih da je to puno bliže. Čak možda 50-50.


    Zanimljivost bi mogla biti da su jedino Ajax i Porto jedini unutar 25 najboljih u Europi van Liga 5. Obopje oko 1800, Ajax malo ispred.
  • Keyser Soze
    8k
    Villareal razbija Granadu u gostima 3:0, hattrick Morena. Ponovno su dobili penal, čak 2 u ovoj utakmici i to im je 17. ove sezone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.