• Ali
    1.9k
    Mogli su ovom Sgugoru iz INAe predloziti da opere preko stadiona lovu. 500 mil bi mozda bilo i dovoljno , a imao bi siguran najam svaki mjesec. A ne da se zaje sa stanovima po petrovoj i sire.
    Prebaci u Emirate ili Cipar lovu i "imvestitor"...
  • db-izbjeglica
    12.9k
    I koja je poanta? Opet dobiješ stadion koji će biti nezgrapan i estetski neadekvatan te orijentiran istok zapad što nije baš uobičajeno. A ukupno baš i ne uštediš puno..xavier

    pa napisao sam poantu, najjeftinija opcija.
    nisam rekao da je dobra, niti poželjnja. :grin:
  • Captain America
    14k
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02yFzAV3KVqQP6wEGryniawP4DKqD4addq2iqcseUiXCtoNfCX7e3qgJhJZHQ9Nek1l&id=530416730315351 Ako neko želi postavit pitanje Senfu za stadion, možete tu.
  • Cosey
    437
    Dosta bitno, ako će se birati ime za novi stadion jednom kada će se izgraditi jedino logično mi je da mu se da ime po najvećem igraču u povijesti Dinama - Dražanu Jerkoviću.
  • SAS1987
    13.5k
    Problemima oko stadiona nikad kraja.
  • Bosskovitz
    7.7k


    Budimo realni, taj stadion će svi uvijek zvati Maksimirom, a ako će imati neko službeno ime ono će vrlo izvjesno biti sponzorsko.
  • NORTE
    9.3k
    Ne slažem se da "tribina po tribina" nije dobra opcija.

    Ostankom travnjaka na istom mjestu gdje je ostaje i više nego dovoljno mjesta za okoliš oko novog sjevera koji bi bio uz teren isto kao i sve ostale nove tribine.

    Istok srušiti po hitnom postupku, u suprotnom zavrzlami s Gradom prijeti oduženje na još više godina.

    Šta mi imamo od ovog istoka??? Doslovno NIŠTA!

    Pa te reklame su nebitne, tome služe led dislpayi, čak i ona opcija kakva je u Koprivnici ih može zamijeniti dok se gradi prva od novih tribina uz teren.
  • miro
    3.2k
    stadion se mora komplet srušit da se može pomaknut prema jugu
  • Keyser Soze
    8.2k
    Tomašević u NU2, da vidimo hoće li bit riječi o stadionu.
  • Jurki
    8.8k
    haha ja skroz zaboravil da je taj klaun danas kod Stankovica
  • KlasicZg
    515
    Krece tema o gradevinama nakon potresa, pa tako i o Maksimiru
  • Fićo1986
    974
    Opet bude nekaj bezveze izblebetal da rade na tome i to je to...ko papagaji su vec godinama svi na vlasti
  • Captain America
    14k
    Ko pokvareni jukebox. Svaki mjesec pregovaraju. Vjv su više sa Zurovcem napravili na jednom sastanku. Izdržat ćemo 3 godine ako smo ovolko.
  • Vučko53
    172
    “Na tom mjestu srušiti i izgraditi novi stadion”
  • KlasicZg
    515
    "90tih sam isao na stadion. Tada na jug, sa boysima"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.