• Majki2111
    2.6k
    Evo i Ademi veli da ekipa može daleko, da još nisu ispunili očekivanja.
  • Nolifer
    6.4k
    Veznjak CSKA Nikola Vlašić 23. veljače u intervjuu za Sportske Novosti podijelio je dojmove s prve utakmice 1/16 finala Europske lige između Krasnodara i zagrebačkog Dinama (2: 3).

    “Naravno da sam vidio ovaj meč. Dinamo je odigrao vrlo dobru utakmicu i bit će pošteno ako zagrebački klub nastavi dalje. Ali predstoji drugi meč. Što reći o Petkoviću, koji je napravio dvojku? Vrlo je dobar igrač s kojim je ugodno biti na terenu. Puno ga se kritizira jer nije postigao dovoljno, ali pogledajte kako ispunjava i koristi momčadi u ostalim komponentama ”, rekao je Vlašić.

    https://www.sport-express.ru/football/europa-league/news/vlashich-ocenil-shansy-krasnodara-i-dinamo-z-na-prohod-v-1-8-finala-ligi-evropy-1760478/

    Znači boje nas se, dobro su nas zapamtili tamo. Neka neka...
  • marcio amoroso
    31.9k
    Jel bila presica od Krasnodara?
  • Baneki
    713
    Kad bi se mogle očekivati postave?
  • Majki2111
    2.6k
    To je iz naših SN: ovako je odgovor bio.

    Obje su momčadi imale svoje periode igre, a ukupno je Dinamo bio bolji baš za taj jedan gol i realno je da će proći dalje. Naravno da me igrom oduševio Petković, za kojeg sam i prije govorio da je odličan igrač s kojim je užitak igrati. Čitam i slušam da ga neki kritiziraju jer ne zabija puno golova, ali on je i bez golova bio sjajan, jer tijekom utakmice napravi pregršt drugih poteza s kojima momčad jako profitira. Dakako, kad zabije golove kao u Krasnodaru, onda je dojam oko njegove klase i materijalno zaokružen.
  • Nolifer
    6.4k
    Obje su momčadi imale svoje periode igre, a ukupno je Dinamo bio bolji baš za taj jedan gol i realno je da će proći dalje. Naravno da me igrom oduševio Petković, za kojeg sam i prije govorio da je odličan igrač s kojim je užitak igrati. Čitam i slušam da ga neki kritiziraju jer ne zabija puno golova, ali on je i bez golova bio sjajan, jer tijekom utakmice napravi pregršt drugih poteza s kojima momčad jako profitira. Dakako, kad zabije golove kao u Krasnodaru, onda je dojam oko njegove klase i materijalno zaokružen.Majki2111


    A oke, to nisam ni vidio kod naših, već sam njih proučavao malo, da vidim kaj pišu o nama, pa zato
  • Neki tip
    19k
    Kad bi se mogle očekivati postave?Baneki

    Uvijek sat vremena prije tekme, kaj ne? Sve prije su naša nagađanja.

    Nekad su treneri znali novinarima izdiktirat postavu, ali sve češće se igraju skrivača.

    Očekujem potpuno istu postavu kao u Krasnodaru. Nema zašto mijenjati.. Naravno, Franjić neće moći ući i to je to.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Bjelica je uvijek bio najavio postavu dan ranije ne? Ili se ja krivo sjećam?

    Kod svih drugih je ko i uvijek sat vremena prije tekme.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Postave obicno se objave sat prije utakmice.
  • Neki tip
    19k
    nije ni on najavljivao, nego se kod njega nije imalo kaj fulat za Europu. Svi znamo izdiktirat Bjeličinih 11 za Europu. :)
  • Nolifer
    6.4k
    Mogući sastav

    4wfg9slqg80xdupq.jpg

    Prema sofascoreu. Vjerojatno će bit još izmjena
  • Keyser Soze
    8k
    Imam neki feeling da nas sutra čeka infarkt tekma i to taman kad pola navijača razmišlja o idućem protivniku.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Iman i ja feel da ce bit gadno nekako. Virujen u prolaz, al ne volim cuti da vec gledamo koga mozemo proc u top16. Sutra max. ozb al igraci su svjesni toga tako da u njih ne sumnjam. Rusi ce igrat ka ludi sutra i otvorit ce se, a ja se nadan da cemo uvaljat taj jedan gol iz kontre.
  • Nolifer
    6.4k
    Ma joj, samo da nebude klasičnog preokreta u njihovu korist... sutra se svi naoružajmo normabelima i dobro bu sve
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.