• SAS1987
    13.4k
    Stadion u Maksimiru može biti ekstra profitabilan samo da je pametnih ljudi.MM17
    Poslovni prostor unutar sjevera je već 20+ godina prazan. Pa sad ak je svima svejedno za te prostorije ili jednostavno nisu dovoljno tržno zanimljive je drugi par rukavica.

    Navesti ću samo primjer npr. Barcelone.MM17
    "Svi" turisti idu na Camp Nou ali koliko turista ide na stadion Dresdena, Rapida, Ferencvarosa, Ljubljane itd? :smile:
  • Ali
    1.9k
    Zar stvarno dinamov navijac nije naucio da nema gradonacelnika koji ce istinski zapeti i pomoci dinamu. A posebno ovaj demagog. Pa frajer sve kaj je nspravio u malo vise od godinu dana je podlozno nekoj tuzbi (isporuke plina poduzetnicima, otkazi u holdingu pa nova zaposljavanja na ista mjesta, odvoz otpada pripuz, roditelji odgajatelji, kazne za otpad neutvrdjenim prekrsiteljima..)
    A istovremeno Hajduku njegov grad poklanja/vraca u gruntovnici zlata vrijedno zemljiste u centru grada. A dok istovremeno celnicima tog istog kluba za direktno izbjegavanje prihoda proracuna predmeti nakon 20tak godina odlaze u zastaru...
  • MM17
    221

    Složiti ćemo se da je Dinamo par stepenicama iznad tih gradova koje si naveo na nogometnoj mapi, samo treba marketinški privuć taj potencijal ljudi koji bi kada bi došao u grad posjetio stadion.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    meni je najjači smokvin list oko crkve i zemljišta :rofl:
    jer ono, to zemljište je crkvino bilo i 1911 kad se stadion radio i nije bilo nikakvih problema, čak štoviše biskup bauer je dao to zemljište zbog javnog interesa, al eto...crkva bi sad nakon preko 110 godina radila probleme zbog zemljišta za gradnju novog stadiona na kojem je i sad stadion :lol:

    uvjeren sam da je to problem na razini polusatnog sastanka kluba, grada i kaptola!
  • MM17
    221

    Nažalost ne bi me začudilo.
  • Jurki
    8.6k
    Cinjenica je da se problem Maksimira ne zeli rijesiti iz samo njima poznatih razloga. Nesposobni su i hoce svoje dzepove napuniti. Banda. A da ima volje i zelje sve se rijesi za 2-3 mjeseca.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Nažalost ne bi me začudilo.MM17

    pa nema te što začuditi...
    mislim da negdje i postoji nedavna izjava gdje bozanić kaže da tu nema nikakvog problema ukoliko će se graditi stadion....
  • über alles
    1.5k
    Sve tri strane su krive ,kad to shvatite bice vam lakse I necete razbijat glavu oko fiktivnih prica da ce se desit nekaj konkretno u skorije vrijeme.
  • Fanboy
    2.2k
    Nama se tu prodaju bajke o tome kako love za stadion nema jer treba za bolnice, vrtiće i šta sve ne, nabija neka moralna krivnja i onda umirovljenik na računu ima milijardu ukradenih iz državne firme...

    Što je najbolje tako se pokradaju sve velike kompanije, od HEP-a do onih malih općina kojima nestaje stanovništvo, a ja vam kažem da samo one(male općine) godišnje na privatne račune bace par novih stadiona i to nikome nije problem...Slučaj od kuda dolazim, mjesto odrastanja ima manje sad samo naselje od tisuću stanovnika. Općina oko 1400, drastičan pad. Uglavnom od 2009 se gradi dvorana sa 500 sjedećih mjesta, utrošeno preko 20 mil kuna( početna cijena oko 12) još nije dovršena i vjerojatno nikad ni neće, još je načelnik obrnuo lovu na bini vani, satu kod općine iako je sa strane crkva sa satom koji se vidi sa par km i slično...Tako vam svaka općina pere pare na raznim projektima koji su da se izvuče lova. I onda vam netko kaže da stadion u milionskom gradu je neisplativ, kluba koji igra LP i reprezentacije koja osvaja medalje u najplaćenijom i najpraćenijem globalnom sportu gdje se vrte milijarde...


    Nažalost, od grada do uprave svi imaju obraz kao đon...
  • Mali Zeus
    9.6k
    Ja se samo nadam da ste svi vi koji komentirate članovi i/ili imate godišnju.
    meni je najjači smokvin list oko crkve i zemljišta :rofl:
    jer ono, to zemljište je crkvino bilo i 1911 kad se stadion radio i nije bilo nikakvih problema, čak štoviše biskup bauer je dao to zemljište zbog javnog interesa, al eto...crkva bi sad nakon preko 110 godina radila probleme zbog zemljišta za gradnju novog stadiona na kojem je i sad stadion :lol:

    uvjeren sam da je to problem na razini polusatnog sastanka kluba, grada i kaptola!
    db-izbjeglica

    Lik govori svaki tjedan druge stvari o stadionu, kako se sjeti. Evo sad odjednom je problem crkva, sljedeći tjedan će biti opet demokratizacija, za 3 tjedna će ih kočiti HDZ u skupštini, a za četiri neće raditi kamioni Čistoće.

    Samo se nadam da ste svi koji komentirati članovi i/ili imate godišnju.
  • Ludovic IX
    5.4k
    što ga onda dinamo ne demantira? očito svima paše da se priča o tome ali da ne ništa ne počinje jer kad se krene, lova će samo krenut curiti..
  • Cosey
    435
    Vezao za poslovne prostore, prvi ne bio htio imati poslovni prostor na stadionu, ovom ili nekom budućem.
  • Oluja
    3.6k
    zasto ne?
  • Cosey
    435
    Nije reprezentativno. Sumnjam da netko ozbiljan tamo želi imati išta. Uvijek su išle te priče pa kaj je bilo od svega toga. Ne znam kak je vani, vjerojatno bolje, ali nisam siguran da to ima prođu kod nas.
  • Time
    532
    Gledam sada emisiju prije utakmice.Zapadna i sjeverna tribina izgledaju estetski okej,kad bi se istočna tribina napravila identicna kao zapadna da pritom bude spojena sa sjevernom na isti način kao zapad i sjever +krov na sve 3 tribine + dignuti teren par metara stadion bi bio sasvim okej.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.