• Majki2111
    2.6k
    Ne znam šivat, šteta :wink:
  • Nolifer
    6.7k
    Sve su rekli...

  • Majki2111
    2.6k

    Evo veli da je očekivo veći intenzitet od svoje ekipe al da je teško igrat s nama jer se dobro branimo. I on veli da nije još gotovo.
  • Bosna86
    11.6k
    Ima li netko insajdersku informaciju koja je fora sa Teophilom i novinarima sportskih? Theo je jedan od najboljih stranaca ikada u Dinamu... Kada bi stavili na papir sta je donio i sta je oduzeo, zna se koja bi strana prevagnula... On da moze igrati bez greske nikada ne bi dosao kod nas u najboljim godinama. Takva mrznja novinara prema nekom igracu je tesko shvatljiva... Ovaj Olivari se ponasa kao da je njemu nesto izbio iz dzepa ... Dao Bog da nam jos 5 takvih igraca dode...
  • Ludovic IX
    5.5k
    možemo mi misliti da smo iole blizu njihove razine i da oni igraju opušteno, vjerojatno možemo i do rezultata ali oni nisu igrali opušteno i zapravo to je kompliment za nas.
    To što smo ponekad izgledali impresionirani više je odraz razlike u navici igranja na takvom intenzitetu.

    Šteta što nismo zabili jer prilika je bilo par koje su se mogle malo bolje iskoristiti i sad je ovo skoro pa nemoguća misija ali treba probat.

    Iskreno, mene čude toliko negativnih komentara ovdje. Nit su naši bili ko pičkice ko što se ovdje govori.

    Malo kredita su zaslužili a totty je ipak razina-dvije iznad nas. Iznad bilo kojeg kluba koji nije iz lige petice.

    Lijepo je što su nas navikli na pobjede u Europi pa da počnemo vjerovati da možemo do finala ali za to nam se trebao otvoriti ždrijeb a dobili smo najgoreg mogućeg protivnika.

    Ništa, odigrati hrabro uzvrat pa što bude.
  • SAS1987
    13.5k
    Možemo zaključiti da je Bale od Kastratija bolji jedino u golfu :lol:

    U samoj utakmici smo trebali malo bolje reagirati kod ovih dobrih situacija ali sveukupno je bilo solidno. Moglo se više ali ipak je Tottenham barem klasu bolji.
  • Ludovic IX
    5.5k


    kad je dobio zadatak prije dvije sezone da ga popljuje zbog šahtara, vjerojatno su mu platili za dva članka pa vraća dugove..samo, onda je bio otpisan od strane mamića
  • deda
    28k
    Ja uvijek volim hladne glave ostaviti svoj komentar. Dakle, nisu naši uopće odigrali lošu utakmicu. Mozda je bilo mali previše respekta, ali nije to glavni razlog za poraz. Glavni razlog je po meni jednostavno veća fitička moć i brzina odlučivanja koju donosi konstantno igranje u konkurentnom okruženju šti mi nikad nećemo imati. Komentari većine vas su promašeni, dlake su odlučile tj. sitne pogreške koje ovakve mimčadi kažnjavaju. Igrati otvoren nogomet protiv Tottenhama donijelo bi poraz id 4-5 razlike.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ima li netko insajdersku informaciju koja je fora sa Teophilom i novinarima sportskih? Theo je jedan od najboljih stranaca ikada u Dinamu... Kada bi stavili na papir sta je donio i sta je oduzeo, zna se koja bi strana prevagnula... On da moze igrati bez greske nikada ne bi dosao kod nas u najboljim godinama. Takva mrznja novinara prema nekom igracu je tesko shvatljiva... Ovaj Olivari se ponasa kao da je njemu nesto izbio iz dzepa ... Dao Bog da nam jos 5 takvih igraca dode...Bosna86

    Pročitao sam članak i ovoga puta nigdje ne vidim mržnju.

