• xavier
    11.1k
    Meni ce osobno ostati vjecno zao, da nismo nikad isprobali na nekoj europskoj utakmici trokut olmo lijevo, majer u sredini i ivanusec desnoAli

    Čekaj, ti govoriš o ofanzivnoj trojici u 4-2-3-1 ili..?

    Pa igrao je cijelo vrijeme Oršić i ne znam zašto bi bilo kome trebalo biti žao što umjesto njega nije igrao Majer ili Ivanušec. Na desnoj strani je u početku bio odličan Izet. Kad je on pao, imali smo tu rupu koju nije uspio pokrpati ni Kadzior (govorim o europskoj razini) ni Kastrati, ali Ivanušec se sad nametnuo.
  • Gelipter
    3.4k
    Romantično mi zvuči pomisao da bi itko mogao biti neinformiran o nečemu kaj nam oblikuje živote već duže od godine dana. Zato sam baš i rekao više utopistički nostalgično prema vremenima kad je to bilo moguće. Ipak, neka simbolička akcija bi se dala možda napraviti.
  • Crusades1986
    9.6k
    Dioničar objasnio. :clap: Svi koji niste skužili, pročitajte opet ova 2, 3 njegova posta.

    P.S. za 5 godina ce Bjelica ispast vodeci negativac sudeci po razmisljanju pojedinaca.
  • Mali dioničar
    14k
    Meni ce osobno ostati vjecno zao, da nismo nikad isprobali na nekoj europskoj utakmici trokut olmo lijevo, majer u sredini i ivanusec desno.Ali

    To nitko ne igra, empirijski je dokazano skoro pa utopija.

    Svaki Pirlo i Kaka imaju svog Gattusa.

    Iz naše nogometne povijesti se često vadi trokut Bobana, Prosinečki, Asanović. Da, protiv Estonije ili Jamajke. Igrali su protiv Nizozemske za treće mjesto kad je odigrano sa jednom špicom, a druga je bio Boban, a Kruno Jurčić kopa iza njih. Nokaut utakmice - Rumunjska evo Jurčića, Njemačka i Francuske evo Solde u veznom redu.

    Sreća današnje generacije je da su i Modrić i Brozović i motorični i duel igrači i znalci, ali to se ne viđa baš tak često.

    Spominjati trokut Majer, Olmo, Ivanušec u utakmici protiv Cityja čiji trener ima opsesiju posjeda lopte mi zvuči samoubilački.
  • Ali
    1.9k
    govorim o tri znalca sa loptom istovremeno na terenu.
    Orsic ok, ali kao brzanac, Kadzior mi nikad nije sjeo kao extra klasa, prosjecan igrac. To mi je zao da ih nisam imao priliku gledati u kombinackji sa petkom gore. A to nazalost niti jednom nismo imali priliku a bili su istoj svlacionici
  • xavier
    11.1k


    Kako ti je @Mali dioničar napisao, mogli su zaigrati neku utakmicu protiv slabijeg protivnika, ali sigurno ne neku u grupi ili knockout fazi.

    I nisi odgovorio govoriš li o ofanzivnom veznom i dva krila ili o ofanzivnom veznom i dvojici iza njega.
  • Ali
    1.9k
    rekao sam ne protiv mci !
    Inace mci i tott su totalno drugacije ekipe.
    Mci je kopija nekadasnje barce, samelju te posjedom i pritiskom na tvojoj polovici i jedino imas sansu ako ih nece gol pa da jednom uspjesno pobjegnes u kontru.
    Tott te pusti da pomislis kako im mozes zabiti da dodjes sa 6 igraca na njegovih 30m, a onda ti da mat u dva poteza (jucer prvi njihov gol).
  • marcio amoroso
    32k
    Lijepo je imati mišljenje o svakomu, ali nije lijepo nekoga pljuvati i izmišljati nepotrebno.
    Taj često spominjani Majer koji je zbog ne znam čega svima vječno na tapeti je jučer poslije tekme jasno rekao da nije sve gotovo i da idemo u Zagrebu po prolaz.

