• BBB Sibenik
    4k
    Nije jos nista gotovo, sta je tu je sada. Doma cemo na glavu ionako ne mozemo kalk. Neki brzi gol i sve je moguce.
  • Majki2111
    2.6k
    Upravo to. Potpis. 2-0 je dostižno uz određeni rizik i sreću.
  • Infinity
    15.2k
    Nismo mi uopce bili losi, samo je Tottenham osam puta vrijedniji od nas. Imali smo svoje prilike, golove primili iz svojih gluposti i jbga.

    Ja smatram da ovo jos nije gotovo, da jos imamo sanse, iako je ta sansa jako mala. Kad sam cekao da povedemo 1-0 primili smo gol. Da smo dobili sad bi rekao da ovako pobjedjuju velike ekipe.

    Zao mi je. Glupo primljeni golovi, neiskoristene prilike, ali sedam puta skuplja momcad koja to itekako naplati i dzaba nam sve.

    Uzvrat je brzo. Daj Boze da nas podcijene, da dodju s pionirima i da prodjemo. Bolje od ovog rezultata sigurno mozemo.
  • Ali
    1.9k
    Majki slazem se, prosle godine su ak se nevaram bile jedne utakmice, taj sustav bi nam vise protiv ovakvih odgovrao. Sad kad imas uzvrat logicno je da ides probat ne primit i ne izac grlom u jagode jer su ovi majstori kontre.
    Mozda sad kad jenostalo samo 90 minuta, napas iz svih snaga, sa trojicom otraga i sta bi bi, bolje probat napast i riskirati nego 0:0 , ili izgubit 0:1...
    Eh da je publika pa da ih ponese huuuk..
  • Papastrumf
    9.9k

    Daj odi sivat pionirske kape, dobro ti stoje.
    Kakvi jebeni favoriti, sta trabunjas ti?
  • db-izbjeglica
    12.9k


    kako su onda ispred tottenhama ove sezone i to ne malo?
    jel i sevilla slaba?
    halo, ljudi su u 3 godine 2 puta izbacili klub iz samog vrha 2 najjače svjetske lige.

    dinamo na terenu protiv tottenhama izgleda kao miš!
    možda bi dinamo izbacio slaviju, dinamo ima veću kvalitetu. međutim, ja sam isto tako poprilično uvjeren da bi slavija pružila bolji otpor tottenhamu.
  • Carrasco
    4.1k
    Ivanušec: Za uzvrat moramo smanjiti taj respekt i početi igrati nogomet.

    Objasnio.
  • db-izbjeglica
    12.9k


    amen to that!

    zapravo i nije čudno da je to rekao jedan od dva igrača koji je danas bio "muško" na terenu.
  • flexXy
    1.9k

    Tocno to, najvise me boli sto se vidjelo da su ostali impresionirani i nije se izvukao maksimum. Misljenja sam da smo dobra europske momcad i da je neobjasnjivo da padnemo bez ispaljenog metka. Kazem steta, ovo je jako los rezultat za uzvrat, da je bar ostalo 1-0 pa da se imamo cemu nadati, ovo je ipak tesko dohvatiljivo. Sto se tice Ivanuseca, skidam mu kapu, opet je pokazao da je igrac za velike utakmice
  • Keyser Soze
    8.2k
    Možda zato kaj je Slavija bolja ekipa od Dinama?
  • markoli
    1.7k
    Dio igrača impresioniran nekako, dio odigrao hrabro kako treba (Ivanušec, Ristovski, Petko).

    Ali kad podvučemo crtu oni su ipak klasu-dvije bolji, posebice jer su igrali u punom sastavu i to ozbiljno. 2-0 nije realno po meni, 1-0 bi možda bilo realnije s obzirom na viđeno na terenu.
  • nkdz
    829
    Mi se ne mozemo nadigravati s Tottenhamom, jednostavno su bolja i skuplja ekipa ali ipak trebamo pokazati malo manje respekta prema njima i malo više samopouzdanja u vlastite mogucnosti
  • db-izbjeglica
    12.9k


    možda!
    dinamo ima kvalitetnije nogometaše od slavije.
    međutim, nakupina nogometaša sa čovjekom na klupi ne mora nužno značiti bolju ekipu u međusobnom ogledu. milijun puta dokazano.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ja to kažem na osnovi rezultata, ta bi Slavija glatko izbacila Benficu od koje smo mi ispali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.