• Patak
    2.2k
    Umjesto dizanja terena napraviti još jednu tribinu na sjeveru do gola, imala bi potrebnu visinu i dubinu.
  • Oluja
    3.6k
    Gledam sada emisiju prije utakmice.Zapadna i sjeverna tribina izgledaju estetski okej,kad bi se istočna tribina napravila identicna kao zapadna da pritom bude spojena sa sjevernom na isti način kao zapad i sjever +krov na sve 3 tribine + dignuti teren par metara stadion bi bio sasvim okej.Time


    Umjesto dizanja terena napraviti još jednu tribinu na sjeveru do gola, imala bi potrebnu visinu i dubinu.Patak

    Molim vas, nemojte
  • SAS1987
    13.3k
    Sve smo ćuli ovdje ali mislim da dizanje terena još uvjek ne :lol:

    Treba sve srušiti i nadam se da se je vaš gradonačelnik danas na tekmi barem malo sramio.
  • Blue98
    721

    Politicarima je sram nepoznanica
  • Captain America
    13.3k
    Kaže neki deda kad smo ulazili: "Bandiću, jebem ti sve zbog ovakvog stadiona.".
  • Krizy
    35.1k
    @deda nije "neki deda" :halo:
  • masacusec
    3k
    E onda bi nam se i građ. izvođači iz prištine mogli rugati
  • NORTE
    9k
    Salzburg je prilika da dinamovci budu i na jugu, bez ikakvih ograda.

    Tuchel je čini mi se slikao onog lava na plakatu istoka, to je maskota i simbol Chelseaja, također i najvažniji dio njihovog prijašnjeg i sadašnjeg grba.
    phvyhkn7tqf86v96.jpg

    A onaj plavi zid kao da moli iscrtavanje dinamovog grba.
  • Fanboy
    2.1k


    Da je Tuchel samo znao što ga čeka nebi se bavio fotografiranjem...Sad će sigurno imati vremena.
  • Mlađi referent
    10.3k
    Ovaj stadion je toliko loš da je očito začaran pa se jedino mi snalazimo na njemu.. ne treba novi, neka ovog :grimace:
  • reziser
    6.2k
    kad ovakve momčadi dođu na maximir, odmah su na 70% :joke:
  • reziser
    6.2k
    i sad opet idu obećanja, ne zasuluzujemo ovakav stadion, moramo, trebali bi..blabla....
    a nist se ne mice s mrtve tocke...
    kako mi je to bolna tocka
    zamisljam sinoc....normaln stadion..naš huk sa svih strana s krovom, zaobljenim tribinama...ufffff
    a mi imamo to kaj imamo :cry:
  • Logistika
    1.1k
    Pa dobro jel se zna šta je problem sa crkvom ,ne daju samo da ne daju,potražuju nešto...?
  • Fanboy
    2.1k


    Crkva je koliko znam i dala to zemljište još pred nekih 115 godina, nisu radili problem 90-ih i sad odjednom je prebačena lopta na njih..
    Koliko znam Crkva nema nikakav problem ako je to sportski kompleks, za to su i dali zemljište.

    Ovo je maskiranje problema od strane Tomaševića jer zna da Crkva ne izlazi u javnost sa svojim izjavama kao političari, pa prebacuju lopticu. Crkva im jedino može biti problem ako su oni namjenili to zemljište za nešto drugo osim stadiona.
  • Captain America
    13.3k
    Boehly je bio i na juniorskoj utakmici u Kranjči. Mogu mislit što misli o Zagrebu nakon što je iskusio oba stadiona...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.