    Šta je trebao reći da se vama svidi? Tottenham je rang Istre i pojest ćemo ih u Zagrebu?
  • Baneki
    717
    Ako je rekao da to nije njegova razina, tu je u pravu. Preslab u dvobojima, sa strahom da nešto pokuša pa najčešće kad dobije loptu vraća u rikverc ili ju izgubi. A kako se samo kod prvog gola prekobicnuo na terenu, bilo mi ga je žao gledati.
  • Mali dioničar
    14k
    često spominjani Majermarcio amoroso

    S obzirom da sam ja to napisao, samo da ti velim da mi njegova izjava uopće nija jasna. Prvo se divi Tottenhamu koji je evidentno razina više, a onda veli da će ih izbaciti sedam dana kasnije nakon 2:0 u prvoj utakmici.

    Osobno volim igrače poput Majera, mislim perverzno ga je usporedjivati s Ozilom, ali pogledaj mjesto takvih igrača u vrhunskom nogometu.

    Osobno sam mislio kad je Mourinho uzimao Modrića pored živog Ozila za kojeg je lobirao i Ronaldo, da Mourinho samo želi napakostiti Villas Boasu koji je kao trener Chelsea htio Modrića. Ostalo je povijest.

    Zato on i je Mourinho, jer razumije takve stvari.

    Kaj se tiče Lovre kao osobe, s obzirom na to da sam fotografirao utakmice pa još malo bolje vidiš kak se netko ponaša van terena, prije utakmice, na klupi i s obzirom na to da nije radio nikakv problem od svog statusa niti je angažirao novinare ni iskazivao nezadovoljstvo, uvjeren sam da se radi o ispravnom i dobrom dečku.

    Samo mi ovdje pričamo o razini da li je netko top igrač Dinama, a ne da li bi se bakici ustao u tramvaju. Za što sam siguran da Lovro bi.
  • marcio amoroso
    32k
    S obzirom da sam ja to napisaoMali dioničar

    Nisi samo ti, i nisam se referirao na tvoju izjavu nego opcenito na negativu prema dečku.
    Mislim da to ničim, apsolutno ničim nije zaslužio.
  • Ali
    1.9k
    mislio sam da smo u napad isli sa olmom, majerom, ivanusecom i petkom, a Kapetan i Moro da im "cuvaju ledja"
    Dakle 4-2-3-1, a po potrebi protiv slabijih mozda i sa 4-1-3-2 gdje bi Orsa umjesto More ...
    Ali to je sad ionako nebitno jer je proslost i tko zna mozda bismo prosli recimo Benficu... ali kazem sad je to samo neostvarena zelja jednog navijaca. Koji usput nikad ali nikad nece staviti pridjev "pederski" ispred igraca koji nosi sveti plavi dres !
  • xavier
    11.1k
    mislio sam da smo u napad isli sa olmom, majerom, ivanusecom i petkom, a Kapetan i Moro da im "cuvaju ledja"
    Dakle 4-2-3-1, a po potrebi protiv slabijih mozda i sa 4-1-3-2 gdje bi Orsa umjesto More ...
    Ali

    Znači u igri Olmo, Majer i Ivanušec, a Oršić na klupi i ulazi protiv slabijih?

    Reći ću samo da dobro da se tebe ne pita :monkey:
  • Mali dioničar
    14k
    apsolutno ničim nije zaslužio.marcio amoroso

    Nitko od ovih dečki nije zaslužio ni jednu lošu riječ vezano za osobni karakter, komentiramo ih kao nogometaše vrhunskog kluba, izvedbu na terenu i koji su faktori te izvedbe.

    Pa Livaković je nacrtani dobričina pa da počne primati pacerske golove, smjelo bi ga kritizirati zbog branjena, a da ga pritom nitko ne smatra lošim dečkom.
  • Crusades1986
    9.6k
    Bože moj dragi. Oršić nam među 3 najvažnija igrača, ovaj ga ne bi stavio u prvih 11. :monkey:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.