• SAS1987
    13.5k
    stadion Rapida ima kapacitet 24 000 sjedala (za evropske utakmice). Od toga je skoro 2000 VIP loža, 1200 za goste + tampon zona I to je na kraju malo vise od 20 000 za domače navijače. To je to. Cijena 53 000 000€. Prodati Olma i Livakovica i početi gradnju na Sveticama :)
  • xavier
    11.1k


    Klub nije vlasnik zemljišta da može samo tako odlučiti graditi.

    A nekako imam dojam da ova ekipa svakako više preferira novac na off shore računima nego beton koji ne može odnijeti preko granice :wink:
  • SAS1987
    13.5k
    znam da nije v lastnik i da nije tako jednostavno. Cak i mislim da je bolje pricekati da klub dobije neku normalnu upravo i tada pocinje sa gradnjom.
  • Infinity
    15.2k
    Stadion od 15-17.000 sasvim OK. Mozda bi bilo dobro da jedna tribina ima drugi nivo s dodatnih 5.000 i to je to.
  • Kwedi
    3.8k
    ja bi uredio hitrec koliko je nužno za HNL utakmice(za sve osim osijeka, rijeke i hajduka) čime bi se smanjio tekući trošak, a maksimir za europu i derbije.
  • xavier
    11.1k


    Kak da ne. A otkud će vodstvo kluba gledati utakmice? Ne valjda s normalne tribine?

    Nije im klub baš toliko drag da im se da gledati bez fine butelje i klope...
  • Kwedi
    3.8k
    ma govorim o nekoj normalnoj situaciji...

    inače, po pitanju stadiona - najelegentnije bi bilo zaokružiti hitrec, prostora ima (osim one zgrade, al nije nešto što se ne da srušiti), a lokacija svima okej...
  • xavier
    11.1k


    Što točno tu imaš što nemaš na Sveticama?

    Govorimo naravno hipotetski jer se stadion ionako ne gradi.
  • Kwedi
    3.8k
    na sveticama nema ništa.

    ovdje postoji nešto, ako bi se (g)radilo gledano koliko bi koštalo u odnosu na potrebe navijača i kluba.
  • SAS1987
    13.5k
    i jos povečati istok Maksimira da ima hitrec krov :D
  • xavier
    11.1k


    Ne razumijem. Ti govoriš o novom stadionu ili o ovoj svojoj ideji za mjesto gdje bi igrao HNL?

    Ja govorim o prvom, a u tu je sve što ima na Hitrecu, samo smetnja.
  • Kwedi
    3.8k
    ma o trenutnoj situaciji.

    znači protiv inkera, gorice, šibenika, varaždina... znaš otprilike broj ljudi koji dolazi. više nego dovoljno na hitrecu.
  • xavier
    11.1k


    Ja sam mislio da govoriš o lokaciji za novi stadion.

    Za ovo o čemu ti govoriš, Hitrec je jedina opcija. Pa ne budeš išao graditi novi stadion na Sveticama da bi na njemu igrao HNL, a veće utakmice na raspadajućem Maksimiru :rofl:
  • Kwedi
    3.8k
    ma naravno.

    kad smo već kod terena, s obzirom da bi uskoro mogla bit veslačka prazna, ne znam bi li dinamo imao interes za one terene i prostor...
  • xavier
    11.1k
    Ne znam zašto imam dojam da bi Lokomotiva mogla imati interes :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.