• BBB Sibenik
    4k
    A mozda ga samo šparaju, pa je preskocija trening. Iako cudno skroz, da njje osjetia travnjak na stadionu.
  • Nolifer
    6.6k
    BBB Sibenik
    188
    ↪bbbjura U svakom slucaju plus za nas. Liku triba minimalno prostora da zabije. Nezgodan je.
    BBB Sibenik

    Tako je, istina, samo da se ne pojavi sutra u zadnji tren, da nije ovo neka navlakuša... bumo vidli..
  • Mali dioničar
    14.1k
    da njje osjetia travnjak na stadionuBBB Sibenik

    Osjetio je travnjak prije par mjeseci protiv Hrvatske. I mreža je osjetila njegovu loptu.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Berg nije doputovao u Zagreb.
  • Bosna86
    11.6k
    Ajdeeeeeee
  • reziser
    6.2k

    samo za tebe
    ajmo dinamooooo
    (znam da voliš ovakve postove)
  • reziser
    6.2k
    zajebanciju na stranu, bojim se da bumo danas opet imali infarktnu tekmu bez obzira na jako povoljan rezultat
    nisu rusi uopce bezvezna momčad , dali smo 2 sretna gola gore, neka nas posluzi i danas takva sreća.
    iako su došli bez Berga, nema opuštanja jer za čas smo u problemima. Ne zelim nikak da počnemo gubit o:1 jer bu onda voda u ušima i može biti svega.
    Šteta kaj nema bar trećine stadiona, bar koja tisuća, fali mi to..ti gušti na našem ruglu
  • Neki tip
    19.1k
    Juriiiiiš
  • reziser
    6.2k
    JuriiiiišNeki tip sa Zapada

    e to :D :D :joke:
  • db-izbjeglica
    12.7k
    po pobjedu, siguran prolaz i bildanje europskog koeficijenta kluba!
  • deda
    27.7k
    Idemooooo

  • serbus
    3.6k


    deda kaj sjećanje na hitove svojeg doba :)



    lagano zagrijavanje :)
  • Mulec86
    389
    Imaju oni Arija, brazilca s ruskom putovnicom po skromnom mišljenju jednako kvalitetan igrač ko Berg, ali ne tolko tehnički vješt
  • jp23
    2.2k
    Samo da naš "trener" ne odluči pokazivat svoju trenersku vještinu, pa odma povući i braniti rezultat od tamo, i sve će biti OK.
    Mada ne bi me čudilo da rano povedemo (ili još gore, primimo gol) i povučemo se i ostatak utakmice igra viktorije na naš gol,

    Pardon ne trener već "menadžer engleskog tipa, najisplativije rješenje"
  • flexXy
    1.9k
    Kad pisu da imamo dobar rezultat i da ovima treba pobjeda od 2 razlike, nekak mi se u podsvijesti cijelo vrijeme vrti onaj Shakhtar i sudacka nadoknada. Nadam se da danas nebu takvih sokova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.