• Eduardo
    16.8k
    Po do sada viđenom je svaki od ofenzivnih igrača ispred Tolića, izuzev Hajrovića. Samo 4 tekme počeo je kao starter (2 u HNL-u i 2 u kupu). Skupio je 3 europska nastupa (21 minuta ukupno).

    Zaboravite tu opciju.
  • Ludovic IX
    5k
    Petković ni nije špica..ali nema drugog igrača koji zna bit mantinela, zna zadržati loptu dok mu suigrači otvaraju prostor i onda im proslijedi loptu.a nemamo ni igrača koji može nanizat tri četiri igrača na pol metra. Neznam, nisam pesimist ali ako nema petka, imati ćemo 50 % manje šansi nego s njim. Tu mislim na broj šansi u utakmici, ne šansi za prolaz.
  • deda
    26.3k
    Treba igrat 4-6-0 pa nek nam stave soli na rep
  • Bosna86
    11.1k
    Ma malog Barisica treba staviti u špicu, nek ide u izlog... Nema se tu sta čekati :smile: Salu na stranu, vjerujem da će Petković biti spreman... Prebitna je to utakmica da se propusti
  • NORTE
    8.5k
    U europsko proljeće i borbu za titulu s 2 napadača. Svi drugi su krivi, samo Mamići zaslužni.
  • agramZ
    2.2k
    kako je tatta lijepo rekao: ”Budite sigurni da u klubu nece biti kupljen ni klozet-papir bez da se mene konzultira.”
  • Beowulf112
    301
    Jedva cekam tekmu.Bas sam napet.Preponosan sam na ovu generaciju dinama.Bas imaju ono nesto.Neusporedivo s onom generacijom kad smo strepili od malmea,sheriffa i slicnih
  • InatiseSlavonijo
    457

    Ja isto jedva čekam. Gledam sve utakmice Dinama jednako napeto ali baš sam nabrijan na četvrtak.
  • Majki2111
    2.5k
    5aheyv1uvyeu0ib9.png
    433r9tw688grf93z.png
    Sa Tribine. Reko je Paušić koji je analitičar u Gorici da su ranjivi na kontre ako im se pasom izbaci ofanzivni igrači plus jedna 6ica koja se priključi u napadu. Plus ostavljaju pristora na kontra strani od lopte ili ti ga na drugoj. Jako je koncentrirano brane na strani lopte. Uživaju posjed što se vidi iz priloženih slika. Visokio rangirani su u svik ofanzivnim parametrima. Moreno je alfa i omega ekipe. Prvi razigravač i strijelac ekipe.
  • NORTE
    8.5k
    Ne sviđa mi se opcija 4-4-2 u kojoj su naprijed Oršić-Ivanušec bez špice, iako bi i ona mogla biti dobra za rezultat. Obojica opasni, malo defenzivnije jer je Villarreal jak, ali više sam za opciju Beli ili Tolić u špici.
  • reziser
    5.8k
    Za suca prvog četvrtfinalnog susreta nogometne Europske lige između Dinama i Villarreala, koji će se igrati na stadionu u Maksimiru u četvrtak (21 sat) određen je 36-godišnji Nijemac Daniel Siebert.

    Siebert je počeo suditi u trećoj njemačkoj ligi 2008. godine, svoj debi u Bundesligi imao je 2012. godine, a međunarodni je sudac od 2014.
    Dosada se Siebert nije susretao s hrvatskim klubovima.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Pravo je pitanje di gledat tekmu kad kreće u 21h, a kafići se zatvaraju u 22h :sweat:
  • Krizy
    33.6k
    Attachment
    9glYRnPWT41cxYQL (7M)
  • reziser
    5.8k
    Pravo je pitanje di gledat tekmunamodi grebza

    na areni 3 :rofl:
  • NitkoBitan
    10.6k
    Ne znam koji se to kafici zatvaraju, mi gledali tekmu na maksimirskoj do kraja u jednom kaficu ✌️
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.