• Nino Bule
    11.5k
    Ma nista od toga, to su komplicirani manevri, losi za klub, a i nijednog gradonacelnika takvo sto nece zanimat kamoli tomasevica
  • Captain America
    13.9k
    U Nedjeljom u 3 ga je Aco pito kakvi su pregovori s upravom, kaže da su nekad lakši, nekad teži, ali da su uvijek korektni.
  • miro
    3.1k
    a da, vjerojatno si u pravu, ali čudio bi me taj manjak talenta za političku promociju, pa nema bolje nego otvorit stadion, bazen, dvoranu, tramvajsku prugu, nešto...
  • Fanboy
    2.2k
    Od izbora je prošlo godinu i pol, ulazimo u vrijeme vjerojatno nove ekonomske krize, a što je najgore energetske krize te će zima biti jako gadna sa energentima, već se sad najavljuju restrikcije...
    Vi stvarno mislite da od zeleno-ekološkog ideologista možete išta očekivati osim stvari za koje su mu sponzori odradili medijsku kampanju ? Baviti će se onim stvarima za koje je doveden, a čitav život se bavi demagogijom tako da mu nije problem prodavati maglu za takva pitanja kao kod stadiona.

    Čovjek u prvih 6 mjeseci nije stavio ni jednog svog pročelnika, a idućih 6 mjeseci je postavio samo 3...I on bi trebao riješiti pitanje kompleksno kao stadion.

    Ionak će imati sad hrpu problema sa smećem, očekujem hrpu tužbi kada stignu kazne za cijelu zgradu jer ne budu našli krivca.
  • Jurki
    8.7k
    bas tak cisto prodavanje magle. Tipicni mlatimudant politicarski. Bezveze potroseno sat i pol vremena. Ne zivim u Zgu al na bas nist nije odgovoril konkretno to to i to bu tad i tad.

    Edit: s obzirom na inflaciju, energetsku krizu, recesiju koja nas bu stigla, skup građevinski materijal te inertnost uprave i gradskih vlasti bojim se da nebumo jos dugi niz godina vidli novi stadion. Daj Boze da sam u krivu
  • miro
    3.1k
    cijena građevinskog materijala više nije tak visoka (mislim na armaturu)
  • The Undertaker
    4.1k
    Možete li malo pojasniti ovo da će se maznuti lova na novom stadionu ukoliko Dinamo dobije koncesiju za zemljište? Tko će maznuti lovu i od koga?
  • Jurki
    8.7k
    moze se maznut lova s friziranjem troskovnika itd. Ako bi se apliciralo na EU fondove i islo s vanjskim investitorima onda bi se ta mogucnost smanjila na minimum.
  • über alles
    1.5k



    Di ti zivis da ti se to treba pojasnit ?
  • Nino Bule
    11.5k

    Pa iz kluba bi maznuli pandur, glava i ekipa. Preplatis kao i stolice onda i podjelis pare
  • criticus
    1.2k
    Ako TT i gradska uprava daju koncesiju za građenje stadiona bez uvjetovanja demokratizacije kluba, oni su supotpisnici kriminala koji će se dogoditi otada pa nadalje.
  • Jurki
    8.7k
    Meni samo nije jasno koji kurac razgovaraju jednom mjesecno. Debili sjednite za stol i dogovorite se. To kaj Tomasevic sere da moraju naci nacin kak ce stadion biti profitabilan su price za malu djecu. Barem u Europi ima milijardu primjera nacin izgradnje i sadrzaji koji trebaju biti da bu stadion rentabilan. Kopiras neki model koji se pokazal najbolji i to je to. Ovo s Crkvom mi je jasno da je malo kompliciranije, ali ne kuzim kaj ima biti komplicirano na relaciji klub/grad ako je jednima i drugima cilj da se stadion napravi. Grad da potrebne dozvole po ubrzanoj proceduri, klub projekt i rijesi financijsku konstrukciju i moze poceti gradnja. Pita se di bi Dinamo igral dok bi se gradio stadion. Jebote pa postoji Kranjca. Za Hnl dosta a Europu mozemo igrati na Pampasu ili Rujevici te dve godine. Jebote kaj ga kompliciraju. Njima je ocito interes da ostane kak je sad ruglo da mogu prati pare na šminkanju stadiona.
  • Captain America
    13.9k
    Grad nije dao Nurkiću da po svom trošku napravi obično košarkaško igralište uz obrazloženje da nije politički trenutak i da se mora više potrudit, a mi bi se trebali nadat stadionu. Jurki, na ovo tvoje oko mjesečnih sastanaka sam i mislio kad sam naveo Zurovca i da su vjv bili konstruktivniji sastanci. Znamo da je prvi sastanak bio u prosincu, sad smo u rujnu, a oni i dalje "pregovaraju". Da jedni i drugi misle ozbiljno, već bi i s Kaptolom pregovori bili u odmakloj fazi.
  • Jurki
    8.7k
    to kaj "pregovaraju" cijelu godinu je samo ociti dokaz da je to cisto preseravanje senfa i uprave. Radimo ali pomaka nema. Za mjesec dana se mora sve dogovoriti. U Europi ima masa stadiona od 30-35 tisuca gledatelja. Uzmi taj projekt malo ga doradi i to je to. Ma ne cudi me opce kaj to tak dugo traje. Ne mogu se dogovoriti kojim modelom budu mrknuli pare kod izgradnje to je jedini problem.
  • MM17
    221
    Stadion u Maksimiru može biti ekstra profitabilan samo da je pametnih ljudi. Imaš stadion praktično u centru grada, imaš preko puta park Maksimir i Zoološki vrt, imaš gro mladih turista koji dolaze tokom cijele godine u Zagreb. Navesti ću samo primjer npr. Barcelone. Ako si tamo turistički kolike su šanse da ćeš otići na Novu Camp i za ulazak platiti kartu i još usput piknuti suvenir ili dva?Velike....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.