• xavier
    11.3k
    Ovo me podsjeća na Miška...

    Novac je spreman na računu, dokumentacija je spremna, čekamo samo da grad Rijeka odradi svoj dio s GUP-om. Godinu dana kasnije...mi želimo graditi stadion, ali naravno da nemamo novca za to.

    A i taj isti Miško je sad opet "dogovorio" izgradnju još jednog stadiona koji bi radili Kinezi (uz ovaj u Gorici)...
  • deda
    29k
    Ista je varijanta u Rijeci. Memorandum namjere bez ikakvih detalja. Gle, da meni netko dadne 10-15 rali zemlje sa svom infrastrukturom 15 km od centra Zagreba, 2-3 km od zračne luke, i 1 km od zaobilaznice, ja bi mu odmah napravio stadion od 12.000 ljudi. I poklonio mu ga,bez naplaćivanja najma.
  • reziser
    6.5k

    Deda je u lovi :lol:
  • deda
    29k
    Ma digao bih kredit. :rofl:
  • xavier
    11.3k
    @deda je napisao da bi napravio stadion, ne da bi ga financirao...znači nešto kao Kinezi :rofl:
  • Bosna86
    11.6k
    Da dodje covjek s vrecom napunjenom milijunima eura i stavi je na stol i kaze im evo vam pare, oni ga ne bi napravili... Dok se ugrade svi oko Bandica, oko Mamica i oko Hdz-a te pare iz vrece bi taman nestale
  • 000
    941
    5x0gJlk.jpg

    Jedino sto jos podsjeca na igraliste Gradjanskog u Koturaskoj je ovaj natpis na zgradi u Kupskoj: "Krcma Gradjanskom igralistu".

    kZo9wFn.jpg

    Plan tog dijela grada iz 1932.
  • Kwedi
    3.8k
    Mislim da nema tog natpisa više, kad je potonula Kupska prije deset godina pa su renovirali cijeli potez
  • 000
    941
    Toga me je i strah, da takvo mjesto, prepuno povijesti, velikih utakmica koje su se tamo igrale, velikih igraca koji su trcali tom ledinom, nije dostojno obiljezeno. Da nema nikakve table, spomen ploce koja bi ukazala na taj fragment historije. Od grada se i ne cudim, tamo su godinama u igri neki drugi interesi, no volio bih da klub povede inicijativu, kad je vec tako nadmeno uzeo prefiks Gradjanski.
    U jednu ruku, sve pomalo pada u zaborav. Danas, kada nekome spomenem Gradjanski, na prvu ga asocira na onu nesretnu umotvorinu HASK Gradjanski, rijetko komu zasvijetli lampica da je nekada ovim dijelom Evrope harao klub takvog renomea i snage.
    Srecom, ima nekoliko entuzijasta i navijaca Gradjanskog, i sve dok je njih, zivi i Gradjanski.

    Koliko vidim taj dio nisu dirali nakon urusavanja:

    Lh7r1SQ.jpg
  • deda
    29k
    Jesi bio danas?
  • 000
    941
    Nisam, kasno sam se vratio. No moram svakako u susjedstvo ovih dana, pa cu cekirati.
  • reziser
    6.5k
    kaj ima novog sa stadionom? di se gradi? :joke:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.