• deda
    28k
    "Jer ja sam sanjar lutalica
    lutalica, lutalica
    pod ovim nebom luda ptica
    luda ptica, sanjar lutalica"
  • Kwedi
    3.8k
    kad se već igramo arhitekta i imamo opciju bit "salko dinamitaš", ja bi srušio sve tribine osim južne, zaokružio sa novim sjeverom, istokom i zapadom i spustio tribine do terena.

    uvijek mi je stadion ljepši kad je obli/okrugli u odnosu na pravokutnik.
  • Infinity
    15.2k


    Mozda pola - pola, da se svi zadovolje

    DJI_0154-1200x674.jpg
  • xavier
    11.1k
    ponovili smo ne znam koliko puta da mali stadion ne može biti "okrugli" jer teren diktira oblik s obzirom da su tribine premale...jedino ako misliš ostaviti tribine odmaknute od terena što je grozno :yikes:
  • Kwedi
    3.8k
    napisao sam, tribine spustit do terena. nadoštukat jug u širinu,odnosno nakalemiti nove tribine.
  • Infinity
    15.2k
    To bi na sjeveru bilo jos 5.000, na istoku jos 7.000, na jugu jos 4.000 i ako ces povezati imat ces i u coskovima jos 2.000 tako da je to na kraju stadion od oko 50.000 mjesta. Al pazi. Ruzan stadion od 50.000 mjesta.

    Da bi ovo sad stanje izgledalo lijepo trebalo bi srusiti istok, sjever i jug. Sam zapad bi djelovao kao OK tribina s potencijalom.
  • deda
    28k
    Sjeverna tribina je trebala biti prva lego kocka novog stadiona od 65000 ljudi. Ne znam kako bi se ona mogla uklopiti u stadion od 25000. Po meni nikako. I to je glavni problem cijelo vrijeme ja vjerujem. Ovo sve drugo je za zrokat, ali ona je taj uteg koji ih spriječava u donošenju odluke. Zrokat sve ili nju ostavit.
  • xavier
    11.1k
    Nikakvo "rokanje". Lijepo smo rekli da za stadion ima sasvim dovoljno mjesta par stotina metara prema zapadu. Izgradiš novi, za vrijeme izgradnje igraš na starom, a kad novi bude gotov samo preseliš.

    A onda se može "rokati" stari...
  • deda
    28k
    To je i moje mišljenje.
  • Infinity
    15.2k
    Nek bude i na istom mjestu, moze se HNL igrati u Kranjcevicevoj, a Europa u Rijeci 2-3 sezone. Nemam bas nista protiv ako je to jedina cijena da dobijemo nov, moderan i ZAVRSEN stadion. Pod cijena ne mislim na novcanu cijenu, nego na igranje po zivcima navijaca.
  • weasley
    27
    Nikakvo "rokanje". Lijepo smo rekli da za stadion ima sasvim dovoljno mjesta par stotina metara prema zapadu. Izgradiš novi, za vrijeme izgradnje igraš na starom, a kad novi bude gotov samo preseliš.

    A onda se može "rokati" stari...
    xavier

    ovo je jedino logično rješenje, ali nažalost znamo da je logika nepoznat pojam onima koji donose odluke :down:
  • BluePhone67
    3.3k
    Sve mladji i mladji mumke izgleda, ko u filmu Benjamin Buttona u glavnoj ulozi Brad Pitt gdje od starca se vraca u mladost

    :grimace:
  • reziser
    6.4k
    idu dani idu godine.....na žalost
    a ništa se ne miče s mrtve točke
  • Infinity
    15.2k
    O jebem ti. Nadam se da je ovo bacanje jos jedne suplje. On bi nadogradjivao stadion koji je svakako prevelik. Pa de nek bace brojke na papir, vise se isplati napravit nov stadion nego da se samo pokrije ovaj postojeci + te nove tribine. To ce biti uzas. Rak rana kao sto kaze, i ostat ce rak rana taman da to i ucine. Koji ce nam ku*ac stadion od 50.000 mjesta. Komu? Cemu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.