    Napisano je da je čovjek inače jako dobar stoper, ali da već drugi put radi kardinalne greške u ključnim utakmicama protiv jakih protivnika, što je fakt. Onda se novinar zapita jel igrač možda nema sreće ili puca u kritičnim trenucima. Što je sasvim legitimno.
  • The Undertaker
    4.1k
    Sve stoji, i taktika je u redu i oni imaju veću kvalitetu itd...Samo, kad igrači uđu u utakmicu sa strahom i previše respekta onda priprema utalmice nije dobra. Ako očekujemo da na EP Oršić, Petković, Livaković, Ademi, Ristovski igraju ravnopravno i sa boljim igračima od ovih onda baš oni moraju pokazati više.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ja uvijek volim hladne glave ostaviti svoj komentar. Dakle, nisu naši uopće odigrali lošu utakmicu. Mozda je bilo mali previše respekta, ali nije to glavni razlog za poraz. Glavni razlog je po meni jednostavno veća fitička moć i brzina odlučivanja koju donosi konstantno igranje u konkurentnom okruženju šti mi nikad nećemo imati. Komentari većine vas su promašeni, dlake su odlučile tj. sitne pogreške koje ovakve mimčadi kažnjavaju. Igrati otvoren nogomet protiv Tottenhama donijelo bi poraz id 4-5 razlike.deda

    Meni je dojam isti kao i sinoć, jednostavno nisam zadovoljan i smatram da se moglo više.

    Nitko ne spori da je tottenham osjetno kvalitetnija momčad. Međutim, oni sinoć nisu pobijedili jer su odigrali 5 genijalnih akcija, nisu zabili prekrasnim i neobranjivim šutem s 20m, nisu zabili jer su mljeli dinamo 90 minuta luđačkim tempom, dobili su jer su iskoristili početničke greške, koje su nedopustive na toj razini.

    Znači, možeš im parirati, ali ne vjeruješ u sebe, koncentracija nije na razini i onda u ključnim momentima pucaš, dogodi ti se greška koju nećeš napraviti protiv slaven belupa ili feyenorda, jer ih se jednostavno ne bojiš, jer vjeruješ u sebe.

    Ovime ne svaljujem krivnju na obranu, jer se u napadu događalo isto, samo što to onda ne rezultira primljenm golom, već pilećim udarcem ili lošim pasom.

    Smatram da je odgovornost za to na treneru i timu ljudi oko njega, jer igračima nisu usadili ideju da mogu i da budu odlučniji na terenu. Za pobijediti momčad poput tottenhama nije dovoljno složiti taktiku, potrebna je priprema i na ovom drugom planu. Dinamo tu mora napredovati, inače će uvijek zapinjati na prvom sličnom protivniku.

    također, da je sve bajno, možda ni to neće biti dovoljno da pobjediš momčad poput tottenhama, jer će onda i oni potegnuti jače, brže, snažnije, ali barem nećeš izgubiti jer se nisu raščistile dvije lopte na kojima je naš igrač bio prvi. nego će bale morati potegnuti slobodnjak sa 25m, a kane će morati zavući loptu glavom u rašlje nemoćnog livakovića.
  • The Undertaker
    4.1k
    Mi smo trenutno klub u razini kvalitete Slavije, Šahtara, Ajaxa i baš je šteta da nismo dobili neki klub te razine da se ozbiljno potučemo za prolaz.
  • Ali
    1.9k
    Slaviju bi mi izbacili, a da li bi oni prosli Tott.. tesko.
    Ja samo znam da mi od pionira imamo napadacki orijentiranu selekciju, i jako tesko se u pet dana prebaciti na obrambene zadatke. Jednostavno po mom dinamo nema oriliku trenirati obrambenu fazu, jer dvije utakmice u tri godine nisu dovoljne za nauciti igrati obranu.
    Polako, netreba bit nestrpljiv, 50g smo cekali iskorak u europi, sad smo tamo redoviti, mozda u narednih dvije tri godine se ustalimo u ligi prvaka pa naucimo i orotiv ovih top 10 ekipa
  • Papastrumf
    9.9k
    Slaviju bi mi izbaciliAli

    Ovo već drugi puta ponavljaš!? Ti si nekakav prorok, ili?
    Ne bi da je Slavija klub razine Gorice pa da možeš tvrditi da bi ih prošao. Klub su sigurno jačine tu negdje s dinamom, ja bih rekao po onome što sam gledao čak i mrvicu bolji.
  • db-izbjeglica
    12.9k


    ja ne znam što bi bilo u duelu dinama i slavije.
    ako su izbacili leicester, vjerojatno bi imali šase i protiv dinama. barem mi se to čini logičnim.

    međutim, mislim da slavija ne bi izgubila od tottenhama na način na koji je dinamo sinoć izgubio.
    ne kažem ni da bi prošli tottenham, daleko od toga.

    nije problem ispasti od tottenhama, problem ih je darivati.
    prodaj skupo kožu pa onda ispadni i stisni ruku boljem protivniku, nije problem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.