• Eduardo
    17.2k
    Ja sam trenutno uvjeren da će u Zagrebu uskoro osvanuti novi stadion samo ne znam pod kojim uvjetima i na kojoj lokaciji. Hoće li to biti Dinamov, nacionalni, nekakav hibrid ili nešto treće ne znam ali ZG će dobiti stadion.
  • 000
    941
    Kad si vec stavio Maksimir stadium tour YT link sa Fiolicem u prvom planu. Pricam neki dan sa njegovim starim, i veli da mu je mali poslao sliku, da se smije nakon 5g. Kao 5g mu nisu dali da igra, i sad je konacno happy.
  • BluePhone67
    3.2k
    Ne pratim Fiolica, jel uopce igra tamo gdje je i kada je toliko sretan i napokon se smije ..
  • 000
    941
    Ma ne pratim ni ja :). Mislim da nitko ne prati, ali pitao sam cisto reda radi da li igra. Kao ne, ozljedjen je, zglob, ovo ono.
  • deda
    27.5k
    Meni onaj koji se ne smije 5 godina ne bi ni primirisao momčadi.

    Jebote još malo pa će počet priče kako je na Maksimiru neki konclogor. Sere mi se od tih priča. Svi žive ko mali Bogovi.
  • BluePhone67
    3.2k
    gmm6mg3tmksdb4cv.jpg
    vq5f1dohmbtcr7ai.jpg
    ztzcpucisht2rlkd.jpg


    Iz knjige Magdica Amiga "Ico Hitrec"

    * preuzmi sliku, uvecaj i citaj
  • 000
    941
    Iz prijedloga gradskog proračuna za 2019.:

    Dio novca osigurat će se za sanaciju sjeverne tribine maksimirskog stadiona.
  • reziser
    6.2k

    3 miliona kuna

    o novom stadioni niti slova
  • BluePhone67
    3.2k
    Iz prijedloga gradskog proračuna za 2019.:

    Dio novca osigurat će se za sanaciju sjeverne tribine maksimirskog stadiona.
    Cavalera

    Koliko imam saznanja, ne tvrdim da su tocna ali da se radi o poslovnim prostorima unutar sjeverne tribine zato su financijska sredstva osigurana.
  • 000
    941
    Godinama spominju uredjenje i komercijaliziranje tog prostora, te seljenje ZSS unutar tribine, ali nikada nista od toga.
    Bojim se da ce opet biti samo kozmeticki zahvati i krpanje. Valjda je i tamo procurila voda kroz beton.
  • reziser
    6.2k
    Cavalera, ispod sjeverne tribine su se trebali naci svi sportski savezi grada Zagreba, ali zbog njihovog otpora sve stoji.
    Sumnjam da ce se ista promijeniti s tim ulaganjem
  • 000
    941
    Cavalera, ispod sjeverne tribine su se trebali naci svi sportski savezi grada Zagreba, ali zbog njihovog otpora sve stoji.
    Sumnjam da ce se ista promijeniti s tim ulaganjem
    reziser

    Kakav otpor je u pitanju?
    Znam da je netko napisao da Dinamo ne moze otvoriti shop uz Maksimirsku iz nekog razloga, pa su otvorili onaj kontejner.
  • 000
    941
    Nemam snage vise ni komentirati izgradnju 387 stadiona Dinama za redom :yawn:
  • BluePhone67
    3.2k
    Mumija ce to rijesiti sve, al sada za stvarno. Mumke osjeca da mu je ostalo jos 30-40 godina zivota pa do zivota svoga zeli ostaviti nesto iza sebe, jeste da je dugorocni projekt ali ne sekiram se ja za njega. :death:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.